Tatildeyken iletişimsizlik

Adamın önceliği akadaşları ile güzel vakit geçirmek demek ki şu aşamada. Sizi koyduğu sıralama bu. Abartılı tepkiye gerek yok bence. Siz de aynı sıraya koyarak mesafenizi ayarlarsınız. Çok boşsanız, yapacak başka hiç bir işiniz yoksa iletişime geçersiniz olur biter.

Sanırım öyle, yine de yazarım sana vs demişti ama sosyal medyaya hikaye koyup çıktığına göre çok önemsemedi. Daha yeni birisi olduğu için de bu kadar tepki vermeli miyim düşündürttü :)

Cevapları okudukça iyi ki erkek doğmamışım diyorum. Kadınlar bana katlanamazmış 😂😂😂 Erkek milleti yine sabırlı sanırım.

Merhaba hanımlar,

Yaklaşık bir aydır birisiyle konuşuyorum. Daha flört aşaması diyebiliriz. Her şey çok iyi gibiydi. Arkada larıyla tatile gitti bu bayram. Ama mesajıma cevap vermiyor. Yani sosyal medyaya girip hikaye atabiliyor ama geri dönmüyor. Nasıl davramalıyım? Konuşmamalı mıyım? Acaba çok fazla beklentiye mi girdim diyorum kendi kendime.

Şimdiden teşekkürler 😊🙏

Adamla yüz yüze görüştünüz mü; internet üzerinden mi konuşuyorsunuz sadece ?

Konuyu saat 3.30 da acmissiniz bugün daha bayramın ilk günü.
Bırakın yahu tatilin tadını çıkarsın adam alan açın biraz sizi ozlesin.
Mesaj atmaya fazla anlam yüklüyorsunuz genel olarak yeni nesilde de var bu.

Merhaba hanımlar,

Yaklaşık bir aydır birisiyle konuşuyorum. Daha flört aşaması diyebiliriz. Her şey çok iyi gibiydi. Arkada larıyla tatile gitti bu bayram. Ama mesajıma cevap vermiyor. Yani sosyal medyaya girip hikaye atabiliyor ama geri dönmüyor. Nasıl davramalıyım? Konuşmamalı mıyım? Acaba çok fazla beklentiye mi girdim diyorum kendi kendime.

Şimdiden teşekkürler 😊🙏
Bağlanma. Gerek yok.Bir de tatilde belki anın tadını çıkarıyor. Bir şeyler paylaşıp eğlencesine bakiyordur.

tam tersini düşünüyorum ben tatilde insan daha dolu oluyor daha çok yoruluyor :KK53:
tatil dediğin şey eğer evde yatmıyorsan yani bi yerlere gittiysen bir sürü aktiviteyi birkaç güne sığdırmaya çalıştığın bişi
orayı gezelim burayı görelim denize girelim yemek yiyelim bilmem ne yapalım derken rutinin dışına da çıktığın için
aslında tatilde normal gündekinden daha dolu olabiliyorsun
yani tatile gitmiş birini bomboş zaten diye düşünmemek lazım
msjlaşma denen şey iki kelimeyle de bitmiyor
özellikle karşı taraf kısa süre içinde cevap veriyorsa uzuyor da uzuyor açıkçası
tabiki ama bu hoşanılan kişi ve flört. arkadaşıma ben de atmam teli elime almam hatta arkadaş muhabbeti için. ama hoşlandığım kişiye atarım. hele de flörtün ilk ayları daha heyecanlı bi dönem yok zaten ilişkide. şuan konu sahibi hoşlanılan kişinin hayatında arkadaş ve tatilden sonra geliyor. olabilir mi evet? ama cok hoşlansa olur muydu ? hayır. en azından mesajlara dönemeyeceğim gece konuşuruz yazardı. tatilde diye illa telesekrete bağlasın değil zaten konu.
AdChoices
ADVERTISING​
benim şahsi fikrim hoşlanılan kişinin b planı konu sahibi. boşken yazdığı. boşken yazılan da oldum, ilk tercih de oldum. ikisi arasındaki fark buram buram bu soruda kokuyor.
ha konu sahibi daha 15 dakika once mesaj attı, cocuk yazmadı diye dertleniyosa, o başka. ama uzun süre ve istikrarlı geri dönülmeyen mesaj yada geri dönemeyeceğinin söylenmemesi değersizliktir benim gözümde.

