Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

amonraymış ya inanamıyorum cnmm benm nasıl mutlu ettin beni bilemezsinn hepsi öyle özenle seçilmişler ki çok duygulandım tatlım yaa kargocularda demiş hasta falan mı var oratalığı birbirine kattılar yemeğimizi bile yiyemedik:KK1: cnmm yaa çok sağol çokk devamını fotoları eklediğimde yazıcam cnm telefonumda sorun var bu akşam yada yarın ekliycem fotoları telefondan attğım mesajdada tuşlarım basmadığından ne yazdığımı anlamamış olabilirsin aslnda arıycaktım ama telefonum kafayı yedi tatlım düzelince artık:KK48: off cnm çok mahcub oldum ya çok güzellleeeerrrrrrrr:78:

amonraymış ya inanamıyorum cnmm benm nasıl mutlu ettin beni bilemezsinn hepsi öyle özenle seçilmişler ki çok duygulandım tatlım yaa kargocularda demiş hasta falan mı var oratalığı birbirine kattılar yemeğimizi bile yiyemedik:KK1: cnmm yaa çok sağol çokk devamını fotoları eklediğimde yazıcam cnm telefonumda sorun var bu akşam yada yarın ekliycem fotoları telefondan attğım mesajdada tuşlarım basmadığından ne yazdığımı anlamamış olabilirsin aslnda arıycaktım ama telefonum kafayı yedi tatlım düzelince artık:KK48: off cnm çok mahcub oldum ya çok güzellleeeerrrrrrrr:78:

Canım güle güle kullann
Amonranın da kesesine bereket:109:

ben diğilim demiştim canımm:KK24:güle güle kullan hediyelerini,amonranın kesesine bereket.fotoları bekliyoruzzz:KK9:

ufukkolik hadi gözün aydın :KK62:
sende terfi ettin
amonra kök söktürdü demek kargoculara:81:
demekki pttden şaşmıycaz
:90:

bende yurtiçi karodan şaşmayın derim neresi olursa hemen ertesi günü saat kaç olursa olsun yoluyorlar misal b &m Ciğime yolladığın hediyeler saat 9u geçiyordu gittiğinde salı verdim çarşamba gitti ptt 3 günden fazla sürüyor şehir içinde bide dışı daha fazlada süreblyor8 mart kadılar günü çekilişinde 1 haftada ulaşmayan vardı ptt hediyelerinde:98:

şuan gerçekten tam bu modddayım bi elimde kahvem bi elimde dondurmam tıkınıyorum habire:125:

X