Tansiyon düşüklüğü.....

pbinay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
192
0
42
bugün işe gelirken metroda başım döndü, midem bulandı, ateş bastı. ilk dırakta indim ve hemen eşimi aradım. aldı beni hastaneye götürdü. tansiyonum düşmüş. kahvaltı etmemiştim. 3 saat arayla birşeyler mutlaka ye ve bol sıvı al dedi. vücut susuz kalınca olurmuş öyle. hamile kaldığımdan buyana sürekli uyuyorum. mide bulantım yok çok şükür. uyumaktan da akşamları bişey içemiyorum. açlıktan olabilir mi??

evet canım tamamen açlıkla alakalı hamile kalınca zaten herşey ikiye bölünüyor bebeğine ve sana birde bebiş annenin kanını emdiği için kan ve demir ekdikliğinden kaynaklanıyor. bende aynı durumu pazar günü yaşamıştım. resmen sıfıra kadar düşmüştü tansiyon. biraz daha dikkat etmelisin kendine aç kalmamaya özen göster sık sık az az yemeye çalış. birde fazla yorulmamaya özen göster oda çok önemli.

evet canım tamamen açlıkla alakalı hamile kalınca zaten herşey ikiye bölünüyor bebeğine ve sana birde bebiş annenin kanını emdiği için kan ve demir ekdikliğinden kaynaklanıyor. bende aynı durumu pazar günü yaşamıştım. resmen sıfıra kadar düşmüştü tansiyon. biraz daha dikkat etmelisin kendine aç kalmamaya özen göster sık sık az az yemeye çalış. birde fazla yorulmamaya özen göster oda çok önemli.

yorgunluk konusuna haklısın canım. dün bütün gün dışardaydım. sabah 11.30dan akşam 7.30a kadar. o saatte eve gelebildim. çalışmanın dezavantajları işe. yanımda çubuk kraker falan taşıyım en azından.
sen nekadarlık hamilesin. ben bugün 8+4 oldum..

yorgunluk konusuna haklısın canım. dün bütün gün dışardaydım. sabah 11.30dan akşam 7.30a kadar. o saatte eve gelebildim. çalışmanın dezavantajları işe. yanımda çubuk kraker falan taşıyım en azından.
sen nekadarlık hamilesin. ben bugün 8+4 oldum..

hımm anladım işinden dolayı gününün bir kısmı dışarda geçiyor dimi allah yardımcın olsun. en çok yorulacağın dönemdesin aman diyim dikkatli ol. fazla koşturma sakın unutma artık yalnız değilsin.
ben 18 haftalığım cicim...

X