Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Tadı iğrenç ama gayet etkili!

kizsensapsirikmisen

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2014
8
1
Selam kızlar
Ben de küçük göğüs derdinden muzdarip olanlardanım. Ve ben de bu doğal yöntemlerle göğüs büyütme yoluna baş koyanlardanım. Pek çok şey denedim doğal yollarla göğüslerimi büyütmek adına; fakat bir sonuç elde edememiştim kısa zaman öncesine kadar. Adaçayı, rezene gibi bitkisel çaylardan içtim bir aralar. Bir aralar şınav çektim istikrarlı şekilde, o biraz etkili oldu ama çok yorucu diye bıraktım üşengeçliğimden efenim. Bir aralar soğuk suyla masajı denedim, tibet masajı mıdır nedir onu da denedim İki hafta kadar yapıp pek sonuç alamayınca bıraktığım yöntemler bunlar. En son şerbetçi otu kremi hazırlayıp geceleri sürmeye başlamıştım ki alerji gibi bir şeyler oluştu cildimde, küçük küçük kızarıklıklar. Haliyle bu işleri bırakmaya karar verdim, ki bir senedir de hiç uğraşmıyordum böyle şeylerle. Ama malumunuz yaz geldi bile. Ben de nişanlı bir kızım, Allah izin verirse yarın bir gün evlenirim işte Silikon ameliyatı olmayı düşünmediğimden yine internet başında yöntem aramaya koyuldum geçenlerde. Geçenlerde dediğim 20 gün oldu. Tam 20 gün. Önce burada okuyup sonra da detaylıca araştırıp hayıt tohumuna başlamaya karar verdim. Anneme aldırdım aktardan, tarih 5 haziran. Ayın altısında başladım hayıt tohumu çayı içmeye. İnternet okuduğum kadarıyla tadının bayağı kötü olduğunu tahmin ettiğimden bal ekleyerek içmeye başladım. Bal ekleyerek dediğim bildiğiniz boca etmek, hani çok kilolu da olmadığımdan beş tatlı kaşığı bal ekliyorum bir bardak çaya
Ve siz bu satırları okurken ben iğrenç hayıt çayımdan yudumluyorum.
Neyse gelelim sonuca. Tecrübeli olduğumdan, başladığım gün göğüs ölçülerimi not ettim. Hani boşu boşuna şu zehir gibi şeyi içmek zorunda kalmayalım işe yaramayacaksa değil mi?
6 haziran >> Göğüs altı ölçüsü: 73 Göğüs ucu hizasından: 82.
25 haziran>> Göğüs altı ölçüsü: 73 Göğüs ucu hizasından: 87
5 cm fark kızlar. Bir 5 cm daha büyütebilirsem süper olacak. Sizlere de bir faydam olsun istedim

Son düzenleme:
Burada okuduğum tohumların öğütülmüşünü kullandıklarıydı, ben de anneme aktardan alırken tohumları çektirip almasını söylemiştim. Ama aktar biz çekmiyoruz tohumları demiş. Bir de annem göğüslerimin küçüklüğünü benden daha çok takıyor kafasına sanırım, ben 200 gr filan al demiştim kadın gidip bir kilo hayıt tohumu almış, kavanoza koyduk işte
Durum böyle olunca ben de etkisi az olursa korkusuyla ilk zamanlar bir bezin üzerine serip kendim ezmeye çalıştım tohumları fakat tohumlar çok çok sert. Uğraşmaya da üşenince vazgeçtim tohumları ezmekten. Siz isterseniz mutfak robotunda filan parçalayın.
Neyse ben nasıl hazırladığımı anlatayım. 2,5 tatlı kaşığı tohumu bardağa alıp suyla yıkıyoruz önce toz vs. varsa gitsin diye ve çay süzgeciyle süzüyoruz bir güzel. Tohumları kupamıza koyup üzerine kaynamış su dolduruyoruz. Karıştırıyoruz. 5 tatlı kaşığı bal ekliyoruz ( tabi siz istediğiniz kadar ekleyin, ben acı tatlardan hiç hoşlanmadığımdan bu şekilde hazırlıyorum. ) 20 dakika demlensin diye bekliyoruz arada bir karıştırarak. Ne kadar doğru bilmiyorum da ne kadar çok beklese o kadar etkili olur -şeklinde kaynağı (affınıza sığınarak) kaba etim olan bir tezim var da- ben paşa çayı kıvamında içiyorum
Yirmi gündür her gün düzenli şekilde, öğle ya da akşam yemeğinden yarım saat kadar sonra bir kupa bu çaydan içiyorum. İçtikten sonra da etkisi azalmasın diye en az kırk dakika bişi yiyip içmiyorum, ilaç niyetine içiyorum yani.

