Tartı değişti motivasyon çöktü diyet bitti yürüyüş gitti kilolar kaldı yardımm

Baharyagmuru35

Guru
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2011
14.264
14.661
Merhaba..
Ben 21 yaşındayım kilom şuan 79.500 boyum 175. 1.5 ay önce tartıldım ve 80.500 düm sonra yürüyüş yapmaya karar verdim diyet yapmadan 2 hafta yürüyüş yaptım tartıldım 2 hafta sonunda 78.100 çıktım tartıda. Baktım vermişim gaza gelip yürüyüşe bir de diyet ekledim. Tam 1 ay daha diyet yürüyüş hiç bozuntusuz devam ettim.
Hiç bir zararlı şey yemedim haftanın 6 günü 6 km hız la tam 50 dakka yürüdüm evde egzersizler yaptım. 1 ay sonra en az çıktığım kilo76.700 dü ben 1 ay da sadece 1 kilo 400 gram mı verdim hm de yürüyüşü de yaparak. Neyse dedim devam ettim 1 hafta sonra tartıldım 77.100 çıktı. Ben şok nasıl fazla çıktı anlmadm. Sonra tartı yanlış diye eşimle gidip güzel bir tartı aldık. Bi tartıldım bi şok daha. Tam 1 ay 1 haftam çöpe gtmişti o an. 78.100 çıktım. Anladık ki öteki tartım az Tartıyomuş.
Demekki ben 81.500 müşüm anca 78.100 olmuşum 1 ay 1 haftada. Böyle olunca 2 gün ara verdim diyete. Ama o aradan sonra bi daha dönmedim daha bırakalı 1 hafta oldu yine 79.500 olmuşum. Anlamıyorum nasıl bu kdr çabuk kilo aldığımı. Ben ne yapacağım bu şekilde!? 65 kilo olmak istiyorum. 69 u bile görsem göbek atarım bir türlü zayflayamıyorum.

Günde bir saat tempolu yuruyus acik havada birde o parklarda ki aletler yarim saat kilomda cok ama veremedim yediklerime dikkat ediyorm cikolata kola yok dr gittim tiroitler normal :KK43:

1. Yeterince su iç
2. Günde 2 fincan Yeşilçay sallama değilde bitkisi olsa daha iyi
3. 7 den hatta 6 dan sonra hicbirsey yeme meyve bili
4. Kahvaltı en zengin öğün olmalı
Bence önemli olan bunlar olmadan verilmiyor birde diyet olsada hep aynı yönde besleniyor olabilirsin mesela nohut çorba patates ekmek bunların çoğu ekmek gibi ve yakamayacagin şeyi yeme anca kilonu korursun

X