Tam 4 yıl bekledikten sonraki hayal kırıklığı 😞

sezosin

Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2023
107
44
Yaklasik 4 yildir arkadasca görüştüğüm biri vardı ancak 7 yıllık bir kız arkadaşı olduğunu bildiğim için arkadaşça da olsa görüşmemizin doğru olmadığını söyleyip sürekli iletişimi kesiyordum. Ama bir şekilde tekrar iletişime geçiyordu. Ben de tekrar bu şekilde görüşmenin uygun olmayacağını söyleyip ya engelliyordum ya da sosyal medyadan falan çıkartıyordum. En son tekrar iletişime geçtiğinde kız arkadaşına ayrıldığını söylemişti Biz de o şekilde tam 3 yıl sonra ilk kez buluşup sahilde oturup sohbet ettik. Gayet güzel geçmişti gülüp eğlendik. Ancak ben yine kız arkadaşını stalklayıp ikisinin resimlerini silmediğini gördüm. Ama o silmişti bütün resimleri. Bunu ona sorduğumda 3 aydır hiç görüşmediklerini konuşmadıklarına kızın gururu incinmemesi için onun ayrılmasını beklediğini söyledi. Ben de yine bu şekilde görüşmeyeceğimi söyleyip yine iletişimi kestim. Sonra yaklaşık 9 ay sonra bana bir mesaj atıp silmişti WhatsApp'tan. Ben de merakımdan neden sildiğini sordum. O da yanlışlıkla olduğunu söyledi ve pek iyi olmadığını söyledi kusura bakma rahatsız ettiysem dedi. Ben de tabii neden iyi olmadığını sordum. Meğersem 16 yıllık köpeği ölmüş yaklaşık 3 hafta önce o nedenle kötü haldeymiş. Tabii daha sonra biz yine konuşmaya başladık beni tekrar ınstagram'dan ekledi Ben durumundan dolayı ona destek olmak için konuşmamı sürdürdüm. Sonra kız arkadaşıyla artık takipleşmediklerini gördüm. Kız da resimleri silmiş tamamen ayrıldıklarına emin olduktan sonra iletişime devam ettim. Sonra 4 yıl sonra ikinci kez buluştuk. Ve istemesen de ne yazık ki cinsellik yaşadık. Ancak ben cinsellikten hiç zevk alamadım. Biraz hayal kırıklığı oldu bu durum bende. Bunu söylemem çok doğru değil hoş da değil biliyorum ama cinsel organı çok küçüktü. Yani 1.93 boya göre bayağı bir küçüktü😞. Yani bu durumu tabii çaktırmadım ona. Bir de sanırım cinsellik aşamasınin başında daha erekte oldu 😞 gece bana sarılarak uyudu. İşe giderken de gayet alnımdan öperek gitti. Ancak sonrasında ben çok iletişim kurmak istemedim sanırım hayal kırıklığımdan dolayı. Onun da zaten çok böyle iletişim şekli yoktu arama gibi iki günde bir mesaj yazıyordu yine o şekilde devam etti. En son dün güzeller güzeli uykusunu almış mi diye bir mesaj attı öyle birkaç cümle ile mesajlaştık onun dışında ikimizde de görüşme talebi olmadı. Ve ben bu şekilde iletişimden çok rahatsız oluyorum. Engellesem mi diye de düşünüyorum yine ama psikolojik rahatsızlığı da olduğu için şu anda köpeği öldüğünden dolayı çok üstüne de gitmek istemiyorum. Ne yapacağım bilemedim iki arada bir deredeyim ama iletişim bir şekilde devam etmezse ve görüşme talebi de olmazsa engellemeli miyim 😞

Son düzenleme:
E o zaman ne diye 193 lüktü pipisi küçücük çıktı diyip burayı meşgul ediyorsun lakdlkdsldas Benim için önemsizdi ayağına yatmışsın şimdi de. İşte adamla yattın baktın keyfine uymadı postala geç. Burda yerin dibine sokmanın anlamı yok umarım kimse de senden için ay memesi küçücüktü diyerek konuşmaz.
Tamam

E o zaman ne diye 193 lüktü pipisi küçücük çıktı diyip burayı meşgul ediyorsun lakdlkdsldas Benim için önemsizdi ayağına yatmışsın şimdi de. İşte adamla yattın baktın keyfine uymadı postala geç. Burda yerin dibine sokmanın anlamı yok umarım kimse de senden için ay memesi küçücüktü diyerek konuşmaz.
Meme ve cinsel organi ayni kefeye koyup da karsilastirmaniz ayri bir durum.Biri işlevsel bir organ, biri gorsel bir organ.Birinin tedavisi neredeyse yok ve butun cinsel hayatinizi etkileyebilir,digerinin cozumu basit bir silikona bakar..

Ama yasak degil ki kiz arkadasoyla ayrilmislar tamamen zaten son 2yildir da iletisimleri pek yoktu sadece aliskanliktan dolayi 7 yillik bir iliski sonucta bitiremiyorlardi Ben de tam emin olmadan bir iliskiye baslamadim da zaten.Ama hayal kirikligi sonucta 4sene de edebimle bekledim onu simdi boyle bir durum icin de hemen engellemek dogru olur mu?Bir de gerci ben hani yalniz biri oldugum icin yani ailem hayatta olmadigi icin biraz ilgiyi sevem de bir insanim ama o da onun karakterinde yok bir de kopegi de cocugu gibiydi olünce psikolojisi degildir diye de cok üstüne de gidemiyorum gerci gitmek de istemiyorum cinsel hayal kirikligindan dolayi cok garip bir halde karmasik dusuncelerdeyim😞
Direkt olarak engellemek çok çirkin bir hareket olur. İlgi bağımlısı bir insan olduğunuzu öne sürerek onunla bir ilişkiye devam etmek istemediğinizi, arkadaş olarak devam edebileceğinizi söyleyebilirsiniz.

