Göz Makyajı Talika Lipocils Eyelash Treatment Gel kullanan var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

SutluKahve

Guru
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2007
1.626
1.709
56
Sevil parfümerinin sitesine göre:
"Bu eşsiz ürün 28 gün boyunca, sabah akşam günde 2 kez uygulamada kirpikleri uzatma garantisi verir. Kirpiklerinizin daha güçlü ve sağlıklı olmalarını sağlar. Lipocil şok tedavi ile daha uzun ve kalın kirpikler için ideal bakım sunar. Lipocil kirpik köklerine nüfuz eden doğal lipozomlar içerir. Lipocil temizlenmiş kirpik köklerine basitçe uygulanır. Kirpikler daha ipeksi ve parlak görünür mükemmel bir makyaja hazır hale gelir. " miş..
Ne diyorsunuz hanımlar?

hmmm benm gibi kısa kirpikli birinde işe yaramı acaba??? fiyatı ne bunun ?

bende bunu internette cok gördüm özellikle alman sitelerinde kullananlar var vede cok memnunlar kadinlar, kimilerin kirpikleri uzamis kimileri bakim yönünden cok memnun bende alip kullanmayi düsünüyorum ama burdaki fiyati 30 euro orda ne kadar acaba

İki ambalajı var.
4.2 ml'lik 44lira indirimli fiyatı 34,76 YTL
10 ml lik 76YTL indirimli 60,04 YTL
Sitedeki fiyatlar bunlar.

hmmm indirimli oldugunda nasil oluyor (cok sacmaca sordum)
yani ne zamanlar indirime giriyor?
benim bildigim fiyatta burda 10 ml icin yani orda indirimli oldugu zaman 60 TL = 30 euro ayni ya geliyor

Sanırım Sevil'in peşin alırsan şu kadar, kartla 3'e 5'e böldürürsen bu kadar hikayesi.
Ben fiyatları Sevilin sitesinden yazdım. Bugün gidebilirsem bi bakıcam. O zaman daha net cevap verebilirim

Bu tip indirimler yıl boyunca devam ediyormuş. İndirim oranı üründen ürüne değişiyormuş.

ooo güzel bu bile iyi, yorumlarinin devamini bekliyorum sonuca alirsan, bende kullanmak istiyorum cünki, su an mavala kullaniyorum nedense pek degisiklik yok malesef

aaaaaa bunu bende kulaniyorum.. evet fiyati dogru ben 30 € aldim.. ama biraz tembelim diye hergün SIK SIK yapmadim..! ama 1 seneden beri kulaniyorum öyle bazen aklima gelirse.. pek faydasini fark etmedim deseeeeeem..dur ben bunu 1 ay boyunca sabah aksam kulanim hele ne olucak

hic bir ise yaramiyo parama yazik oldu ama artdeconun night repair balsamini kullaniyorum cok daha etkili daha iyi hemde daha ucuz 10 euro yani sizin orda 20 milyona yankin...

SACMA!!!
Kirpik boyu, gürlügü genetiktir. Hicbirsey kirpik boyunu uzatmaz gürlestirmez!!

Kendi kirpiklerimizin her tanesinin ömrü 6-8 Haftadir. Bu zaman sonra kirpik düser ve yavas yavas geri uzar. Bu verdigin marka ve bazi yaglar vs. yeni cikmaya baslayan kirpiklerin azda olsa cabuk uzamasini saglar. Ama kirpik boyunda bir degisiklik olmaz!!

Size tavsiyem, kirpiklerinizden memnun degilseniz, eger kirpikleriniz en az 6-7cm uzunlugunda ve düz ise, kendinize kirpik permasi yaptirin. Kirpik permasi kirpiklerin görünüm olarak daha uzun gösterecektir.

hanimlar benden size bir tavsiye sakin paranizi cöpe atmayin benim gibi, ben aldim kullandim hemde 28 gün degil cok daha uzun hic bir faydasini görmedim malesef

slm benimde kirpiklerim çok kısa ve seyrek.başka seçenekler yok mu acaba daha ekonomik:)

youtube da gezerken bi video gördüm kadın kirpiklerini uzatmak için deney yapmış izledim ürünün adını yazdm nete kadınlar kulübünde sayfa açılmış tabiki:)) baya farketmiş bu talika lipocils sürmüş kendi gösteriyo farkı burdan izleyebilirsiniz 3dk 50 saniye sinden sonra izleyin özellikle:

YouTube - Experiment: Longer, Thicker Lashes in 28 Days?

bence farketmiş kirpikleri ama bu ürünü hiçbi yerde görmedim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…