Tamda yeniden sevebileceğime inanmışken :(

hmyraa_

Hayırlısı ya...
Kayıtlı Üye
14 Mart 2012
2.976
1.733
Tamda yeniden sevebileceğime inanmısken yeniden yaşadiğim hayal kırıklıkları :KK43: o kadar üzgünüm ki gece gece buraya attim kendimi kızlar .Uzun zaman sonra birisi çıktı karşima günlerce peşime koştu inanmadim istemedim isin açığı en son artik ısrarlarına karşılık bi şans vermek istedim görüşmeye başladik niyetinin ciddi olduğunu evlenmek istediğini söyledi zaten bu yüzden görüşmeye başladim salağim ben yaaa yine inandim :KK43:herşey güzel giderken ikiüçgündür soğuk davranmaya başladi

bana üzerine gittim herşeyi bu gece söyledi
eski sevgilisi cikmis beyfendinin ve kafasi

karismis ayrılmak istiyorum dedi tabi ben
şok şuanda ne dusuncem be diceğmi bilemiyorum ben ya ne kadar kötü bir hismiş kızlar ya neden insanların hayati oyuncak gibi kullanılır anlamıyorum ben ya uzun süreli bir ilişki değil üzülmek için belki ama kızlar ben neye uğradığmı sasirdim bana tepkisi de şu zaten biz deli divane aşık değilmisiz niye şaşirmisim

Boşver . . Bi gün biri çıkar bu yaşadıklarına dönüp bakar üzüldüğüne üzülürsün . .

Daha karşına neler neler çıkcak..
Pes etmek için çok erken !
Daha ne insanlar tanıcaksın..
İmtihanlardan geçiceksin...
Hayat öyle hadi pat birini bul;evlen,yuva kur değil ki...
Herkesin içinde bi kabuk bağlamış yarası vardır..
Ümidini yitirme !

Son 2 ilişkimde de aldatıldım. sonra hayatıma öyle bir adam girdi ki bana her şeyi unutturdu... ümidini kaybetme :) en umulmadık anda karşına birisi çıkar.

Aynısını bir arkadaşım yaşadı. Çok uzunn zaman sonra birine güvendi. Çocuk yalvar yakar kızı ikna etti. Hatta annesiyle görüştürdü. Derken pat diye bir gün biraz zaman ver bana filan dedi. Onun da eski sevgili muhabbetiydi.

Arkadaşım çok üzüldü ama çocuğa asla göstermedi. Sonra karşısına çok sevdiği biri çıktı ve evlendiler. Diğer çocuğu da tanıyorum. Eski sevgilisiyle bir arada olabilmek ümidiyle terketti, şu an pişmanlıktan köpek gibi sürünüyor. Hayatı da darmadağın oldu.

Okadar berbat ruh halindeyimki bidaha güzel biseyler olacağina inanamiyorm :KK43:

Ayy bu türler kötülük hakediyor ya.
Kıza "sevgilin benden ayrılıp sana yol alıyormuş, tepe tepe kullan ben denedim beğenmedim" diye mesaj atmak var da işte. :KK51:

Bidaha ümit etmek mi asla! :KK43:
Tabi ki bidaha umit ediceksin yine sans vericeksin, hepimizin hayatinda hayal kiriklari oldu, daha ciddi sanslar verip evlilige tasinmadan bittigi oldu. Insan hayatinda hersey olabilir. Umudunu kesmek yok, inanicaksin ve hayatina guzel bakicaksin. Bunlari bir sen yasamadin, dik dur ve umit etmeye devam et...

[OUTE="elam07, post: 48766665, member: 576453"]Tabi ki bidaha umit ediceksin yine sans vericeksin, hepimizin hayatinda hayal kiriklari oldu, daha ciddi sanslar verip evlilige tasinmadan bittigi oldu. Insan hayatinda hersey olabilir. Umudunu kesmek yok, inanicaksin ve hayatina guzel bakicaksin. Bunlari bir sen yasamadin, dik dur ve umit etmeye devam et...[/QUOTE]
Cok teşekkür ederim güzel düşünceleriniz icin

X