Son düzenleme:

5 cm bir beden demek oluyor peki siz sutyen bedeninde değişiklik düşündünüzmü.
gözle görülür bi dolgunluk varmı.keşke öncesi ve sonrası fotoğraf görebilseydik.ben şimdiki halini çektim mesela ..bigün başarırsam buraya mutlaka koyarım..

Gözle görülür bir değişiklik var tabi, ciddi anlamda fark etti yani göğüslerim. Eskiden uzandığımda düzlenirdi hemen, bir göğüs uçları çıkık kalırdı; şimdi uzandığımda bombeli duruyor göğüslerim. Eskiden avuçlarım dolmazken şimdi bayağı bayağı doluyor. Dolgusuz 75-B sütyeni dolduramazdım, geçen gün dolgusuz 75-B sütyenimi denedim, tam oldu. Hatta anneme de gösterdim o da fark etti, mutlu oldu kadıncağız Dolgulu bikinimi de denedim tabi hemen, biraz dışarı taşıyor göğüsler, artık artmasa bile memnunum bu son halinden, ama tabi artarsa daha güzel olur
Ya bi de küçük göğüsün sarkma derdi yok pek, bilirsiniz, göğüs dokusu pek olmadığından sarkmıyor da haliyle. O yüzden şimdi dik ve hoş duruyorlar. Gerçi sol göğsüm sağa göre bir cm filan daha büyük sanırım ama o kadar kusur kadı kızında da olur

Bizde de işe yarasa

Umarım işe yarar, düzenli kullanmak gerekiyor işte. Hayıt tohumunun faydaları çok zaten, netten okumuştum. Haliyle gözümü karartıp göğüs büyütmese de bir zararı yok nasılsa, illa ki başka faydaları olur diyerek kullanmaya başladım ben. İlk iki hafta göğüslerimde adet öncesi zamanlarındaki gibi hassasiyet oldu, kollarım da ağrıdı filan. Bu aralar ağrı yok ama.
Bir de her sabah göğüslerimi ölçmek günlük rutinim oldu, bu sabah da ölçtüm: 87,5. Dört-beş gündür artış yoktu, çok sevindim. Çünkü bilirsiniz ki böyle doğal yöntemleri kullanırken hemen korkmaya başlıyor insan, acaba artık büyümeyecek mi diye.

Bir de bu aralar pek giremeyeceğim nete kızlar. İnternet bağlantısında sürekli kopma problemi yaşıyorum da artık gına geldi, müşteri hizmetleri artık kara listeye almıştır beni sık sık aradığım için Bugün gidip aboneliğimi sonlandırcam. Yeni bir ağ sağlayıcısına abone oluncaya kadar yokum, eh o da temmuzu bulur. Acil bir şeyler soracaksanız şimdi sorun lütfen

Sadece bunu mu yaptın canım? Öyleyse eylülü beklemem başlarım hemen olsun lütfen yaa

Bunların etkisi olur mu bilmiyorum da duşa girdiğimde soğuk su uygulayarak şok yapıyorum. Sabahları demir eksikliği için ferritin kapsülü içiyorum. Bir de B-12 vitamin takviyesi alıyorum. Gerçi hayıttan önce de kullanıyordum bunları ama göğüslerime etki etmemişlerdi

Anladım canım çok sağol bilgilendirme için

Balı su sıcakken mi kattınız ? ve de hayıt tohumunu toz halinde mi almalıyız?

Hanımlar size hayıtı ezmek için 2 önerim var. Birincisi kullanıcağımız hayıtı bir tepsiye döküyoruz sonra elimize bir bardak alıyoruz.Bardağı hayıtlarn üzerine bastırarak silindir gibi ilerletiyoruz. Bu sırada çatur çutur seler geliyo zaten tohumlar çatlamış ol uyo. Bu benim kullandığım yöntem. 2.si ise daha denemedim ama karabiber çekilen değirmenlerden alıp hayıtı onda öğütmek. Hepimize kolay gelsiiin. Bu arada mutfak robotundan da çekmeyi denedim olmadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…