Tarlusal içip adet görüp hamile olan var mı?

Zordurumda

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2019
26
1
Arkadaşlar merhabalar. Bana yardım ederseniz çok sevinirim. 27 Haziranda nişanlımla tam ilişki yaşamadık(içime boşalma vs yok) ben ne olur ne olmaz diye ertesi gün ilacı içtim ve temmuz ayında regl olamadım 2 kere 1 hafta ara ile kan testi yaptım negatif çıktı. Daha sonra doktora gittim bana tarlusal verdi içtikten 3 gün sonra regl oldum içim rahatladı derken son 3-4 gündür karnımda şişlik kasıklarımda ve belimde ağrı var. Sizce üşütmüş müyüm? Psikolojik mi? Yoksa hamile miyim?

Yahu adet olmuşsun kan testi negatif çıkmış hamile olma ihtimalin var mı sence değilsin tabi psikolojik adetin de ondan geçikmiştir söktürücüyle olmuşsun ertesi gün hapı adet düzensizliği yapıyo asla hamile degilsin

Bosalma olmadı diyorsun hamilelikten korkuyorsun hamilelerin görmedigi belirtileri görüyorsun tarlusal harici baska birseymi kullanıyorsun sen kuzum kendini hz meryem filanmı zannediyorsun?

Yahu adet olmuşsun kan testi negatif çıkmış hamile olma ihtimalin var mı sence değilsin tabi psikolojik adetin de ondan geçikmiştir söktürücüyle olmuşsun ertesi gün hapı adet düzensizliği yapıyo asla hamile degilsin
Cevapladığınız için teşekkürler bende hamile olacağımı düşünmedim fakar internette bir sürü şeyler okuyunca acaba diye insan düşünüyor.

Bosalma olmadı diyorsun hamilelikten korkuyorsun hamilelerin görmedigi belirtileri görüyorsun tarlusal harici baska birseymi kullanıyorsun sen kuzum kendini hz meryem filanmı zannediyorsun?
Estağfirullah.. bir şey kullanmadım ama internette öyle şeyler yazmışlar ki korktum bir de 3-4 gündür kasık ve bel ağrılarım var acaba diye kaldı kafamda

X