tabiki ama bu hoşanılan kişi ve flört. arkadaşıma ben de atmam teli elime almam hatta arkadaş muhabbeti için. ama hoşlandığım kişiye atarım. hele de flörtün ilk ayları daha heyecanlı bi dönem yok zaten ilişkide. şuan konu sahibi hoşlanılan kişinin hayatında arkadaş ve tatilden sonra geliyor. olabilir mi evet? ama cok hoşlansa olur muydu ? hayır. en azından mesajlara dönemeyeceğim gece konuşuruz yazardı. tatilde diye illa telesekrete bağlasın değil zaten konu.
AdChoices
ADVERTISING​
benim şahsi fikrim hoşlanılan kişinin b planı konu sahibi. boşken yazdığı. boşken yazılan da oldum, ilk tercih de oldum. ikisi arasındaki fark buram buram bu soruda kokuyor.
ha konu sahibi daha 15 dakika once mesaj attı, cocuk yazmadı diye dertleniyosa, o başka. ama uzun süre ve istikrarlı geri dönülmeyen mesaj yada geri dönemeyeceğinin söylenmemesi değersizliktir benim gözümde.
valla ben konu sahibine birkaç soru sordum benim sorularımı cevaplamadı
cevap yazılması gereken mesajlar mı attın demiştim. cevaplamadı yanıtsız bıraktı beni
bak gelmiş senin yorumunu beğenmiş bana hala cevap yok
demek ki çok da gerekli mesajlar atmamış
cevap vermeyi gerektirmeyecek mesajlarsa ben de cevap vermem yani önceliklerle alakası yok bunun
ben buradan bunu anlıyorum
kimse kimsenin gereksiz mesajına dönmek zorunda değil karşı tarafı muhabbette tutabilme yeteneğiyle alakalı şeyler bunlar

Açıkcası tatildeyken 1 aylık flörtümle şıkı şıkı sürekli mesajlaşmak istemem, yanımdaki arkadaşım yapsa bir yerden sonra ayrı takılırım.
Zaten sevgilimse de bana anlayış gösterir müsait olduğum anlarda konuşur, yazışırım. Bunların arasında bir yerdeyse de gün içinde cevap vermeye çalışırım ama söylerim de müsait olduğumda konuşalım telefona çok sık bakamıyorum diye.
Genel olarak aslında bir insanın sizinle konuşup konuşmak istemediğini yazış şeklinden anlayabilirsiniz.

valla ben konu sahibine birkaç soru sordum benim sorularımı cevaplamadı
cevap yazılması gereken mesajlar mı attın demiştim. cevaplamadı yanıtsız bıraktı beni
bak gelmiş senin yorumunu beğenmiş bana hala cevap yok
demek ki çok da gerekli mesajlar atmamış
cevap vermeyi gerektirmeyecek mesajlarsa ben de cevap vermem yani önceliklerle alakası yok bunun
ben buradan bunu anlıyorum
kimse kimsenin gereksiz mesajına dönmek zorunda değil karşı tarafı muhabbette tutabilme yeteneğiyle alakalı şeyler bunlar
haklısınız. mesaj içeriğini de bilmiyoruz o da ayrı konu.

Merhaba hanımlar,

Şimdiden teşekkürler 😊🙏
Acikcasi gercekten ilgisi olan bir insan genel olarak hele tatilde aksam üstü dahi olsa sadece mesaj degil araya bilirde. Ben bunu ilgisizlik olarak yorumlardim. Tabi siz daha iyi tahim edersiniz. Ben su sonuca vardim hayatta: Birisi gercekten birine ulasmak isterse, ulasiyor. Sizde fazla önemsemeyin bu adami derim. O kendi zamanini degerli görüyorsa sizin zamaniniz onunkinden daha da degerlidir. Bu sekil yanasin duruma derim :KK66:. Her sey gönlünüzce olsun.

Merhaba hanımlar,

Şimdiden teşekkürler 😊🙏

Ben olsam bir mesaja cevap gelmediyse daha o yazana arayana kadar yazmam aramam.
Aradığında tripli davranmam umrumda değilmiş gibi davranırım v

Merhaba hanımlar,

Şimdiden teşekkürler 😊🙏
Size değer vermiyor..flort aşaması duyguların en yoğun olduğu dönem, sizi aranıyorsa, yazmıyorsa sandığınız gibi aranizda bir ilişki yok,ya da size hiç kıymet vermiyor..yapabiliyorsanız siz de arkadaşlarınızla ya da ailenizle program yapın siz de hikaye atın..bu adamdan birşey olmaz

Size değer vermiyor..flort aşaması duyguların en yoğun olduğu dönem, sizi aranıyorsa, yazmıyorsa sandığınız gibi aranizda bir ilişki yok,ya da size hiç kıymet vermiyor..yapabiliyorsanız siz de arkadaşlarınızla ya da ailenizle program yapın siz de hikaye atın..bu adamdan birşey olmaz
hayır ben size katılmıyorum :) flört aşaması duyguların en yoğun olduğu dönem değildir :)
flört, tanıma aşamasıdır. duyguların yoğunlaşmaya başladığı dönem genellikle sevgili olup daha çok yakınlaştıktan, daha çok paylaşım yaptıktan, anı biriktirdikten, tanıdıktan sonra gerçekleşir
bunlar daha sevgili bile değiller
flört dediğimiz dönemde bize uygun olup olmadığına bakarız, tanımaya çalışırız,
hislerimize bi bakarız hoşlanıyor muyuz vs
dolayısı ile flörtten çok da fazla bişey beklememek lazım
flört çok başlangıç aşamasıdır çünkü dün bir bugün iki demektir, kimse kimseyi hayatının merkezine koymaz

