Tatildeyken iletişimsizlik

bcgirl

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2016
2.271
2.523
Merhaba hanımlar,

Yaklaşık bir aydır birisiyle konuşuyorum. Daha flört aşaması diyebiliriz. Her şey çok iyi gibiydi. Arkada larıyla tatile gitti bu bayram. Ama mesajıma cevap vermiyor. Yani sosyal medyaya girip hikaye atabiliyor ama geri dönmüyor. Nasıl davramalıyım? Konuşmamalı mıyım? Acaba çok fazla beklentiye mi girdim diyorum kendi kendime.

Şimdiden teşekkürler 😊🙏

Merhaba hanımlar,

Yaklaşık bir aydır birisiyle konuşuyorum. Daha flört aşaması diyebiliriz. Her şey çok iyi gibiydi. Arkada larıyla tatile gitti bu bayram. Ama mesajıma cevap vermiyor. Yani sosyal medyaya girip hikaye atabiliyor ama geri dönmüyor. Nasıl davramalıyım? Konuşmamalı mıyım? Acaba çok fazla beklentiye mi girdim diyorum kendi kendime.

Şimdiden teşekkürler 😊🙏
Eğer geç de olsa gün içinde cevap yazıyorsa hoş görebilirsin, çünkü tatilde olduğu için telefona çok bakmak istemiyor olabilir. Ama senin mesajından 1 gün veya 2 gün sonra cevap yazıyorsa bunun hoş görülebilecek bir tarafı yok bence. Çünkü 24 saat içinde mesaj yazacak hiç mi 5 saniyesi olmaz!?

Merhaba hanımlar,

Şimdiden teşekkürler 😊🙏

Bi haltlar karıstırıyordur

mesaj atmak resmen 5 saniye. istese atar. istemiyor. bazı şeyler çok polyanna olunacak konular değildir. bu da oyle. tatilde zaten bomboş. story atacak zamanı varsa iki kelime yazabilir. en kötü bugun çok mesajlarına dönemeyebilirim, gece otelden yazışalım yazar. illa başkasıyla falan demiyorum ama sizi cok da sallamıyor.

Eğer geç de olsa gün içinde cevap yazıyorsa hoş görebilirsin, çünkü tatilde olduğu için telefona çok bakmak istemiyor olabilir. Ama senin mesajından 1 gün veya 2 gün sonra cevap yazıyorsa bunun hoş görülebilecek bir tarafı yok bence. Çünkü 24 saat içinde mesaj yazacak hiç mi 5 saniyesi olmaz!?

Aynen ama daha sevgili değiliz hani bu kadar tepki göstermeli miyim bilemedim. Yoksa ben de sizin gibi düşünüyorum

Aynen ama daha sevgili değiliz hani bu kadar tepki göstermeli miyim bilemedim. Yoksa ben de sizin gibi düşünüyorum
Gördüğüm kadarıyla bir erkek bir kadından çok hoşlaniyorsa flört, sevgilik fark etmez mutlaka gün içinde mesaj atar. Hatta kimisi durmadan mesaj atar. :)

sana sarilmak istiyorum su an , tüm mesajlari okurken kendi kendime kizim sende agir bir sorun var bak millet yapisik ikiz gibi yasamak istiyor , yoksa artik kocani sevmiyormusun diye düsünüyordum :KK70:
İkimiz de sorunluysak demek 😂😂

Bir insanı hayatımın merkezine koyamıyorum ben. Tatildeysem, eğleniyorsam ya da kendimi mutlu edecek herhangi bir aktivite içindeysem babamı tanımam 😂

Mesaj atmak 5 saniyelik olay ama muhabbet bitmiyor ki, 5 saniye de mesaj atınca bitip gitmeyecek ama hikaye atar biyer gider 5 saniye.
Konu uzayacaksa benim de işim varsa veya eğleniyorsam geç cevap veririm ama bu durum tabi çok hoşlandığım kişiye karşı geçerli olmuyor

attığın mesajın ne olduğu önemli
soru mu sordun ? önemli bi soru muydu ?
belki de cevap vermeyi gerektirmeyecek bişey yazdın
kaç mesaj var cevapsız kalan ?
ona göre yorum yapacağım değişken bi konu çünkü bana göre

tatilde zaten bomboş. story atacak zamanı varsa iki kelime yazabilir.
tam tersini düşünüyorum ben tatilde insan daha dolu oluyor daha çok yoruluyor :KK53:
tatil dediğin şey eğer evde yatmıyorsan yani bi yerlere gittiysen bir sürü aktiviteyi birkaç güne sığdırmaya çalıştığın bişi
orayı gezelim burayı görelim denize girelim yemek yiyelim bilmem ne yapalım derken rutinin dışına da çıktığın için
aslında tatilde normal gündekinden daha dolu olabiliyorsun
yani tatile gitmiş birini bomboş zaten diye düşünmemek lazım
msjlaşma denen şey iki kelimeyle de bitmiyor
özellikle karşı taraf kısa süre içinde cevap veriyorsa uzuyor da uzuyor açıkçası

Merhaba hanımlar,

Şimdiden teşekkürler 😊🙏
Sizi önemsemeyip tatilde takılıyor.. Dönünce eğer canı isterse, boşta kalınca arayıp bahane palavraları sıralayacak size.. Siz de muhtemelen bu bahaneleri yiyip görüşeceksiniz. Taa ki sizi tamamen bırakana kadar. Yani senaryo o kadar bilindik ki..

Adamın önceliği akadaşları ile güzel vakit geçirmek demek ki şu aşamada. Sizi koyduğu sıralama bu. Abartılı tepkiye gerek yok bence. Siz de aynı sıraya koyarak mesafenizi ayarlarsınız. Çok boşsanız, yapacak başka hiç bir işiniz yoksa iletişime geçersiniz olur biter.

X