Gebeliğe Hazırlık Tarlusal ve sonrası..

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
hadi ya üzüldüm canım, benim de tarlusalda bugün 3.gün hala reglim gelmedi endişeleniyorum ben de ama vardır bunda da bir hayır. sen de sıkma canını, olursun inşallah en kısa zamanda.
çok teşekkür ederim iyi dileklerin için.tarlusal bittikten 1 hafta içinde olunuyomuş genelde regl

Ozaman ilaçtan 1 hafta önceki ilişki ile sanirim hamile kalmışsınız. Nasil bir mucize, Allah yavrunuzu sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Benim de adetim cok duzenlidir bu ay nasıl bu kadar gecikti cok şaşkınım. 2 gün oldu tarlusal kullanali hala gelmedi cok kafaya takıyorum. Cok az ilişki oldu ve testte negatifti benim de, hamileliğe yormuyorum ama acaba diyorum. Beklemek çok zor..
Amin çok teşekkür ederim. Benim sanırım biontech aşılarından sonra biraz dengesizlik oldu adetlerimde bu aralar. Belki başka bir sebebi vardır ona yoruyorumdur ama bu durumu yaşayan birkaç arkadaşım daha var, acaba sizde de olabilir mi diye aklıma geldi. Gönlünüzden geçen olsun hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻

Amin çok teşekkür ederim. Benim sanırım biontech aşılarından sonra biraz dengesizlik oldu adetlerimde bu aralar. Belki başka bir sebebi vardır ona yoruyorumdur ama bu durumu yaşayan birkaç arkadaşım daha var, acaba sizde de olabilir mi diye aklıma geldi. Gönlünüzden geçen olsun hakkınızda hayırlısı olsun inşallah 🙏🏻
cok sagolun hepimizin gönlüne göre olsun inşallah. ben biontech olmadım, en son ocak ta sinovac oldum. bu ay adete birkac gün kala antibiyotik kullandım ondan kaynaklı olabilir, bir de doktorum dim plus vermişti takviye olarak o da yapmıs olabilir. regl egzersizleri ve masajı varmıs ona basladım bugun, inşallah kısa sürede etki eder.

Ben bi de tüp bebek tedavisi görücem 1 ay sonra
canım dün ogleden sonra Ebru Ceylan (birgebeningunlugu) ın adet söktürücü masajını ve Burcu Alkan ın adet söktürücü egzersizlerini yaptım, bu sabah kalktıgımda regl oldum. farklı olarak civanpercemli karısık bitki cayı icmiştim 2 gün.

Merhaba, ilk doktora gittiğimde 6 haftalıktı sanırım. İlaçtan 3-4 hafta sonra eczaneden aldığım testte pozitif çıkmıştı. Adet olmuyorum diye ilacı kullandım ama hiç adet olmadan hamile kaldım nasıl olduysa 🤷‍♀️ Aklımda da yoktu sürpriz oldu tamamen
Merhaba,
Anladığım kadarıyla Tarlusal kullandıktan sonra gebe olduğunuzu öğrenmişsiniz. Aynı durumu şu anda bende yaşıyorum. 3-4 haftalık gebeyim fakat gebe olduğumu bilmeden 5 gün Tarlusal kullandım. Adet henüz gerçekleşmedi. Doktor çocukta zihinsel veya bedensel eksiklikler olabileceğini söyledi. Düşük olma ihtimali de var ama hiç bir şey olmayadabilir sağlıklı da olabilir dedi. Size bununla ilgili bilgi verdiler mi acaba ?

X