Taklitçi insanlar

Konuşarak sorarak beğendiğini söylese ben zaten paylaşırım ama geriden takip edilmek hoşuma gitmedi. Mesela aldığım bir ürünü görmek istiyor ama söylemiyor. Kıyafet eşya saç gezilen yerler aktiviteler diyebilirim
O ürünü aldığınızı nereden biliyor? Özel günler, aile ziyaretinde karşılaşmalar dışında birbirini görmesi gerekmeyen iki kişi değil misiniz? Hem elti sizin aldıklarınızı biliyor hem de siz onun sizde görüp aldıklarını biliyorsunuz.

O ürünü aldığınızı nereden biliyor? Özel günler, aile ziyaretinde karşılaşmalar dışında birbirini görmesi gerekmeyen iki kişi değil misiniz? Hem elti sizin aldıklarınızı biliyor hem de siz onun sizde görüp aldıklarını biliyorsunuz.
Aynen öyle neden haberleri var ki, bu kadar samimiyet gereksiz.
Ayrıca en büyük dert bu olsun hayatta. Oyunlar bilmem neler deyince insan neler düşünüyor. O sırada konu : eltim aldığım saatten/kıyafetten almış dbfjdkdlk

Bende surekli taklit edildiğini düşünen insanlara sinir oluyorum kim niye sizi taklit etsin etse ne olur kafaya takacak başka bise yok sanirim Allah da başka dert vermesin

Aldıkları ürünler zaten şuanda mağazalarda satilan IT parcalar oluyor.
Ne bilim...Her kadin şuanda şile bezi şort/pantalon giyiyor mesela.

Çok çok çok uç bir tarzı olur, he insan orda taklit ediliyorum der ama standart mağazalardan alışveriş yapip bunu diyenler insanlar genelde fesatlıktan fokurdayan tipler oluyor

Ne alırsan ne yaparsan aynı şekilde inceliyor kontrol ediyor ve aynısını yapıyor.
Eee bunu yapan çok insan var malesef bir elbise var diyelim onu sizin dışınızda başka hiç kimse giymiyor mu ?bir marka ayın elbiseden birden fazla üretiyor ve başkaları da giyiyor böyle düşünün
Çirkin modası geçmiş şeyler tercih edin madem bir süre bu işe yarıyor

Aldıkları ürünler zaten şuanda mağazalarda satilan IT parcalar oluyor.
Ne bilim...Her kadin şuanda şile bezi şort/pantalon giyiyor mesela.

Çok çok çok uç bir tarzı olur, he insan orda taklit ediliyorum der ama standart mağazalardan alışveriş yapip bunu diyenler insanlar genelde fesatlıktan fokurdayan tipler oluyor
Yani hepimiz aynı modelleri vs giyiyoruz komik geliyor bana da ben hiç takilmam böyle şeylere mühim olan benim kendimi nasıl hissettiğim giysi vs insana bir değer katmiyor nice cevherler var eski yırtık elbiseler içinde ne kokmuslar var inci mercan içinde

Yani hepimiz aynı modelleri vs giyiyoruz komik geliyor bana da ben hiç takilmam böyle şeylere mühim olan benim kendimi nasıl hissettiğim giysi vs insana bir değer katmiyor nice cevherler var eski yırtık elbiseler içinde ne kokmuslar var inci mercan içinde

Yani, 3 yukarı beş aşağı hepimizin kıyafeti, takısı, saçı, makyaji bile birbirine benziyor. Benim çevremde kafasi permali, mavi far sürüp gezen kadin yok mesela :)
Benim H&M den aldığım pantolonu arkadaşımda belki almıştır:)

Yani, 3 yukarı beş aşağı hepimizin kıyafeti, takısı, saçı, makyaji bile birbirine benziyor. Benim çevremde kafasi permali, mavi far sürüp gezen kadin yok mesela :)
Benim H&M den aldığım pantolonu arkadaşımda belki almıştır:)
Ben bilinmedik bir markanın giysisini aldım (birbirimizi cok çok nadir görüyoruz takiplesme vs de yok )akrabam orijinalini almış maddi durumu iyi yani bana sen bana bunu nasıl alabildin dedi bende niye ki ? dedim siz daha mı layiksiniz bu elbiseye dedim sustu kaldı
Saçma hareketler

X