Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Ta ta ta taaaaam.. Göğüslerim Dolgunlaştııı =))

harbimi diyosun :)
ben çok şikayetciyim valla halimden.
pek bilmem bu tarz şeyleri.
büyütüyomu gerçekten yaaa..:teytey:

kiz sen bi dene 1 hafta.. hemde oyle bi sizi veriyoki goguslere:jeyyar topikler yeni acildiginda yapiyordum duzenli olarak walla ben biraktim ama faydasi var tabiki.. ben sadece usengec oldugumdan biraktim buz masajini aslinda artik hic bi yontem uygulamyorum rezene adacayi iciyorum o kadar.. :

napıyoruz şimdi buzları torbaya koyup memenin üzerinde mi gezdiriyoz hehehe :kedi:

acaba buz kalıplarına su değil de rezene çayını mı doldurup,dondurup gezdirsek delikafadulden büyütücez derken sapıttık

canım kase olayı eskiden büyüklerimizin küçük kızlara yani göğüsleri yeni yeni çıkmaya başlarken yaptıkları bir yöntem gerçeklik payı da tartışılır ...
bide yaşın daha 17 ve gelişme çağındasın zaten elbet büyüyecek ....:lepi:
bayanlar ümidinizi kırmak gibi olmasın ama göğüsleri büyütmenin tek yolu silikon başka yolu yokkk ..
geçen tv de doktor da dedi zaten erkeklerde penisin bayanlarda gögüsün operasyon hariç hiç birşeyle telafi edilemez dedi mafoldumben

napıyoruz şimdi buzları torbaya koyup memenin üzerinde mi gezdiriyoz hehehe :kedi:

canim eczaneye gidiyosun soguk sicak jel kompress isteyip aliyosun.. eve gelince dondurucuya atiyosun 2 saat sonra goguslerine buzlu jel kompresle masaj yapiyosun 15 dakka :) dayana bilirsen tabiki

canim eczaneye gidiyosun soguk sicak jel kompress isteyip aliyosun.. eve gelince dondurucuya atiyosun 2 saat sonra goguslerine buzlu jel kompresle masaj yapiyosun 15 dakka :) dayana bilirsen tabiki

vay bee demek öle işe yarıyoo:)
deneyelim bari.
bende var o jel buz torbası.
philips epilatör aldığımda buzluğa koymaya içi mavi sıvı dolu bişi vermişlerdi.

anneannem derdi eskiden gögüslerini büyük veya küçük isteyen kişiler olgunlaşma evresinde kase kapatırlarmış gögüsler ona göre şekil alırmış

sana helal olsun arkadaşım sonucunu güzel bir şekiilde alıyorsan nasıl yaptığın önemli değil zaten.....

Geceleri sütyensiz yattım dediniz ona da kaıtılıyorum.
Ama ben evin içindeyken yarım atlet giyiyordum gece de öyle yani. Sarkmasından korkuyorsanız kısmen faydası olabilir deneyin.

çok güzel bişey bu ya bnde 17 yim ama bende daha hiç bi tık yok :9 önerdiğin şeyleri bnde deniyecem inşallh senn ki gibi gzl sonuçlar verir herkeze . çok sağol paylştığın içinde

çok güzel bişey bu ya bnde 17 yim ama bende daha hiç bi tık yok :9 önerdiğin şeyleri bnde deniyecem inşallh senn ki gibi gzl sonuçlar verir herkeze . çok sağol paylştığın içinde

Bence sende başla büyütmeye canım. Ben 17 yaşında nasılsam şimdi de öyleydim.
Ama büyütme maratonuna başlayınca büyüdüler biraz tabi. Çok şükür yani.
Bence göğüs büyütme maratonuna sende vakit kaybetmeden başla.

peki ne kadar süre içerisinde büyüdü :)

benlerde çok küçk yaaa dştaa maaj yapıyorm bnde hafif dolgnlaştı gibi ama sol göğsm sağ göğsmden dha büyük grünüyo sanki banamı öle geliyo acaba yaa korkuyorm bşy vrmıdr diye

benlerde çok küçk yaaa dştaa maaj yapıyorm bnde hafif dolgnlaştı gibi ama sol göğsm sağ göğsmden dha büyük grünüyo sanki banamı öle geliyo acaba yaa korkuyorm bşy vrmıdr diye

benimde öyle canım göğüs yok ortada ama biri diğerinden daha küçük

Bir göğüs her zaman dğerinden büyük olur korkulacak birşey yok yani.
Benimde sağ büyük mesela.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…