hayır ben size katılmıyorum :) flört aşaması duyguların en yoğun olduğu dönem değildir :)
flört, tanıma aşamasıdır. duyguların yoğunlaşmaya başladığı dönem genellikle sevgili olup daha çok yakınlaştıktan, daha çok paylaşım yaptıktan, anı biriktirdikten, tanıdıktan sonra gerçekleşir
bunlar daha sevgili bile değiller
flört dediğimiz dönemde bize uygun olup olmadığına bakarız, tanımaya çalışırız,
hislerimize bi bakarız hoşlanıyor muyuz vs
dolayısı ile flörtten çok da fazla bişey beklememek lazım
flört çok başlangıç aşamasıdır çünkü dün bir bugün iki demektir, kimse kimseyi hayatının merkezine koymaz
Kk kadınlarının çoğu flörtün ne olduğunu bilmiyor bence. Sevgililiğin ilk zamanlarını flört sanıyorlar.

Kk kadınlarının çoğu flörtün ne olduğunu bilmiyor bence. Sevgililiğin ilk zamanlarını flört sanıyorlar.
Ay herşeyin en doğrusunu bi sen biliyorsun KudrAlobar..evet bu dönemde duygular yoğun olur,tabiki görücü usulü degilse.. adam plajda muhtemelen elinde telefon düşmuyordur,hikaye bilmem ne paylaşıyor ama 1 aydır görüştüğü kızın mesajlarına yanıt vermiyor,aramıyormuş..efendim neymiş daha daha flört aşamasıymış ..insan heyecan duyduğu birinin sesini duymak ister, gittiği yerde onun da olmasını arzu eder..bu onu hayatının merkezine koyma durumu değil, duyguları ,heyecanıyla alakalı bir durum..adam tatilde görüşmeye mola veriyorsa asla sevmiyor, heyecanı yok demek bu kadar net..

Ay herşeyin en doğrusunu bi sen biliyorsun KudrAlobar..evet bu dönemde duygular yoğun olur,tabiki görücü usulü degilse.. adam plajda muhtemelen elinde telefon düşmuyordur,hikaye bilmem ne paylaşıyor ama 1 aydır görüştüğü kızın mesajlarına yanıt vermiyor,aramıyormuş..efendim neymiş daha daha flört aşamasıymış ..insan heyecan duyduğu birinin sesini duymak ister, gittiği yerde onun da olmasını arzu eder..bu onu hayatının merkezine koyma durumu değil, duyguları ,heyecanıyla alakalı bir durum..adam tatilde görüşmeye mola veriyorsa asla sevmiyor, heyecanı yok demek bu kadar net..
Valla ben biliyorum 😏

Flört döneminde öyle yoğun duygu olmaz, takıldığın insandır. Aynısından üç beş tane daha olabilir hatta. Birine duyguların yoğunlaşırsa ve karşılıklıysa işi ilerletir ilişkiye döndürürsün. Sevmiyordur zaten niye sevsin tanımadığı insanı? Heyecan da bazen olur bazen olmaz.

Flörtle ilişkinin başını karıştırıyorsunuz dediğimde çok biliyor oluyorum. Ben çok bilmiyorum, siz hiç bilmiyorsunuz sorun orda.

sizin dediğiniz tarz eskidenmiş
eskiden uzaktan uzağa bakışmalar, hoşlanmalar vardı
cesaret eden gider açılır, karşı tarafta da benzer duygular varsa heyecanlı biçimde ilişki başlardı
eskiden çok netti: benimle çıkar msıın? evet ya da hayır :) soru da cevap da çok netti
şimdi ilişkiler belirsiz.
artık günümüzde flörtler, ilişkiler böyle değil
insanlar sırf biri olsun diye sırf yalnız kalmamak için birileriyle konuşmaya başlıyor
zaman içerisinde bi duygu olursa o zaman ilişkiye dönüyor
anlatmaya çalıştığımız şey buydu aslında
günümüzde bu aşamada sevgi beklemek zaten doğru değil
dolayısı ile henüz sevgili değilken tatilde devamlı iletişimde olmak yüksek bi beklenti
ha olsa hoş olurdu ama olmadı diye hemen adamın biletini kesmeye gerek yok

Ama mesajıma cevap vermiyor. Yani sosyal medyaya girip hikaye atabiliyor ama geri dönmüyor.
Tatildeyim ve plajda şezlongta herkesin elinde telefon. Tatile giden insana durmadan mesaj atmam ama hoşlandığım flörtümü de cevapsız bırakmazdım, büyük ihtimalle tatilinde sizinle uğraşmak istemiyor.

X