Syedra Club Kızılot Hotel’e Gitmeyin !!!

çok geçmiş olsun arkadaşım konuyu tesadüf bu oteli incelerken buldum allah razı olsun senden
eşimde bu otele gidelim diye tutturdu fiyatı uygun dıye çok tşk konuyu açtığın için çok geçmiş olsun sanada çok üzldüm bende maddi durumlardan dolayı tatile gidemeyenlerdedım uygun güzl bi otel bulmaya çalışıyorum

yardımım dokunabildiyse ne mutlu bana
bu konuyu zaten başkalarıda üzülmesin diye açmıştım
dediğiniz gibi para kolay kazanılmıyor
umarım siz güzel bir tatil geçirirsiniz arkadaşım

ayyy canımmm şok oldum görünce bu hotelin yan tarafındaki yeni yapılmış olan Sultan of Dreams Hotel & Spa ya gittik biz..
hatta pazar günü geldik.....bizim otelde yeni açılmış resimleri bilgisayar çizimiydi , baştan çok tedirgin gittik üstelik biz 5 geceye 2500 tl ödedik...ama çok güzeldi çok beğendik....biz de turla gittik...üzüldüm yaa valla şaşırdım kaldım insanlar artık üçkağıtcı olmuş..

gerçekten insanlık, vicdan, hepsi gitmiş insanlarda...

bende vip dükkandan alışveriş yaptım hala siparişim gelmedi....üstelik müş. hizmetleri geliş tarihiningeçmesine rağmen gelecek vs. dedi ama hala yok...üstüne birbardak su içeceğim sanırım....

2 sene öncede yatak odası aldım bir gardolap ve şifonyere 2350 tl verdim...aldığım günden beri dökülüyor...
firmadan gelen adam kullanıcı hatası diyor....bir şifonyeri bile kullanmayı bilmiyoruz sanki:..helal etmiyorum bende...

merhaba bu otel hakkında sormak istediklerim var, denizi nasıl yeni bir otel olduğu için eksikler varmıydı, yemekleri nasıldı birde denize çok mu yakın su bastı diye yorumlar okudum...

teşekkürler

Tavsiye edilen yerlere gitmeye özen gösterin ben otel seçene kadat binbir site dolandım puanlara baktım şikayet var sitesine baktım anca ikna oldım :) inşallah pişman olmayız size de geçmiş olsun..

X