tarlusal adet gecikmesi

mari777

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2024
50
16
25
kızlar merhaba

28 günlük bir gecikmem var tarlusal kullandım biteli 3 gün oldu hiçbir belirtim yok gelen gidende yok daha önce de kullanmıstım bi gün sonra olmuştum. 10 gün beklemem gerekiyor biliyorum ama tedirgin oldum benzer durumu yasayan var mı

12 gun olmayinca hamile oldugumu ogrendim

test yaptım negatif
siz de belirtiler varmıydı bu süreçte? veya adetinizi beklerken test yapmış mıydınız?
pcosluyum adetim 40 gun civari gecmisti tarlusala baslamadan once kan testi negatifti basladim kutu bitti 12 gun gecti goguslerim cok agriyordu sadece tarlusalin ise yaramamasinin 2 sebebi yaziyodu internette biri hormon bozuklugu biri gebelik test yaptim oyle ogrendim bende

ama tarlusala baslamadan önce gebe olsaydınız kanda çıkardı siz tarlusal içerken hamile kaldınız o zaman

Merhaba bende 45 gün oldu adet olamadim kaç tane fest yaptım negatif. Bende çatlayamayan yumurta kıstı vardı en son ondan bu kadar gecikmiş olabilir ya da benim fsh tavan yaptı ondan adetten kesildim bilemiyorum çok üzülüyorum 31 yaşındayım. Bir an evvel sökülmesini istiyorum ama olmadı dün tarlusal aldım ama kullanıp kullanmama arasında kararsız kaldım

Merhaba geçmiş olsun ben de doktora görünmeden eczacıya danışarak tarlusal kullandım 6. Günde regl oldum ama çok pişman oldum hekime danışmadan kullandığım için… randevu aldım doktora gideceğim yine de siz bilirsiniz ama bence sizde görünmeden kullanmamalısınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…