Tarot bakmaya basladim..isteyen??

askimsin_99

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2011
441
52
Selam kizlar tarot bakiyorum ama daha acemiyim
size bakmami istiyorsaniz adinizi yasinizi ve Konuyu yazmaniz yeterlidir :)

Hem kendim icinde iyi olur

bekliyorumm

bekliyorum falımı daha bakmadın mı :)

kuusra bakma geciktim canim sen ya nisanlisin evlenmek üzeresin yada evlisin bilmiyorum
sen zamaninda birseyi cok istemissin ama o istedigin sey olmamis ve artik yavas yavas pes ettin gibi ve bu seni herseyden geri cekilmene neden olmus.
ailenle ve sevdiginle bile araniz zaman zaman bozuluyor bu yüzden. Neyseki bu istedigin sey cok önemli senin icin. Ama kafana fazla takmaman lazim kkendine biraz zaman ver kendine bak özellikle cevreni etkilememen lazim kalpler kirabilirsin..bu istedigin sey er yada gec olacak ben 1 yil icinde hissediyorum

sevdigin kisiyle bazen araniz bozuluyor o sanki biraz patavatsiz inatci ve bazen bencilligi tutuyor ama genel olarak kalbi temiz biri. aslinda istese cok basarili biri fakat bu aralar pek istemiyor gibi.
genel olarak mutlu bir dönem gecireceksin cünki sans karti cikti hatta kisa bir tatile cikacaksin

kuusra bakma geciktim canim sen ya nisanlisin evlenmek üzeresin yada evlisin bilmiyorum
sen zamaninda birseyi cok istemissin ama o istedigin sey olmamis ve artik yavas yavas pes ettin gibi ve bu seni herseyden geri cekilmene neden olmus.
ailenle ve sevdiginle bile araniz zaman zaman bozuluyor bu yüzden. Neyseki bu istedigin sey cok önemli senin icin. Ama kafana fazla takmaman lazim kkendine biraz zaman ver kendine bak özellikle cevreni etkilememen lazim kalpler kirabilirsin..bu istedigin sey er yada gec olacak ben 1 yil icinde hissediyorum

sevdigin kisiyle bazen araniz bozuluyor o sanki biraz patavatsiz inatci ve bazen bencilligi tutuyor ama genel olarak kalbi temiz biri. aslinda istese cok basarili biri fakat bu aralar pek istemiyor gibi.
genel olarak mutlu bir dönem gecireceksin cünki sans karti cikti hatta kisa bir tatile cikacaksin

saol cnm tşkkr ederim

adım:Ebru yasım:17(18.mden gun alıyorum 11 eylulde 18'ı bıtırp 19.mdn gun alcam) ablamın dugunu ıcın tutulan arabada serbest muawınlık yapan Serdar'dan hoslanıyorum onunla nolcakkk?bu arada lboratuar teknısyenlıgı okuyormus serdarr

Selam kizlar tarot bakiyorum ama daha acemiyim
size bakmami istiyorsaniz adinizi yasinizi ve Konuyu yazmaniz yeterlidir :)

Hem kendim icinde iyi olur

bekliyorumm

Merhaba banada balabilirsinn :))) yaşım 24 eski sevğilimle barısmam varmıı esra

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X