Direkt olarak engellemek çok çirkin bir hareket olur. İlgi bağımlısı bir insan olduğunuzu öne sürerek onunla bir ilişkiye devam etmek istemediğinizi, arkadaş olarak devam edebileceğinizi söyleyebilirsiniz.
Bugun dayanamayip o sekilde yaptim bir kac gundur tavirlarini gozlemledim.İgisizligini one surup bu tarzda bir iliski istemediğimi benim hayatimi merak etmeyen aramayan sormayan biriyle kendimi degersizlestiremeyecegimi soyledim.Verdigi cevap sadece bu
"Gunaydin biliyorsun basinda da soyledim ve asla seni kirmak uzmek istemem bunu da biliyorsun. Dunyalar guzeli kalbin var ve bunun benim tarafimdan incinmesini incitmeyi asla istemem.'' Kacamak cevap sonuc ve cozum yok.Ben de engellemedim ama instagramdan takipten ciktim ve buna cevap vermedim.Uzuldum de keske daha farkli olabilseydi herşey cunku bu zamana kadar bana en iyi sekilde davranan bir erkekti keske biraz daha ilgili olsaydi diger durumu inanın tolere edecektim

Meme ve cinsel organi ayni kefeye koyup da karsilastirmaniz ayri bir durum.Biri işlevsel bir organ, biri gorsel bir organ.Birinin tedavisi neredeyse yok ve butun cinsel hayatinizi etkileyebilir,digerinin cozumu basit bir silikona bakar..
Tamam o zaman cinsel organ yarıştırarak mı gidelim bu konunun üstüne ? Evet vajinan çok kötüymüş çok genişmiş çok çirkinmiş vs dediğini düşünerek karşılaştır o zaman durumu. Ben şahsen erkek adına üzüldüm senin tuzun kuru. Şeyi tatmin etmedi diyerek 4 yıl bekledim vs ajitasyonuna gerek yok.

Tamam o zaman cinsel organ yarıştırarak mı gidelim bu konunun üstüne ? Evet vajinan çok kötüymüş çok genişmiş çok çirkinmiş vs dediğini düşünerek karşılaştır o zaman durumu. Ben şahsen erkek adına üzüldüm senin tuzun kuru. Şeyi tatmin etmedi diyerek 4 yıl bekledim vs ajitasyonuna gerek yok.
Yalnız, vajina toparlanabilir ameliyatla. Genital bölge estetiği diye bir şey var. 4 yıl beklemeye gelince ikisi de beklememiş zaten aslında, boşa düştükçe birbirlerine sarmışlar.

Yalnız, vajina toparlanabilir ameliyatla. Genital bölge estetiği diye bir şey var. 4 yıl beklemeye gelince ikisi de beklememiş zaten aslında, boşa düştükçe birbirlerine sarmışlar.
Ya valla ben mi yanlış anlıyorum bilmiyorum ama ortada aldatılan ya da neredeyse aldatılacak olan bir kadın var ikisinin garip bir ilişkisi var. Bazı ilişkiler cidden değerlidir ve birbirinden bir türlü kopamazsın bir şekilde yollarınız kesişir falan, ancak bu olayın hiç ne tatlı bir tarafı var ne saf. Başlık bile 4 yıl bekledikten sonra hayal kırıklığı... hayal kırıklığı da şeyiymiş :KK70: Yani benim tadımı kaçırdı açıkçası :KK70: Tekrar üstüne konuşulunca konunun yönünü şeyinden ilgisizliğine çekmeye çalışmış ama ben yemedim yani. Neyse nasıl mutlu oluyorlarsa öyle olsunlar sadece o diğer kızı üzmesinler yeter bu olayda en masum o gibi. Kız da bu her ayrıldıklarında kendinden sonra yaşananları duymadığı sürece üzülmez..

Tamam

Ya valla ben mi yanlış anlıyorum bilmiyorum ama ortada aldatılan ya da neredeyse aldatılacak olan bir kadın var ikisinin garip bir ilişkisi var. Bazı ilişkiler cidden değerlidir ve birbirinden bir türlü kopamazsın bir şekilde yollarınız kesişir falan, ancak bu olayın hiç ne tatlı bir tarafı var ne saf. Başlık bile 4 yıl bekledikten sonra hayal kırıklığı... hayal kırıklığı da şeyiymiş :KK70: Yani benim tadımı kaçırdı açıkçası :KK70: Tekrar üstüne konuşulunca konunun yönünü şeyinden ilgisizliğine çekmeye çalışmış ama ben yemedim yani. Neyse nasıl mutlu oluyorlarsa öyle olsunlar sadece o diğer kızı üzmesinler yeter bu olayda en masum o gibi. Kız da bu her ayrıldıklarında kendinden sonra yaşananları duymadığı sürece üzülmez..
Peki

X