Syedra Club Kızılot Hotel’e Gitmeyin !!!

minnaku

life is one day, it is also this day.
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2010
1.432
434
Arkadaşlar merhaba,
Başlıktanda anlaşılacağı gibi Syedra Club Kızılot Hotele (diğer ismi Life Club Kızılot Hotel) asla gitmeyinnn. Eğer yazmazsam içimde kalacağından paylaşmak istedim. Biz yandık başkaları yanmasın. Neyse kısaca anlatayım. Geçen sene ameliyat olduğum için tatile gidememiştik, tüm kış tatil hayalleri ile geçti. E orta halli insanlarız, eşimle hem cebimizi yormayacak hemde güzelce vakit geçirebileceğimiz otelleri araştırmaya başladık. Sonunda sürekli internette reklamları dönen Syedra Club Kızılot Hoteli bulduk. O sıradada kampanyaları devam ediyordu, parasını peşin ödeyerek rezervasyonumuzu yaptırdık. Sevinçle gittiğimiz yer daha ilk anda tam bir fiyaskoya dönüştü. Çünkü resimlerde gördüğümüz hotel ile gerçeği arasında dağlar kadar fark vardı. İçeri girdiğimizde sonradan otelin müdürü olduğunu öğrendiğimiz Suat isimli adam bizi atletle karşıladı.!!! Evet evet atletle.. Şok olduk.

Odamıza yerleşmemiz ise öğle saatlerini geçti, bu sırada biz lobide nuhtan kalma kir pas içindeki koltuklarda beklemek zorunda kaldık. Oda ise lobidende beterdi. Pansiyon odaları bile yanında daha kaliteli kalır öyle diyeyim. Yatakta yatamıyorsunuz yatak her yerinize batıyor. Lanet olsun parasını ödedik artık odayada katlanırız diye düşündük. Biraz dinlendikten sonra akşam yemeği için odadan çıktık. Hotel restorantına geldiğimizde ne görelim 4 çeşit yemek ve yenecek gibi değil, tam rezillik hem pis hemde ne olduğunu anlamadığınız bayatlamış kokmuş yemekler. Kaldığımız süre içinde yemek yiyemedik. Dışardan yemek yemeye karar verdik. Ancak otelin çevresinde restorant lokanta hiç bir şey yok. Tam bir mahrumiyet yeri.

Denizi sorarsanız internet sayfalarında özel kum plaj yaptırdıkları yazıyor ama hiç alakası yok. Taştan denize giremiyorsunuz. Üstelik şezlongların minderi yok, şemsiye ise hiç yok. Paslanmış üç beş şemsiye için herkes birbiri ile kavga ediyor. Şemsiyesizlikten eşimin vücudu yandı ve 4 gün dışarı çıkamadı.

Resimlerde çocuklar için mini club oyun parkı vardı ama biz maalesef otel içinde göremedik. Resimlerde hep fotoshop uygulanmış. Havuzu ise tam bir rezalet. Çocuk havuzu ile yetişkin havuzu yanyana. Çocuklarını mayosuz havuza sokan ruslar yüzünden havuzada giremedik. Çünkü çocukları havuza sürekli büyük tuvaletlerini yaptılar ve havuzlar yanyana ve su birbirine geçtiği için girmek mümkün değildi. İşin en garip yanı ise o pisliği havuzdan sadece bir kürekle temizlemeleriydi. Daha yazacak çok şey var ama yazdıkça moralim bozuluyor. Param onlara haram olsun. Böyle hotel işletmeciliği olmaz olsun. Giden paramamı yanayım eğlenemediğimizemi yanayım sağlımızdan olduğumuzamı yanayım bilemiyorum. Kısacası Syedra Club Kızılot Hotele gitmeyin çok üzülürsünüz. :KK14::KK14::KK14::KK14:

yazık olmuş canım ya ,ben genelde tavsiye üzerine gitmeyi tercih ediyorum ,malesef internette böyle şeylerle karşılaşabiliyorsunuz ,şimdi siz söyleyince baktım da sakin güzel bir yere benziyor ,sizde resimlere aldandınız sanırım ,bu da size tecrübe olsun madem ,seneye daha plan programlı gidersiniz ..geçmiş olsun ..

Çok geçmiş olsun canım.
Tavsiye ve tanıdık refaransı olmadan tatil planı gerçekten bizim gibi maddiyatı sınırlı insanlar için zor.Fakat yaşadığınız bu durumu resimleyip ve internet üzerindeki bazı resimleri alıp şikayet edebilirsiniz gerekli kurumlara.

Ve konuyu 2 defa açmışsın canım farkındamısın bilmem.:26:

X