Tahll sonucumu aldm ama hc brsey anlamadm

Düşük olmuşmudur bilemicem canım inşallah değildir:çok üzgünüm:
Ama ne bileyim benim 3 düşüğüm oldu benden de parça geldi ama o parçalar çıkana kadar sancıdan bayılcak gibi oluyordum yani değim yerindeyse vuruyordu çıkmak için..:çok üzgünüm:
Sen gene de dikkat et yat uzan dinlen ayakta olmak iyi değil...

demı cnm benım karnım cok agrıodu asırı bır kac saat once acıle gıttım karın agrısı bırde kanamam var dıye ama farkettım kı bırazda gaz sıkısması varmıs sımdı afedersın ama cıkarınca rahatladım sole bır wc ye gıdıyım dedım bır gıttım orkıdın ustunde ıkı parmak genıslıgınde zar seklınde bırsey elımde dokundum sert et gıbı ama ole baska olmadı ayrıca agrı olur yaaaa bende yok suan cok ıyıyımmmm

4 doktora gitmişsiniz, tehlikeli birşey olsa ya da yapılabilecek birşey olsa yaparlardı. ıçinizi ferah tutun. ıyi düşünün, umarım bir sorun yoktur. Ama bu saatte uyusanız daha iyi değil mi? Yani düşükse de değilse de dinlenmeye ihtiyacınız var.
Geçmiş olsun.

cok saolun arkadaslar ben uyumaya gıdıyorum dua edın bana ne olur bebegım benımle olsun ayrılmasın benden

canim ben cok bilgili degiolim, ama yasadigim tecrubelerden yola cikarak sana bildiklerimi yazmak istedim.

birincisi bhcg 151 iken kese gorunmez. 1500 civarinda gorunur. raporunda da kesenin gorundugu yaziyor. bu bana gore su demek oluyor. evet bhcg seviyen 1500lere belki de daha uste cikmis. yani hamilelik baslamis, kese olusmus.

Ancak degerin dusmeye baslamis ve 151 e kadar gerilemis. kanama olmasi da bunu gosteriyor.

Kanama ne derecede bilmiyorum ama 2 gun sonra tekrar kan testi yaptirip seviyesine baktirmani tavsiye ederim.

dis gebelik olsayd kese gorunmezdi merak etme.

ya dusuktur ya da oncesi problemli olan bir gebelik.

Insallah sonrasi saglikli olur ve bebisin sana tutunur canim.

Yazdiklarimdan dolayi insallah kizmadin, sen burada moral aradin biliyorum ama bazen sadece iyi dileklerde bulunmak yetimiyor.

Iyi haberlerini bekliyoruz sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…