T rahim ile sorunsuz doğum yapanlar

amigurumiterapi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2024
16
1
32
İlk hamileliğimde bebek gelişmediği için kürtaj oldum. Sonrasında doktorun şüphesiyle rahim filmi çektirdim. T şeklinde rahime sahip olduğum ortaya çıktı. Doktor işlem yaparak rahim şeklini düzeltebileceğini söyledi. Ben hemen bunu yaptırmak istemediğim için farklı bir doktora gittim. Daha yeni film çektirdiğim için bu işlemin gerekip gerekmediği konusunda hemen karar veremeyiz dedi. Yani 4 boyutlu olarak komtrol edip gerekiyorsa işlem yapacaktı. Ama rahimi yormayalım dedi bir ay sonra regl olup bitince gel dedi. Bu bir ay mutlaka gebelik dene diyerek beni yönlendirdi. Tabi ben ikilemde kaldım. Yani işlem olmadan gebe kalmamın risklerini sordum. Hiç bir risk olmadığını bu şekilde doğum yapan bir çok hastasının olduğunu 36-37. Haftalara kadar bebeğin rahimde kaldığjndan bahsetti. Kafa karışıklığı içinde ayrıldık. Bir kaç kez korunmasız ilişkiden sonra ben yine bir doktora gittim ve o doktor da tamamen rahime yerleşme konumu ile alakalı olduğnu söyledi. Bir kaç ay dene olmazsa işlemi yaptır dedi. Şuan kafam çok karışık regl günüme 5 gün var. Ya hamile kaldıysam diyorum korkuyorum. Ne olur aynı şeyleri yaşan varsa yaazabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…