Göz Makyajı takma kirpik kullananlar...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kiskanckiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2013
704
349
kızlar biliyorsunuz kirpik insanı çok değiştiriyor... mesela ben bazen makyaj videoları izliorum...kız yapıo yapıo....tamam güzel de oluo ama sonda bi kirpik takıo,bi rimellio....:KK57: o andan itibaren makyaj 100de 100(bu yüzde işareti nerdeydi yahu:p) daha güzel duruo.... :KK23:

şimdi bu takma kirpiklerin doğal olan ve tane tane takılanları var biliosunuz...ben onlardan alıp her gün kullanmak istiyorum,böyle yelpaze gibi olmayacak tabi, tekli oldukları için sadece dolgunluk sağlayacak....

ama hergün bunları kullanmak olan kirpikleri de götürür diyorlar ,bunu yapan yaşayan var mı?

bir de bakıyorum bir kutusu 25 lira falan..o kutu insana ne nadar dayanıo ki acaba:oops: kokoş kk kızlarını yardıma davet ediyorum...:KK60:

tek tek nasıl ugrascan ya hergun,acaba bütün olup doğal olanları varmı kı..

bende şuan yüzüme bakıyorum da bol bol kırpıgım olsa dolgun olcak ama, her daım güzel olabılırdım..

oyuzden yoğun hacım veren bi maskara arıyorum bende,kırpık taksam kızım yolar anında rezıl eder

yaa tek tek uğraşmasına da razıyım ben... yapıştırıcısı, çıkarırken sağlam kirpikleri de koparıo falan diye duydum.... eğer öyle bişey yoksa uğraşırım ben ....:)ama evet işte her daim dolgun olsa keşke kirpiklerimiz...:KK43:

Son düzenleyen: Moderatör:
cevabı yazim vıdeoya bakcam..

evet ben hacim ıstıyorum,öyle örümcek bacakları gıbı tek tek uzasın istemiyorum..

kırpıklerım dolgun olsa,üstüne göz kalemi,eyelıner sürme derdı kalmaz..

bunları surmeyınce hasta gıbı oluyorum

annem kuaför,yıllardır takma kırpık takar gelinbaşlarına falan..hıc duymadım kopma olayını..halamda kullanıyordu bu ara,onunda öyle olmadı..

Son düzenleyen: Moderatör:
Ipek kiprik taktir kuaforde ne ugrasiyosun evde tek tek takiyolar mis gibi oluyor 15 20 gün gidiyor neredeyse

cevabı yazim vıdeoya bakcam..

evet ben hacim ıstıyorum,öyle örümcek bacakları gıbı tek tek uzasın istemiyorum..

kırpıklerım dolgun olsa,üstüne göz kalemi,eyelıner sürme derdı kalmaz..

bunları surmeyınce hasta gıbı oluyorum

annem kuaför,yıllardır takma kırpık takar gelinbaşlarına falan..hıc duymadım kopma olayını..halamda kullanıyordu bu ara,onunda öyle olmadı..

yok bu rimeli ikinci kat sürersen dolgun oluo.... bak içimi rahatlattın, kopma olmuosa iyimiş...

yok bu rimeli ikinci kat sürersen dolgun oluo.... bak içimi rahatlattın, kopma olmuosa iyimiş...
tamam bırde bu rımelden alalım..

ya aslında benım bi rımelım vardı,hacım veren Bi rimeldi..

ama nasıl hacım,sürerken kırpıklere fırcanın kılından kısa bıseyler bırakıyordu..

bızde dalga geçiyorduk,böyle hacımı bende verırım dıye,halbukı gerçekten acayıp dolu dolu oluyordu,bıkac kişi dışarda,yanıma yanasıp takma kırpık mı var demıştı ozamanlar

ama o rımel hangısıydı,ben nerden bılcem birgun ona muhtaç olacagımı yaaaa..

Yapıştırıcı kullanılıor sonuçta her gün kullanmak pek hoş olmaz...
Ben macin kirpiklerini beğeniyorum ama hiç kullanmadım gidip göz yapınıza uygununu bulabilirsiniz.

Bende tek tek takılandan değil bütün var ama duruyo oyle ve 25 tl çok geldi kaliteye,markaya göre değişir tabi de ben uygun bi fiyata aldıgımı hatırlıyorum en fazla 10 tldir yani . Hiç kullanmadım duruyor öyle.Hergun kullanmak artık yıpratır bence bi şekilde denemedim bilmiyorum ama bi kuafore felan sorun :KK51: Birde badem yagı kirpik cıkarır güclendirir derler kaşlarımda işe yaradı kirpikde denemedim ama cok duydum deneyebilirsiniz :)

Cnm ben kullanıyorum tek tek de değil bildiğin yelpaze gibi çok de beğeniyorum. Kirpik leri falan kopartmiyor
Bu da Kirpik li gözlerim.

Eklentiler

• IMG_20140625_184039-1.jpg
    IMG_20140625_184039-1.jpg
    33,2 KB · Görüntüleme: 1.576
ben bütün olarak kullanayım dedim fiyuu karşıdakinin gözünü çıkartırdı resmen hemen çıkarttım :KK53:
teklisi nasıl olur bilemem ama yapıştırması baya zor onu söyleyeyim
sıcak sulu pamukla sildin mi çıkıyor
ve evet birden fazla kez kullanabiliyorsun

badem yağı ve hint yağı falan gibi bitkisel yollar denediniz mi ? bende çok işe yaradı da. eğer düz ise kirpik perması da yaptırabilirsiniz.

ben bütün olarak kullanayım dedim fiyuu karşıdakinin gözünü çıkartırdı resmen hemen çıkarttım :KK53:
teklisi nasıl olur bilemem ama yapıştırması baya zor onu söyleyeyim
sıcak sulu pamukla sildin mi çıkıyor
ve evet birden fazla kez kullanabiliyorsun
Çok uzun takma kirpiği kesiyorsun tatlım.
Kalıcı kirpik taktırabilirsin konu sahibesi, 4 hafta falan rahatsın.

takma kirpik olunca göz makyajı gerçekten çok fark ediyor. aslında makyajsız bile tek başına takma kirpik takılsa olur yani, tek başına bile harikalar yaratıyor. ben watsonstan lionesse ve 1000hour markalarının şerit olanlarını almıştım. lionesseden pek memnun kalmadım, kenarları tam yapışmadı kalktı hep, ben de yarısını kesip kullanıyorum daha iyi oldu. 1000hour'un kirpiği ise daha kaliteli çıktı, doğal görünümlü olanları var, daha yoğun olanları var, herhangi birini tavsiye edebilirim bu markadan.

kirpikleri dökme olayına gelince, evet malesef döküyor. çıkarırken benim kirpiklerin her seferinde tek tek dökülüyor. o nedenle şerit halinde olanları daha az kullanmaya karar verdim ve tekli olanlardan aldım. henüz denemedim ama daha az zarar verir diye düşünüyorum.

iyi bir kirpik yapıştırıcı alırsanız zararı en aza indirgersiniz. duo markasını öneririm, takma kirpiklerden çıkan ve uhu gibi kokan yapıştırıcıları kullanmayın bence.

taneli kirpikler harika ama ben çıldırıyorum sıkıntıdan, onun yerine bütün kirpik alın, üçe bölün, bir parçasını kirpiklerinizin dış kısmına takın. zamandan kazanırsınız ve bütün kirpik olmadığı için gayet doğal durur. sadece köşe kirpikler de satılıyor ama benim dediğim gibi yaparsanız daha hesaplı olur.

X