Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Ta ta ta taaaaam.. Göğüslerim Dolgunlaştııı =))

ozlem_anqel

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
228
0
Arkadaşlar ben daha önce bana yardımcı olurmusunuz diye bi konu açmıştım. Yaşımın 17 olduğunu da belirttim. Yaklaşık 2-3 aydır sürekli bişiyler denedim ve sonucunu kesinlikle aldım. 75 bedenden 80B ye geçtim. Yaptıklarımı da sizlerle paylaşmak istedim.

-Düzensiz olarak ( yani sadece aklıma geldikçe ) adaçayı ve rezene çayı içtim.

-Bu ay hariç ( çünkü bu ay biraz serin olduğu için hasta olabilirim düşüncesiyle yapmadım ) buzla masaj yaptım.

-Duştan tam çıkmama yakın duş jeli sürüp masaj yapıyorum.

-Nar mevsimi olduğu için bayılarak yediğim narı daha bi çok severek yedim :) ( ama bunu yaparken çekirdekleri dişinizle iyice ezip içindeki özün çıkmasını sağlayın.)

-Geceleri sütyensiz yattım.

-(Bu çok saçmaaaa :KK70: ) Geçen hafta göğsümün üzerine üzerine orta büyüklükte bi tabak kapadım 1 haftada nedenini bilmediğim bi şekilde biraz daha büyüdü :roflol:

-Ve 3 aydır şmdiki haline gelene kadar hep 1 beden büyük sütyen kullandım.

Bu kadaaarr.. Benle paylaşıp yardımcı olanlara minnettarım.... Bnde diğer kızlarla paylaşmak istedim... Okuyanlar lütfen görüş belirtsin.. Saolun kızlaaarr şmdiden :kedi:zemuszemus

Son düzenleme:
oha:d
-(Bu çok saçmaaaa :KK70: ) Geçen hafta göğsümün üzerine üzerine orta büyüklükte bi tabak kapadım 1 haftada nedenini bilmediğim bi şekilde biraz daha büyüdü
nasıl yapıyorsun bunu bikac dk bekliorrmsun :s,

mutlaka denicem tepsiyle kaptcam :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
ee cnm bn cay aldım.. gece sütyensiz yatınca sarkar diye korkuyorum napcam :s

oha:d
-(Bu çok saçmaaaa :KK70: ) Geçen hafta göğsümün üzerine üzerine orta büyüklükte bi tabak kapadım 1 haftada nedenini bilmediğim bi şekilde biraz daha büyüdü
nasıl yapıyorsun bunu bikac dk bekliorrmsun :s,

mutlaka denicem tepsiyle kaptcam :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:
ee cnm bn cay aldım.. gece sütyensiz yatınca sarkar diye korkuyorum napcam :s

yok ya wala bnde burda kk'de okudum bi konuda kase kapattık flan demişler bi ihtimal yaptm işte öle tuttum ztn bastırınca wakumlanıo gibi oluo hmen çekip bide diğerine tuttum o kdr :roflol:

Çayı iç ztn tadı da fena diil.. Gece de sütyensiz yat cnm. sarkmaz ya sorun etme. Ztn buz masajı da dikleştiriyo ikisi birbirini toparlar :kedi:

tmm cnm denicem.. ben bide cilek yağı badem susam kayısı karıstırıp hepsini masaj yapıorum sen yaptınmı böyle seyler_?

yağ tüylenme yaptı galiba göğsümde tam anlayamadım ama.. nokta nokta tüylerim belirginleşti bırakmalımıyım:s

yağ tüylenme yaptı galiba göğsümde tam anlayamadım ama.. nokta nokta tüylerim belirginleşti bırakmalımıyım:s

Aaaa evet olabilir. Çünkü susam yağını dökülen saçlara flan kullanıyolar gürleşsin diye.. onun etkisi olabilir.. Buzu dene bak pürüzsüz yapıyo aynı zamanda göğüsleri

ozaman hepsini yapmaya devam ediyim ben... buzuda her aksammı yapıyorsun?
cünkü buz benim sürekli denediğim bir yöntem_
ve kac dakika tutuyorsun göğüslerinde bir tanesi için mesela?

ozaman hepsini yapmaya devam ediyim ben... buzuda her aksammı yapıyorsun?
cünkü buz benim sürekli denediğim bir yöntem_
ve kac dakika tutuyorsun göğüslerinde bir tanesi için mesela?

Hani bardağa atılan o kare buzlar war ya onlardan 3 tane alıyorum.
1'ini bi göğsüme diğerini de öteki göğsüme eriyene kadar masaj yapıyorum. Sonda da 3.buzu yarım yarım sürerek kullanıyorum. Yani göğüs başında 1,5 buz kalıbı eriyene kdr hayatım..

oo inanılmaz sevindim bu anlatısına cok tsk ederm hayatım.. denicem mutlaka bu seklde.. her aksammı 2 günde bir mi?

bn suan 80 b takıoyorum...biras bosluk kalıyor. yapıım bari inş büyür :) uyusunda büyüsn :)

X