TATİL-DİDİM- ALTINKUM-HER BÜTÇEYE UYGUN FİYAT-

Toprak6161

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Kasım 2012
47
29
36
arkadaşlar gecen sene ve bu senede didimde tatilimi geçirdim. Didim altınkum dümdüz bir yol sol tarafı denız hemen sağ tarafı çeşitli barlar mevcut.genelde türkü barlar var. ben bu sene bir pansiyonda kaldım sabah aksam yemek 6 gece 7 gun 300 tl ödedim.. he yhemekler cok cok cok ıyı değil hanı cok fazla beklentiniz olmasın hani oteldir pansiyondur yedıgım onumde yemedıgım arkamda diye düşünmeyin=) ama didimi kesinlikle görmelisiniz....

clup olarak iki secenek var

medusa cluup
ve sensetıon

ayrıca bahsettıgım yol boyunca mecvut olan TEMMUZ BAR DİYE BİR YERDE VAR ORASIDA HARIKA GİTAR -NEY-VE DAHA BIR COK ENSTURUMANLA MÜZİK YAPILIYOR ASIRI DERECEDE KEYIFLI

HALAY CEKMEK ISTEYENLER ICINDE YOL BOYUNCA BİR SURU MEKAN VAR

ROCK BAR TARZI YERDE ALTIN KUMUN SONUNA DOGRU ALİ BAR DİYE BİR YER MEVCUT.
....................................................................................................................................................................................
MEDUSA CLUP: bir kızın tek basına bile gidip eglenebilecegi harika bir yer guvenlıkler 4 gözle dolaşıyor zaten... size sarkan laf atan yaklasan olursa soylemenız yeterlı hemen ıcabına bakıyorlar. ve ortamı çok çok fazla iyi girişi 20 tl bir içeçek var ben içki kullanmadıgımdan meyve sularıyla yetindim =)

MEDUSA BEACH CLUP : sabahlarıda deniz hizmeti veriyor giriş 10 tl. aslında didimin halk plajıda cok ıyıdır anma bu sene cok kalabalıktı bende normalde halk plajında gırerrdım ama bu sene medusa beach gttim resmen tatil yaptıgımı anladım denize merdivenden inip mervivenden çıkıyounusz etrafınızda sizi kesen bakıslarıyla rahatsız eden 40 yas ustu amcalar yok=) buraya gelenler genelde hergun aynı kişiler hızlı genc tayfası ve almanydan gelen turklerı daha fazla

medusa CLUPDA BİRBİRİNİZDE AŞIRI SEKİLDE RAHAT DANS ETMEKDE YASAK HATTA HEMEN UYARI ALIYORSUNUZ YANI ASIRIYA KACANLAR VARR:KK66::KK66::KK66:
..................................................................................................................................................................................

*****************************************************************************************************
SENSETİON CLUP: Bir kere gttik gitmez olaydık zaten kapalı alandı ortamı hanı su filimlerde gördüğüm pavyon havası vardı... ve ınsanlar bırbırlerıne karsı cok asırı yakın ve rahat dans edıyor goz kırlılıgınden ortamdan bısey anlamıyorsunuz..
KİMİN ELİ KİMİN CEBİNDE BELLİ DEĞİL =) yani bizim gözlemlediğimiz buydu.

SENSETION BEACH CLUP: medusayla yan yanalar hemen buradaki deniz ortamı medusaya gore daha baska yanı cok goze batan tipler yok daha aılevı bır ortamı var ve yastık sekıllerı dızılısı daha rahat medusada herke ıc ıce ama sensetıon beach bu konuda daha iyi

X