Tarçınlı Elmalı Kür

bnnu

Mammamiaaa
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2010
4.719
8.070
Merhaba;
etkisine gerçekten inandığım ve gözle görülür hissedilir fark yaratan bi içecek karışımı var.bana çok faydası oldu siz de deneyin pişman olmazsınız... çok afedersiniz sadece belirtmek için söylüyorum bir hafta sonra idrarınızda yağ göreceksiniz ve yağ yakımı için süper çözüm olduğunu daha iyi hissedeceksiniz.Karışım şöyle
1 kabuk tarçın
1 tatlı kaşığı karanfil
1 orta boy yeşil elma
1 limon
2 litre su

evet hepsi rahatlıkla bulanabilecek malzemeler.bir tencereye elmayı , limonu 4 e veya daha fazla parçaya bölüyoruz.(daha çok bölmekta fayda var). ve diğer malzemeleri de ekleyip kaynatıyoruz.Kaynattıktan sonra kısık ateşte 10 dk demliyoruzzzz.Ve özellikle her YEMEKTEN SONRA içiyoruz.Bu şekilde yediğimiz yemeklerin yağa dönüşmesini engelliyor.İçeceğin sıcak olması daha iyi sonuç verir.Son olarak da her bardağa bir çay kaşığı kadar zencefil ekliyoruz. Kolay gelsin.:KK42:

kızlar karışımı kaynatıp demlendirdikten sonra süzüp sürahide felan buzdolabında saklayın .bir de bu karışımı ayda 3 hafta yapıp 1 hafta ara verilecek..
bazı arkadaşların zencefilden tereddütleri için ve kısa süre içerisinde yeni kür yapmalarından dolayı zencefil miktarını değiştirdim . böyle daha rahat olacağına inanıyorum sevgileerr:KK16:

Son düzenleme:
taşınma işim var yerleşeyimm hemen başlıcam cnm.sağol.

arkadaşım şimdi sen hem karışımın içine 1 tatlı kaşığı zencefil katılsın demişsin hemde her içtiğinizde bardağa 1 çay kaşığı zencefil katın demişsin zencefil bu kadar fazla tüketilmez dikkat edin acısı sonradan çıkmasın

taşınma işim var yerleşeyimm hemen başlıcam cnm.sağol.
tamam canım ne demek bekliyorum kolay gelsin :KK16:

arkadaşım şimdi sen hem karışımın içine 1 tatlı kaşığı zencefil katılsın demişsin hemde her içtiğinizde bardağa 1 çay kaşığı zencefil katın demişsin zencefil bu kadar fazla tüketilmez dikkat edin acısı sonradan çıkmasın

tabiki haklısınız herşeyde böyle değil midir zaten bitkisel karışımları çok ve uzun süre tüketmenin zararı çoktur ama burada 2 litre su içerisine atıyorsun silme 1 tatlı kaşığı zencefil çok fazla değil ki zaten suyun içerisinde çok fazla tüketemiyorsun suya göre yoğunluğu büyük olduğu için dibe çökecektir ve sen bunu bardakla tüketirken zencefilin çoğunu alamayacaksın suyun içerisinde çok fazla yakmıyor o yüzden ben bardağa koyarken dde katıyorum çok fazla birşey değil silme 1 çay kaşığı bardak 250 ml bir su bardağı :KK31:..
ama tedirgin olan arkadaşlar varsa suya katmaz bardağa katar herkesin özgür iradesi ben kaç aydır içtim faydasını çok gördüm vücudumun temizlebdiğini hissediyorum en başta.

Yarın evdeyim kaynatıcam inşallah faydasını görürüm..

dene pişman olmazsın :KK1:
kullanınca tekrar beklerim bana çok faydası oldu size de olacağını umuyorum hepsi yararlı faydalı karışımlar elbet faydası olur demi :KK76:

Bunuda deneyelim bakalım faydasını görecekmiyim
ya peki ne kadar süre içeceğiz bunu
bir günde bitirecekmiyiz bu hazırladığımız karışımı

