Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Ta ta ta taaaaam.. Göğüslerim Dolgunlaştııı =))

oha:d
-(Bu çok saçmaaaa :KK70: ) Geçen hafta göğsümün üzerine üzerine orta büyüklükte bi tabak kapadım 1 haftada nedenini bilmediğim bi şekilde biraz daha büyüdü
nasıl yapıyorsun bunu bikac dk bekliorrmsun :s,

mutlaka denicem tepsiyle kaptcam :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
ee cnm bn cay aldım.. gece sütyensiz yatınca sarkar diye korkuyorum napcam :s

bende hep sutyensız yatarım gece hıc sarkmadı :) kaydirigubbakcemile2

belirgin fark gören sayılı kişilerdensin tebrikler canım. ama bunda yaşının çok büyük etkisi var. gelişme çağını daha tamamlamamış sayılırsın. tam zamanında yaptığın için çok şanslısın. ve senin gibi bu yaşlarda dert edip de girişen çoğu arkadaş da gelişme gördü.

24 yaşınndayım yıllardır sütyensiz yatıyorum hatta evdeyken de sütyen kullanmıyorum küçük olduğundandır belki zerre sarkma olmadı. gerçekten küçükse de sarkar diye korkmayın.

ama bu vakum mevzusu yanlış. şöyle ki ben de bardakla vakum yapmıştım o dönemde. uygulamaya başlatan arkadaş 'arkadaşlar göğsümün sarktığını gördüm ben bıraktım siz de bırakın' dedi en son. zaten ben 1 aydan fazla yapmıştım dolgunluk dışında bi etkisi olmadı.

büyüme evresi bi garip. ben daha önce hap kullanmıştım bi anda büyüdüğünü farkettim sonra yine durdu. bi gelişiyo bi duruyo. denk gelmesi bence biraz tesadüf. o dönemde kullanan hiçbir arkadaş 'belirgin bi fark' görmedi. o yüzden ümitlenip bunla uğraşmayın. umarım ne demek istediğimi anlatabildim.
üyeliğimi iptal ettirmiştim. çoook eski kullanıcılardanım.

biz bardakla 5 dakika falan yapıyoduk tabi. sen bi çekip bırakıyomuşsun. bu durumda mantıken de etki ediyo olması imkansız.

özlem_angel bu uygulamaya başlamadan önce kaç cmdi peki

Onu ölçmedim bilmiyorum ama ztn cm bazında olcak kdr az diil gözle görülen bi büyüme oldu.

belirgin fark gören sayılı kişilerdensin tebrikler canım. ama bunda yaşının çok büyük etkisi var. gelişme çağını daha tamamlamamış sayılırsın. tam zamanında yaptığın için çok şanslısın. ve senin gibi bu yaşlarda dert edip de girişen çoğu arkadaş da gelişme gördü.

24 yaşınndayım yıllardır sütyensiz yatıyorum hatta evdeyken de sütyen kullanmıyorum küçük olduğundandır belki zerre sarkma olmadı. gerçekten küçükse de sarkar diye korkmayın.

ama bu vakum mevzusu yanlış. şöyle ki ben de bardakla vakum yapmıştım o dönemde. uygulamaya başlatan arkadaş 'arkadaşlar göğsümün sarktığını gördüm ben bıraktım siz de bırakın' dedi en son. zaten ben 1 aydan fazla yapmıştım dolgunluk dışında bi etkisi olmadı.

büyüme evresi bi garip. ben daha önce hap kullanmıştım bi anda büyüdüğünü farkettim sonra yine durdu. bi gelişiyo bi duruyo. denk gelmesi bence biraz tesadüf. o dönemde kullanan hiçbir arkadaş 'belirgin bi fark' görmedi. o yüzden ümitlenip bunla uğraşmayın. umarım ne demek istediğimi anlatabildim.
üyeliğimi iptal ettirmiştim. çoook eski kullanıcılardanım.

