Tanrıça'nın Kokoş Kankalarının Kurban Bayramı Çekilişi

aybuşummmm bezlere bak yaaa , tuzluklardan yana çok sanşlısın meleeemmm ezgitomda çok şık tuzluklar almış sana, tüm hediyelerin harika bayıldımmmm .. ezgimin kesesine bereket

handecimmm seninde hediyelerin çok hoş ne güzel paketler onlar, kolyeyide çok seversin iyi günlerde kullan sevdiğim, evanın kesesine bereket

ezgim liv salonnunu görse ancak bu kadar uyumlu bir çerçeve alırdı he, bayıldım hediyelerine iyi günlerde kullan meleimmmm , liviminde kesesine berekettttt

kızlarrr hediyelerimi bende çok beğendim, hepinizde beğenmissiniz eee tanrıça karısı yollarda beğenilmezmiii saolunnn

Son düzenleme:
:94:bu sefer ben katılamadım :85: ama sizi uzaktan takip ettim hep hediyelerinize bayıldımmmmm kendim almış gibi sevindim yaaa süpersinizz danrıça lotodan para mı buldun la o ne kadan hediye hediyelerinin hepsine ayrı ayrı bittim allama süpersin gönlü zengin ruhu yımışak qarı hepiniz güle güle kullanın inşallah

bütün kargo şirketlerini aradım ptt bilem ama adınıza kargo yok diyor yanlışlık falanmı var acaba:26:

kurbanımın hedıyesını bugun yolladım :) hem yakınımdakı ptt kargo servısı arızalıydı ablama verdım o kendı evının ordakınden yolladı.hem kurbanım saolsun telefonunu bırturlu açmadı ! adres teyıt ıcın aradım ondanda 1 gun beklettım..neyse artıkın...yarın sanırım elınde olur

Son düzenleme:

benim telefonum çalmamış :26:

heeeeyyyyyyyyyy uyanın naann hediyelerim geldi
gayseri ıh ıh gayseri ıh ıh

:26:adımı zikretme demişin bacrım gurban oliim üye nickine de iliştirivereydin hee
ayy nasıl mutlu oldum anlatamam hepsi çok güzel hediyeler hepsini çok beğendin beni sıkı takipe almışsın valla fotolar falan çok çok teşekür ederim öpüyorum yanaklarından hepsini severek kullanıcam özellikle donumu her giydiğimde seni hatırlıcam

hediyelere başlayım artık
öhöm öhöm şimcikk :78:

ptt kargo ile geldi görüldüğü üzre paket halindeler nur toplarım :90:

:82:Bunlar ayaklarım üşümesin diye düşünmüş canım noel patiği koydum adını

bunlar öcelerim renklerini çok beğendim :101:

bu seksüü donum akşama giyicem mutlaka :89:

nemlendirici kremim ve çoraplarım maviyi severim :108:

Bu tacım dün aynısından dün bakmıştım tereddütte kalmıştım alıp almamakla içime doğmuş :111:

Abur cuburlarım rejimdeyim sadece bakmakla yetindim ama alpellaya dayanamadım yedim hatrın için:125:

vee toplu hediyelerimm :119:

tekrar tekrar teşekür ederim çok sevindirik oldum :124::122::130::132:

Son düzenleme:

Hadi ya tuh çok zamansız aramışsım desene =) o gün kargoya verdiğimde ulan diyorum birşey eksik liv, ne olabilir düşün düşün yol boyunca ana eve geldim bir baktım sana aldığım haribolar evde kalmış
Canım benim çok sevdim beğenmeye şimdiden mutluluklar diliyorum şekertom =)Muckkkk kocaman

Sevgicim güle güle kullan hayatım çok güzeller ev patin fln şahane

sevgiii,nihayet gelmiş hedayelerin..
güle güle kullan..çok güzeller..gizemli cellat kim acaba...
merak ettim..

sevgiii,nihayet gelmiş hedayelerin..
güle güle kullan..çok güzeller..gizemli cellat kim acaba...
merak ettim..

teşekür ederim liv

paradoks cum inan bende bilmiyorum adını biliyorum ama nickiyle aynı değil sanırım o yüzden hediyeme kavuştum şimdide katilimi arıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…