Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

tanrıçam doğum günün kutlu mutlu umutlu olsun al bakalım bu da pastan mumlarını üflee

Oy oy oyyy benim canımın içi biricik kankacığım, muhterem edimin doğumgünüsümüymüşşş:KK55:
İyiki doğmuşsun bitanem, iyiki aramızdasın:KK19:
Aşkla, sağlıkl, mutlulukla geçireceğin nice nice yıllar dilerim aşkom. Allah yokluğunu yaşatmasın kimseye.
Seni çok seviyorum.:KK69:

3750.jpg

SeLammm İlk Hediyesi Gelen Benim Sanırım...:KK16: Nickini yazmamış ama Senemciq Arkadasım oldugunu anladım.. Canım çok teşekkür ederim hepsi birbirinden güzeller ve hepside benim zevkim.. severek kullanıcam. :KK69:Resimlerini akşama yada en gec yarın yarın sabah ekleyecegim..

SeLammm İlk Hediyesi Gelen Benim Sanırım...:KK16: Nickini yazmamış ama Senemciq Arkadasım oldugunu anladım.. Canım çok teşekkür ederim hepsi birbirinden güzeller ve hepside benim zevkim.. severek kullanıcam. :KK69:Resimlerini akşama yada en gec yarın yarın sabah ekleyecegim..
aaa ne çabuk gelmiş güle güle kullan canım hediyelerini
resimler bir bir gelmeye başlayınca çok güzel olucak yaa

süper güle güle kullan canım ben de bugün vericem kargoya
bakalım benimkiler ne zaman gelcek çok heyecanlı ya

Evvet benimm yazmayı unutmuşum :KK9: umarım begenmişsindir canım.. güle güle kullanırsın inşallah... en hızlı benmişim :KK54:
aaa ne çabuk gelmiş güle güle kullan canım hediyelerini
resimler bir bir gelmeye başlayınca çok güzel olucak yaa
evet zaten bugün teslim alacagı söylemişti çok yakın çünkü bana 1 saatçik var arada. :KK55:

süper güle güle kullan canım ben de bugün vericem kargoya
bakalım benimkiler ne zaman gelcek çok heyecanlı ya
hadi bakalım.. :KK71:
beatiful girl cicilerin gelmiş
senemcig kesene bereket fotoları bekliyoruz

Fotolarını bekliyoruz tabiki beautiful_girl.. :KK69: :KK34:

güle güle kullan hediyeleri canım
senemcim kesene bereket

vay hain senemcig vayyyy,,,:KK53:ne kaan hızlısınnn ya:KK55:beautiful_girl mutlaka fotoları ekle bu akşam çok meraklandım:KK24:bana ne oluyosa artık:63:bu arada doğum günü çoçuğu nerlerde kayıplara karıştııı:KK55:

çok yoğunum oyüzden nete giremedim bi kaç gündür:2: kurbanımm,bugün yollayacaktım ufacık bi aksilik oldu..yarın sabah gönderiyorum..bi kaç güne elinde olur umarım:nazar:

:) benim kargomda geldi ama gidip alamadımm çoook yoğunduk iştee bakalım neler gelmiş beklemedeyim :KK55:
yarın alınca fotolarını çekip eklicem :KK9:

X