Tatlı Belam Küpelim

valla kalistem söylenecek şey çok ama susuyoruz bu arada küpeliye plastik kovalarda mama veriyorum onları bile biri gelip yürütüyor ne denilebilirmi el insafdan başka

Barçmanım ne el insaf diyeceksin, ÇÜŞŞŞŞ demen yeterli olacaktır... Yani dondum kaldım :1shok:... Bu kovaya dokunan eşşek olsun diye yaz kaydirigubbakcemile3 hani duvar diplerine filan yazarlar çöp dökenlerekaydirigubbakcemile3

iyi fikir bir deneyimkaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3

Hoş geldin dünyamıza KÜPELİM.. :asigim:

Ben ilk defa isim annesi oldum sayende.. Garip bir duygu.. İçim kıpır kıpır oldu başlığının açıldığını görünce..

İyi ki Barçman'ımın kapısını çalmışsın KÜPELİM.. Bizim dünyamıza açılan doğru kapıyı bulmuşsun.. Demek ki çok zeki bir kızsın sen..

Laf aramıızda.. Kurallara riayet etmemeni de takdir ediyorum.. Ben olsam olsam ancak böyle asi birinin isim annesi olurdum zaten..

İnanıyorum ki.. O kapısını çaldığın evdeki er kişi de, kendi koyduğu kuralları unutacaktır tez zamanda..

Tekrar hoş geldin KÜPELİM.. a.s.

Senin o pozlarına, o yatışına kurban olurum ben...

sende küpelinin konusuna hoşgeldin iyi kalpli isim annesiŞeniz

bakalım asi kızımız zamanla düzelecekmi gerçi benim hiç ümidim kalmadı ya neyse

birde asi kızımız olsun ne yapalım:roflol:

ay çok tatlı ya. hele son pozunda çok masum görünüyor. gel de mıncıklama yani. Şeniz

ay çok tatlı ya. hele son pozunda çok masum görünüyor. gel de mıncıklama yani. Şeniz

evet canım gerçektende çok tatlı henüz bana güvenemiyor sanırım insanlardan hoş olmayan şeyler görmüş bugüne kadar kendini sevdirirken bile ürküyor zavallıcık:çok üzgünüm:

aynen katılıyorum...kedi sevmiyorum bende...sıkı bir hayvan sever olmama rağmen......ha sevmem ama zararda vermem tabi...

barçman abla helal olsun sana ne sevaba girmişsin....yazık kıyamam ona....maşallah

Ben bu fotolara defalarca baktım, ancak mesaj yazdığımı sanıyordum, sanırım pc'nin aniden kapanma dönemine denk geldi.

Küpeli'ye! Koca bebek gibi nasıl da mutlu opuyorumnanaktan

İsim anneliğin tekrar hayırlı olsun Püsküütüm, derim ya hep sen bilirsin işini, yine çıktı bak, dişine göre birinin isim annesi olmuşsun:)

sende küpelinin konusuna hoşgeldin iyi kalpli isim annesiŞeniz

bakalım asi kızımız zamanla düzelecekmi gerçi benim hiç ümidim kalmadı ya neyse

birde asi kızımız olsun ne yapalım:roflol:

:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…