Bunuda deneyelim bakalım faydasını görecekmiyim
ya peki ne kadar süre içeceğiz bunu
bir günde bitirecekmiyiz bu hazırladığımız karışımı

bir hafta kullanabiliriz her hafta kürün yeniden yapılması lazım canım yani bir tencerede kaynattğını bir hafta kullanabilirsin ama her bardakta yemeklerden sonra içerken sıcak içmek daha yararlı .Düzenli kullanırsak tabiki büyük faydasını görürüz :KK24:

bir hafta kullanabiliriz her hafta kürün yeniden yapılması lazım canım yani bir tencerede kaynattğını bir hafta kullanabilirsin ama her bardakta yemeklerden sonra içerken sıcak içmek daha yararlı .Düzenli kullanırsak tabiki büyük faydasını görürüz :KK24:

Tamam canım açıklaman için teşekkür ederim
ısıtıp öyle içerim o zaman bende
inşallah tadı güzeldir yaa
midem kalkar valla yoksa tadı çirkinse

Tamam canım açıklaman için teşekkür ederim
ısıtıp öyle içerim o zaman bende
inşallah tadı güzeldir yaa
midem kalkar valla yoksa tadı çirkinse

canım şöyle söyliim zencefilin tadını bilirsin yakıcıdır. Bence şunu düşün yakıcı tadından da yağları yaktığını hissedersin.Zencefili çok katma eğer çok yakmasını istemiyorsan.

tamam canım ne demek bekliyorum kolay gelsin :KK16:

tabiki haklısınız herşeyde böyle değil midir zaten bitkisel karışımları çok ve uzun süre tüketmenin zararı çoktur ama burada 2 litre su içerisine atıyorsun silme 1 tatlı kaşığı zencefil çok fazla değil ki zaten suyun içerisinde çok fazla tüketemiyorsun suya göre yoğunluğu büyük olduğu için dibe çökecektir ve sen bunu bardakla tüketirken zencefilin çoğunu alamayacaksın suyun içerisinde çok fazla yakmıyor o yüzden ben bardağa koyarken dde katıyorum çok fazla birşey değil silme 1 çay kaşığı bardak 250 ml bir su bardağı :KK31:..
ama tedirgin olan arkadaşlar varsa suya katmaz bardağa katar herkesin özgür iradesi ben kaç aydır içtim faydasını çok gördüm vücudumun temizlebdiğini hissediyorum en başta.

yani bende uyarmak istedim zencefili günde en fazla 1 çay kaşığı tüketebilirsiniz yine de sizler daha iyi bilirsiniz

ben bunu zencefilsiz yapıyorum işe yarıyo gerçekten tavsie ederim ayrıca zencefiilisinide ilk defa duydum:KK30::26::KK30::KK31::KK48:

arkadaşım birşeyi merak ettim bu karışıma ne zaman başldın ve ne kadar kilo verdin

ben kendim şahsen inanmıyorum bu listelere yöntemlere. en iyisi sağlıklı beslenme ve spor............................. başka bişey tanımıyorum

arkadaşım birşeyi merak ettim bu karışıma ne zaman başldın ve ne kadar kilo verdin
bu karışımı 3 hafta felan kullandım 3 kiloyu rahatlıkla verdim karışımı 20 gün kullanıp 10 gün ara veriyoruz çünkü içinde zencefil de var herşeyin fazlası zarar... en sağlıklısı olanı haftada 1 kilodur ve benim de bunu başarmama yardımcı oldu .Ben tabiki sadece bu karışımı kullanıp kilo vermedim yediklerime dikkat ettim arada da olsa sporumu yaptım bu karışım bana sağlık verdi vücudumu temizleyip metabolizmamı hızlandırdı.

ben kendim şahsen inanmıyorum bu listelere yöntemlere. en iyisi sağlıklı beslenme ve spor............................. başka bişey tanımıyorum
herkesin kendi düşüncesi saygı duyarım ama hiçkimse elleri ceplerinde kilo veremeeez. Yardımcı birşeylere herzaman ihtiyaç vardır.Siz de söylemişsiniz sağlıklı beslenme ve spor .yeşil çayın neresi sağlıksız. bu da sağlıklı beslenmektir metabolizması yavaş olanların özellikle bu karışımlara ihyiyacı vardır ki metabolizman çalışmadan nasıl kilo vereceksin öyle değil midir. sağdan soldan edinilen bilgiler değil ki bunlar ayrıca afedersin belirtmek için söylüyorum wc ye çıktığınızda rengi su ya yakın bir berraklıkta olmazsa kilo verilmez bu da neyle olur bol su ve yeşil çay içmekle olur. Bu karışım yediklerini yağa çevirmeyi engelliyor metabolizman hızlanırsa kilo vermen kolaylaşır.Yeşil çayın kilo vermeye YARDIMCI olduğuna inanmayan ilk sizi görüyorum açıkçası.
ben sadece bunu için kilo verirsiniz demedim bu düpedüz kandırmak olur bu bana yardımcı oldu metabolizması yavaş olan ya da yediklerime dikkat ediyorum ama neden kilo veremiyorum diyen kişiler etrafınızda olmadı mı hiç.......

