Göz Makyajı Takma kirpik için yapıştırıcı

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

daystar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2010
3
1
Arkadaşlar yardımmm... Geçen gün takma kirpik aldım. İçindeki yapıştırıcı kurumuştu. Deneyemedim bile. Oysa çok hevesliydim ilk kez takma kirpik takıcaktım. Ne yapabilirim o kirpikler çöpemi gidicek yada başka ne ile yapıştırabilirim? Hani şöyle pratik evde yapılabilicek bişiler varsa neolur söyleyin????:Saruboceq:

canim gidip anca ozel yapistiricisini alicaksin kirpigi aldigin yerde yapistiricisida var aslinda seni uyarmalarida gerekiyodu sanirim lioness marka siyah yapistirici çok iyi kullanislida. ve 5tl

ben içinden çikan uyduruk yapistiricilarla bile yapistiriyorum yaa :S sadece gozumun ustune bastirip bi muddet hiç kipirdamadan duruyorum ama 1 dakika sonra açiyorum gozlerimi

Kızlar sizinki tam mı yoksa tek tek olanlardan mı. Ama bütün olanlardan arayorum tavsiye ettiğiniz neler var

Çok merak ediyorum taktıktan sonra nasıl çıkartıyosunuz :S marketlerde hep görrürm çok ucuz alsam mı ama çıkarırken kirpiklerimide kopartmıyım :S

ustu kalin olanlari al onlar gozkapagina yapisiyor kendiliginden eyeliner li gibi duruyo :))))

canim ben uzun zamandir kaslarimi kendim aliyorum ama sehir merkezinde mustafa var donerciler çarsisinin orda buyuk de bi yer iyi kas alan birini istiyorum dersen verirler sana zaten ordakiler mudahele etmene izin veriyolar orda =)

bende büyük bir hevesle takma kirpik aldım ancak bir türlü tKMAYI BECEREMEDİM SİZ NASIL BECERİOSUNUZ KIZLAR ANLATIRMISINIZ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…