Tam Takım Mutfak Çeyiz Listesi Hanımlaar

Canım ellerine sağlık, harika bir liste olmuş. Bu arada bence pek de bir eksiğin kalmamış

anaaam benım bı suru eksıgım var bu lısteye bakarsak ama ihtıyaç olanlar ama ben bunları evın neresıne sıgdırcam birde ama o kadar param yok zaten
cok fazla ama oldu ama :) gercekler bunlar ama guzel bır paylaşım olmuş

ayıklamak istedim canım ama yoruldum fazlasıyla gereksiz cam kap bardak kase ve tava tencere yazmışsın hepsini alma bence otel isletmiyorsun ki recel kasesi ayrı çerezlik ayrı cam kase ayrı ne gereği var ki 36 su bardağı birde soda bardağına ne gerek var su bardağından soda içilmezmi hem yer hem para israfı umarım hepsini almamışsındır. bende çeyiz hazırlığı yapıyorum insanın gözü herşeyi höpür köpür almak istiyor biliyorum ama bence en az en öz almalıyız ben kahvaltı takımı vs almadım mesela su bardaklarım 12 şer li 12 günlük 12 misafir 6 tane mavi gördüm aç gözlülük yaptım aldım ama bence yeni evlilierin bunca kap kaçağa ihtiyacı olmaz zaten çalışan insanlarız.

Güle güle kullanın aldıklarınızı. Yalnız bir şey merak ediyorum. Bu alınan çeyizler evlenmeden önce tabi ki baba evimizde duruyor... Bu kadar şeyi nereye sığdırıyorsunuz evlenene kadar :) Valla ben yemek takımı tencere takımı almayı düşünüyorum. Sonra "şimdi alıp nereye koyacağım" diye düşünüyorum :)

Gereksiz olup olmadığına evlenmeden önce karar veremem açıkçası ben fazlaca sakarım canım su bardagından soda içilir de bn biraz cafcaflı seviyorum :)) kahve fincanı yanında daha kibar duruyor bence yoksa soda bardaklarını soda içerken kullanmıcaz görünümlük

Teşekkr ederimm bn odamı feda etdim hepsi için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…