Çok saolun yorum için.. =)

biz bardakla 5 dakika falan yapıyoduk tabi. sen bi çekip bırakıyomuşsun. bu durumda mantıken de etki ediyo olması imkansız.

Ya zaten bilimsel bişey olması tabikide imkansız. Öylesine yaptığımız bişey bu.

ya ben birşey sorucam bu buz masajını nasıl yaptın acaba ? anlatabilirmisin sana zahmet =)

Tabiki hytm ne zahmeti =))

Bak şimdi hani o kolanın içine flan atılan buzlar oluyo ya kalıba konuluyo, heh o buzlardan al göğsünün üstünde eriyene kadar gezdir. İstersen yada dayanabilirsen 2 taneden de yapabilirsin. :1rolleyes:

Arkadaşlar ben daha önce bana yardımcı olurmusunuz diye bi konu açmıştım. Yaşımın 17 olduğunu da belirttim. Yaklaşık 2-3 aydır sürekli bişiyler denedim ve sonucunu kesinlikle aldım. 75 bedenden 80B ye geçtim. Yaptıklarımı da sizlerle paylaşmak istedim.

-Düzensiz olarak ( yani sadece aklıma geldikçe ) adaçayı ve rezene çayı içtim.

-Bu ay hariç ( çünkü bu ay biraz serin olduğu için hasta olabilirim düşüncesiyle yapmadım ) buzla masaj yaptım.

-Duştan tam çıkmama yakın duş jeli sürüp masaj yapıyorum.

-Nar mevsimi olduğu için bayılarak yediğim narı daha bi çok severek yedim :) ( ama bunu yaparken çekirdekleri dişinizle iyice ezip içindeki özün çıkmasını sağlayın.)

-Geceleri sütyensiz yattım.

-(Bu çok saçmaaaa :KK70: ) Geçen hafta göğsümün üzerine üzerine orta büyüklükte bi tabak kapadım 1 haftada nedenini bilmediğim bi şekilde biraz daha büyüdü :roflol:

-Ve 3 aydır şmdiki haline gelene kadar hep 1 beden büyük sütyen kullandım.

Bu kadaaarr.. Benle paylaşıp yardımcı olanlara minnettarım.... Bnde diğer kızlarla paylaşmak istedim... Okuyanlar lütfen görüş belirtsin.. Saolun kızlaaarr şmdiden :kedi:zemuszemus
canım çayları demleyiptemi içtin....poşet çay içsek olmazmıopuyorumnanaktan

walla ben hep sütyensiz uyurum hatta eve geldiğim anda çıkartırım.adaçayı ve rezene de içmeye başladım inş benimkilerde büyür:)

canım çayları demleyiptemi içtin....poşet çay içsek olmazmıopuyorumnanaktan
Yok yaa bnde demleme içmiyorum zaten uğraşamam wala hehe =)) poşet çay kullandım ben canım.. opuyorumnanaktan

walla ben hep sütyensiz uyurum hatta eve geldiğim anda çıkartırım.adaçayı ve rezene de içmeye başladım inş benimkilerde büyür:)

İnşallah güzelim inşallah =)) a.s

ya bu kase kapatmayı bende duymustum ama eskiler bebeklere yaparmıs büyüyünce dik ve toplu göğüsleri olsun diye.bu yaşta da işe yaradığını duyunca şaşırdııım:dance:

ya bu kase kapatmayı bende duymustum ama eskiler bebeklere yaparmıs büyüyünce dik ve toplu göğüsleri olsun diye.bu yaşta da işe yaradığını duyunca şaşırdııım:dance:

Bi umut işte... yaradığı da kesin diil.. mesela bu karınca yumurtası yağı da bebekken sürülürse büyüynce tüy sorunu olmuyomuş.. anneme neden yapmadın diyorum belki tüylü olmak isticektin nrden bliyim dyo =))

X