Tam 28. günde

C

cimbombom

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cimbombom
yani adet gecikmesi bile yaşamadan yapılan kan testi 728 sizce nasıl?

• Konu Sahibi cimbombom
728... benim adetim 4 gün geçtikten sonraki yaptırdığım kan değrim 275 ti. seninki bayağı yüksek. doktor ne dedi?

• Konu Sahibi cimbombom
bi an msj ben mi yazdım acaba diye düşündüm
ama değilim ne yazık ki
keşke olsaydım
sizi hatırlıyorum
aşılama yaptıracaktınız
yaptırdınız mı
sonuç çok güzel bu arada
tebrikler

• Konu Sahibi cimbombom
yok aşılama yaptırcak olan ben diildim. karıştırdınız galiba..değerinize göre hamile oluyosunuz nasıl değilsiniz ki anlamadım ben

• Konu Sahibi cimbombom
ben cimbombom o cimbomlu aynı kişi değiliz.

ilk çok yüksekti sonra olmadı ((((((((((

onu öğrenmek istedim di.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi cimbombom
yaa adet gecıkmesı olmadan cıkan bu test sonucu super otesı yaa kesın hamılesın belkıde ıkızdırhihoyyyttebrıkler canım:CüvCüv:

• Konu Sahibi cimbombom
Hamilesin tebrikler :)ama bekar yazıyor profılde

• Konu Sahibi cimbombom
tebrikler ama bende anlamadım bekar neden yazdıgını :uhm:

• Konu Sahibi cimbombom
canım hamilesin tebrikler Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin

• Konu Sahibi cimbombom
ben cimbombom o cimbomlu aynı kişi değiliz.

ilk çok yüksekti sonra olmadı ((((((((((

onu öğrenmek istedim di.

canım hamiş olmadığına üzüldüm..bende başta allah allah hem hamişim diyo hemde değilim diyo dedimm şaşırdımmmkafamçokkarıştıbebk yapacaz diye algılamamızda geriledi..bakıyorum bakıyorum cimbombom la cimbomluyu aynı okuyorummkafamçokkarıştı..senin yazıyı görünce bide 2dk. düşününce anladımmm:roflol::roflol::roflol::roflol:

• Konu Sahibi cimbombom
süperrrr hamilesinn....ama medeni durumun bekar yazıyo süper değilmi acabaaakafamçokkarıştı

evet bekarım ve bebek istiyoruz bu ayrı birşey " hayatın içinden" bölümünde uzun uzun yazışmıştık diğer arkadaşlarla benim mesajımdan bulabilirsin.

bu değer böyle geldi, hiç bir bilgim yoktu hatta değeri düşük bile sandımdı 28. günde....

ancak burada 50 lerden 60 lardan bahsedilince çok yüksek geldi. Ama sonra bebeğimin kalbi 2,5 aylık durdu. Acaba bu değer yüksek diye mi ? Doktor olabilir , aldırma 2. sinde birşey olmaz diyor ama korkuyorum. Çünkü salı çatlatma iğnemi olacağım hayırlısı diyorum.

• Konu Sahibi cimbombom

vala hıcbısey anlamadım hem bekarım dıyosun hem cocuk ıstıyosun

• Konu Sahibi cimbombom
vala hıcbısey anlamadım hem bekarım dıyosun hem cocuk ıstıyosun

:))) evet aynen öyle doğru anlamışsın.

Tabi bu farklı birşey, bu bölümde benim konum, konu dışı olur

Önemli olan bebeğin sağlıkla ve sıkıntısız kucağımızda olması.

• Konu Sahibi cimbombom

canım bu değer senin ilk gebeliğinde olan değermi..yoksa bu aralar yaptırdığın kan değerimikafamçokkarıştıilk bebbişin için üzüldümm...şimdi yeniden hamiş kalmak içinmi uğraşıyonn..bebişinin kalbinin durmasının değerin yüksek olmasıyla ilgili olduğunu sanmıyomm..genelde anormal gebeliklerde(kimyasal,dış gebelik)değer yüksek oluyo...ama bebek kesesi boş oluyo..yani bebiş oluşmamış oluyoo...sen bence dr.le iyice bi konuşş..aklında soru kalmasınn..

• Konu Sahibi cimbombom

evet canım ilk hamileliğimde olan değerdi. yeniden uğraşıyoruz bugün çatlatma iğnemi olacağım hayırlısıyla.

Evet doktorumda ilgisi yok dedi.

Bizde herşey normaldi kalp atışını bile dinlemiştik, dünyanın en güzel melodisi diye. (((

Ama genede düşük değerleri okuyunca acaba dedim. İnsan esen rüzgardan bile korkuyor ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…