Tarzım ne olmalı

darned

Bir kuş gelse yüreğimin ucuna konsa
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2009
4.158
2.085
867F11E6-DB56-4B73-9014-0B2D8162559B.jpeg
Hanımlar merhaba bir decorasyon konusuyla karşınızdayım. Bu koltuk takımını aldım.
Bu takıma nasıl fon perde,halı ve ne tarz tv ünitesi almalıyım.

Bu model angavart
Siz nasıl bir tarzınız var gösterişlimi sademi.
ona göre yorum yapıyım.
bu koltugu tv ünitesi yokmu aynı desenlerde.

Bu model angavart
Siz nasıl bir tarzınız var gösterişlimi sademi.
ona göre yorum yapıyım.
bu koltugu tv ünitesi yokmu aynı desenlerde.
Merhaba öncelikle cvp yazdığın için teşekkür ederim. Ünite şu anda almadım evim küçük kısmet olursa yakında ev değiştiricem. Sade olsun istiyorun çok fazla gösteriş sevmiyorum.

Merhaba öncelikle cvp yazdığın için teşekkür ederim. Ünite şu anda almadım evim küçük kısmet olursa yakında ev değiştiricem. Sade olsun istiyorun çok fazla gösteriş sevmiyorum.

Perdeyi osmanlı desenleri olan sade pudra rengi seçebilirsiniz.
tülünüz oldukça sade olmalı
halı da karışık desenli secmeyin yıne krem pudralı renkler olabilir.

dümdüz krem rengi halı ve dantelsiz desensiz düz tül. Ancak bunlar kurtarır bu takımı. Beyaz renk düz oymasız felan bir tv ünitesi olmalı bence. Gerçekten takımınız çok avangart çünkü.

Perdeyi osmanlı desenleri olan sade pudra rengi seçebilirsiniz.
tülünüz oldukça sade olmalı
halı da karışık desenli secmeyin yıne krem pudralı renkler olabilir.
Sade bi halım var Osmanlı desenleri sevmiyorum
Sade bi tül ve pudra perde fikrini sevdim

dümdüz krem rengi halı ve dantelsiz desensiz düz tül. Ancak bunlar kurtarır bu takımı. Beyaz renk düz oymasız felan bir tv ünitesi olmalı bence. Gerçekten takımınız çok avangart çünkü.
Aynen küçük sade beyaz bi ünite düşünüyorum. Teşekkürler ederim cnm

D082D398-7EC4-422A-A9C7-FDE53FE62785.jpeg
Şimdilik elimde olan parçalarla bunları yapabildim. Kapılarını da beyaza boyadım

Pembeye gri çok hoş olur. Perdelerinizi gri tonda alabilirsiniz halınız da aynı şekilde. Ünite için fikir veremiyorum ama ağır birşey olmalı..

Pembeye gri çok hoş olur. Perdelerinizi gri tonda alabilirsiniz halınız da aynı şekilde. Ünite için fikir veremiyorum ama ağır birşey olmalı..
Perde de gri fikri de güzel ama ben duvarları gri düşündüm.

bir kere sadelikten uzak bir takım almışsınız. ama buna düz bir ekru tül. çok açık mavi bir kadife kumaş fon perde ve yine avangarde model bir tv ünitesi olur . yine çoçok açık mavi krem bir halı.

Kızlar bu koltukların üzerine ne tarz örtü örtebilirim lütfen fikir verebilir misiniz

Duvarlarım ne renk olmalı sizce vej uyarmı veya modern bi öneriniz var mı

Küçük sade beyaz bir ünite bu takıma uymaz ..aynı zamanda bu koltuk için geniş bir salon gerekir ..aksi taktirde ne yaparsan yap evde boğulursun
Büyük ünite istemiyorum ama cnm eski ünitem çok büyüktü ben sıkıldıkça eşyaların yerini değiştirmek istiyorum. O yüzden büyük veya monteli ünite istemiyorum.

Büyük ünite istemiyorum ama cnm eski ünitem çok büyüktü ben sıkıldıkça eşyaların yerini değiştirmek istiyorum. O yüzden büyük veya monteli ünite istemiyorum.
Büyük alma zaten ama küçük de alma ..orta karar birşey olsun .. bide koltuğun ahsap kısmındaki renk neyse ona uygun al ,beyaz çok bağırır ..

X