Tarlusal ve kasık sancısı

Nazendecan

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2023
100
47
29
Merhaba arkadaşlar benim size bir sorum olacak. Regl gecikmem için doktorum Tarlusal verdi bugün dördüncü günüm sol kasıkta ağrım var ve bazende başım dönüyor. Daha önce bu ilacı kullanırken bunu yaşayanlar var mı?

Pcos var ve 2 ay önce tıbbi düşüğüm oldu (kalp atışı duyulmadığı için) 3 aylık korunma önerdi. İlk ay günüm geçmeden regl oldum ikinci ayda olurum diye bekledim ama olmadım. Kan testi verdim sonuç negatif ve ben de artık düzensizlikten sıkıldığım için doktora gittim. O da tarlusal verdi.

Kızlar daha önce böyle bir şey yağaşayan yok mu?

Merhaba arkadaşlar benim size bir sorum olacak. Regl gecikmem için doktorum Tarlusal verdi bugün dördüncü günüm sol kasıkta ağrım var ve bazende başım dönüyor. Daha önce bu ilacı kullanırken bunu yaşayanlar var mı?

Pcos var ve 2 ay önce tıbbi düşüğüm oldu (kalp atışı duyulmadığı için) 3 aylık korunma önerdi. İlk ay günüm geçmeden regl oldum ikinci ayda olurum diye bekledim ama olmadım. Kan testi verdim sonuç negatif ve ben de artık düzensizlikten sıkıldığım için doktora gittim. O da tarlusal verdi.
Benim ilk gebeliğim de sonuç negatif çıkınca tarlusala başladım ve on gün geçti gene adet olmadim KanVerdimtekrar hamile çıktım tabi düşükle sonuçlandı bazı ilaçların yan etkileri oluyor baş dönmesi için diyebileceğim ama kasık ağrısı bişi diyemem tekrar bir kan verebilirsinm..

Benim ilk gebeliğim de sonuç negatif çıkınca tarlusala başladım ve on gün geçti gene adet olmadim KanVerdimtekrar hamile çıktım tabi düşükle sonuçlandı bazı ilaçların yan etkileri oluyor baş dönmesi için diyebileceğim ama kasık ağrısı bişi diyemem tekrar bir kan verebilirsinm..
merhabalar öncelikle geçmiş olsun.bende adet olamadım doktorum tarlusal verdi ve kullanıyorum.kan testim negatif çıkmıştı kist varmış.siz böyle deyince şüpheye düştüm kullanmasam mı acaba beklesem mi.gecikmenin 8.günü bugün.

Aaa var gibi beş üstü pozitif diyor burdakilere de yarın da kan ver
adet söktürücü veren doktor negatif diyor ısrarla.takibimi yapan başka bir doktor var o da 7nin üstünü pozitif sayıyoruz diyor ama ben şu an çok korkuyorum.düşük yapan çok olmuş,yada doğumdan sonra rahatszılığı olanlar.

merhabalar canım bugün tekrar kan verdik ilginç bir şekilde orantılı olarak artıyor doktor bile şaşırdı.kanamamız yoğn olduğu için perşembe bir daha bakalım dedi.ALLAH nasip edecekse bir şekilde bizimle kalır inşallah canım :)
Sizin adınıza çok seviniyorum tanımasamda aklıma geldikce dua ediyorum. Allahım herkesin gönlünü görsün içinde de bizim. 🙏🏼

X