t c den daha koyu hamile miyim?

Daha koyu çizgiyle silik çizginin farkını anlayamıyorsun, çok bilmiş de davranıyorsun. Çok toysun
hayir hanim efendi ben bu konuda bilgisiz oldugumu belirttim. ki bilseydim sormazdim zaten. ayrica cok bilmis gibi davranmiyorum. kendi hayat felsefem budur ve buna karismak kimsenin isi degildir. umarim aciklayici olmustur. onceki yazdiklarimi da dikkatle okumanizi tavsiye ederim. iyi geceler ☺️

Her ay düzenli test yaparmış,ama hamile olana kadar deneyip hamileyse kürtaj olacakmış.Aklibasinda olan her ay test yapmaz dkh kullanır gününde de adet olur,adet gecikmeyince de test yapma durumu hissetmez.🤣Kimi yiyorsun.İnanip da yorum yapanları zivanadan cikartiyorsun

Kiminle ne zaman seviştiğiniz bizi hiç ilgilendirmez de TAMAMEN sizin hatanız sebebiyle var olan, muhtemelen kalbi atan (çizginin koyuluğundan bu anlaşılır) masum bir canlıyı öldürmeyi düşünüp sonra da "fiziksel olarak zarar verebilir ama psikolojik olarak sorun olmaz" diyecek bir merhamet düzeyine sahip birine umarım sahipsiz bir çocuğu vermezler. İleride olmazsa olmasın, evlat edinirim dediniz ya..

Ya sizi ne ilgilendiriyor kimin kürtaj olmak istediği kimin istemediği? Herkesi kendinizle kıyaslama cürretine nerden çıkıyorsunuz? Siz çocuk sahibi olmak istiyorsunuz başka bi uğraşınız yok diye kimse kürtaj olmayacak mı? Bunun yasal bi hak olduğunu farkındasınız umarım: alışmışlar çocukluktan beri linçlenerek büyümeye millete de bunu yapmaya çalışıyorsunuz. Kız da gayet yapıştırmış cevapları aferin:KK70:
Kimsenin partneriyle ne zaman ilişki yaşadığı ne zaman korunduğu ne zaman zevk için birlikte olduğu sizi gram ilgilendirmez. Utanmasanız yatak odasına girip cık cık cık diye linçliyceksiniz ileri derecede sorunlu bi psikolojidesiniz. Oh be rahatladım:KK70:
Soruna geliyorum

Dostum bu test büyük ihtimalle pozitif bi kadın doğum doktoruna görünmende büyük fayda var. Özeller senin için daha avantajlımolacaktır.

Ayrıca o kürtaj olan ve muhtemelen facebook videolarından izlediğiniz bebekler ilk trimesterda pirinç tanesi kadar ve bilinçli bir canlı değil. Bir hücre. Onun tüm mekanizması da annenin yani sizin sayenizde işliyor dolayısıyla bu çocuğu düzgün koşullarda dünyaya getiremeyecekseniz yasal sınırlarda kürtaj olmanızın hiç bir zararı yok sağlık bir bütündür illa dış gebelik vs olmasına gerek yok anne psikolojikmolarak bu bebeğe bakamayacak bir durumdaysa yetersiz ve yanlış zamanlama olduğunu düşünüyorsa en doğal hakkı? ve bu konuda partnerinin ve kendisinin dışında kimsenin söz hakkı yok

X