ben de diyetteyim şuan ve 3 kilo verdim,ama metabolizmamı hızlandıracak bişeler arıyodum,yazdığın reçeteye inanıyorum..zencefilim yok ama,en yakın zamanda zencefil alıp,bu karışımı yapıcam..her yemekten sonra bi bardak mı içiyoruz,bi de buzdolabında muhafaza ediyoruz galiba,içmeden önce ısıtıcaz,öle mi??

ben de diyetteyim şuan ve 3 kilo verdim,ama metabolizmamı hızlandıracak bişeler arıyodum,yazdığın reçeteye inanıyorum..zencefilim yok ama,en yakın zamanda zencefil alıp,bu karışımı yapıcam..her yemekten sonra bi bardak mı içiyoruz,bi de buzdolabında muhafaza ediyoruz galiba,içmeden önce ısıtıcaz,öle mi??

öncelikle verdiğiniz kilolar ve devamı için başarılar diliyorum ...evet canım buzdolabında saklanması lazım bir de bi arkadaş üzerinde durmuştu bende ona katılıyorum zencefili çok katma günde iki tatlı kaşığı gelecek şekilde çay kaşığıyla bardağına eklersen daha iyi olur ısıtmak keyfi ama ısıtırsan daha iyi . her yemekten sonra 1 bardak içiyoruz bir su bardağı kadar. :KK56: zencefilin yakıcı tadıyla yağların yandığını hissedersin büyük ihtimal :KK1:

Son düzenleme:
bu karışımı 3 hafta felan kullandım 3 kiloyu rahatlıkla verdim karışımı 20 gün kullanıp 10 gün ara veriyoruz çünkü içinde zencefil de var herşeyin fazlası zarar... en sağlıklısı olanı haftada 1 kilodur ve benim de bunu başarmama yardımcı oldu .Ben tabiki sadece bu karışımı kullanıp kilo vermedim yediklerime dikkat ettim arada da olsa sporumu yaptım bu karışım bana sağlık verdi vücudumu temizleyip metabolizmamı hızlandırdı.

herkesin kendi düşüncesi saygı duyarım ama hiçkimse elleri ceplerinde kilo veremeeez. Yardımcı birşeylere herzaman ihtiyaç vardır.Siz de söylemişsiniz sağlıklı beslenme ve spor .yeşil çayın neresi sağlıksız. bu da sağlıklı beslenmektir metabolizması yavaş olanların özellikle bu karışımlara ihyiyacı vardır ki metabolizman çalışmadan nasıl kilo vereceksin öyle değil midir. sağdan soldan edinilen bilgiler değil ki bunlar ayrıca afedersin belirtmek için söylüyorum wc ye çıktığınızda rengi su ya yakın bir berraklıkta olmazsa kilo verilmez bu da neyle olur bol su ve yeşil çay içmekle olur. Bu karışım yediklerini yağa çevirmeyi engelliyor metabolizman hızlanırsa kilo vermen kolaylaşır.Yeşil çayın kilo vermeye YARDIMCI olduğuna inanmayan ilk sizi görüyorum açıkçası.
ben sadece bunu için kilo verirsiniz demedim bu düpedüz kandırmak olur bu bana yardımcı oldu metabolizması yavaş olan ya da yediklerime dikkat ediyorum ama neden kilo veremiyorum diyen kişiler etrafınızda olmadı mı hiç.......

slm arkadaşım bence bu karışım çok güzel çünkü hep bildigimiz saglıklı şeyler var zencefil karanfil limon elma nerde zararlı bişe ben denicem yarın şu an elimde 10 tane karanfil ıhlamururun içine attım 1 bütün elmayı 4 de böldüm demledim içiyorum hep saglıklı şeyler .bende grip olmuşum .

X