Syedra Club Kızılot Hotel’e Gitmeyin !!!

minnaku

life is one day, it is also this day.
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2010
1.432
434
Arkadaşlar merhaba,
Başlıktanda anlaşılacağı gibi Syedra Club Kızılot Hotele (diğer ismi Life Club Kızılot Hotel) asla gitmeyinnn. Eğer yazmazsam içimde kalacağından paylaşmak istedim. Biz yandık başkaları yanmasın. Neyse kısaca anlatayım. Geçen sene ameliyat olduğum için tatile gidememiştik, tüm kış tatil hayalleri ile geçti. E orta halli insanlarız, eşimle hem cebimizi yormayacak hemde güzelce vakit geçirebileceğimiz otelleri araştırmaya başladık. Sonunda sürekli internette reklamları dönen Syedra Club Kızılot Hoteli bulduk. O sıradada kampanyaları devam ediyordu, parasını peşin ödeyerek rezervasyonumuzu yaptırdık. Sevinçle gittiğimiz yer daha ilk anda tam bir fiyaskoya dönüştü. Çünkü resimlerde gördüğümüz hotel ile gerçeği arasında dağlar kadar fark vardı. İçeri girdiğimizde sonradan otelin müdürü olduğunu öğrendiğimiz Suat isimli adam bizi atletle karşıladı.!!! Evet evet atletle.. Şok olduk. Odamıza yerleşmemiz ise öğle saatlerini geçti, bu sırada biz lobide nuhtan kalma kir pas içindeki koltuklarda beklemek zorunda kaldık. Oda ise lobidende beterdi. Pansiyon odaları bile yanında daha kaliteli kalır öyle diyeyim. Yatakta yatamıyorsunuz yatak her yerinize batıyor. Lanet olsun parasını ödedik artık odayada katlanırız diye düşündük. Biraz dinlendikten sonra akşam yemeği için odadan çıktık. Hotel restorantına geldiğimizde ne görelim 4 çeşit yemek ve yenecek gibi değil, tam rezillik hem pis hemde ne olduğunu anlamadığınız bayatlamış kokmuş yemekler. Kaldığımız süre içinde yemek yiyemedik. Dışardan yemek yemeye karar verdik. Ancak otelin çevresinde restorant lokanta hiç bir şey yok. Tam bir mahrumiyet yeri. Denizi sorarsanız internet sayfalarında özel kum plaj yaptırdıkları yazıyor ama hiç alakası yok. Taştan denize giremiyorsunuz. Üstelik şezlongların minderi yok, şemsiye ise hiç yok. Paslanmış üç beş şemsiye için herkes birbiri ile kavga ediyor. Şemsiyesizlikten eşimin vücudu yandı ve 4 gün dışarı çıkamadı. Resimlerde çocuklar için mini club oyun parkı vardı ama biz maalesef otel içinde göremedik. Resimlerde hep fotoshop uygulanmış. Havuzu ise tam bir rezalet. Çocuk havuzu ile yetişkin havuzu yanyana. Çocuklarını mayosuz havuza sokan ruslar yüzünden havuzada giremedik. Çünkü çocukları havuza sürekli büyük tuvaletlerini yaptılar ve havuzlar yanyana ve su birbirine geçtiği için girmek mümkün değildi. İşin en garip yanı ise o pisliği havuzdan sadece bir kürekle temizlemeleriydi. Daha yazacak çok şey var ama yazdıkça moralim bozuluyor. Param onlara haram olsun. Böyle hotel işletmeciliği olmaz olsun. Giden paramamı yanayım eğlenemediğimizemi yanayım sağlımızdan olduğumuzamı yanayım bilemiyorum. Kısacası Syedra Club Kızılot Hotele gitmeyin çok üzülürsünüz. :KK14::KK14::KK14::KK14:

paylaşım için teşekkürler
internet ortamında nasıl kandırıyorlar insanları :KK43:
geçmiş olsunn..

yazık olmuş canım ya ,ben genelde tavsiye üzerine gitmeyi tercih ediyorum ,malesef internette böyle şeylerle karşılaşabiliyorsunuz ,şimdi siz söyleyince baktım da sakin güzel bir yere benziyor ,sizde resimlere aldandınız sanırım ,bu da size tecrübe olsun madem ,seneye daha plan programlı gidersiniz ..geçmiş olsun ..

paylaşım için teşekkürler
internet ortamında nasıl kandırıyorlar insanları :KK43:
geçmiş olsunn..

Allah razı olsun
ama referansız hiç bir yere gitmeyin
allayıp pullayıp önünüze koyuyorlar
bu otele bedava verseler asla gitmem
bu bize iyi bir ders olsun

yazık olmuş canım ya ,ben genelde tavsiye üzerine gitmeyi tercih ediyorum ,malesef internette böyle şeylerle karşılaşabiliyorsunuz ,şimdi siz söyleyince baktım da sakin güzel bir yere benziyor ,sizde resimlere aldandınız sanırım ,bu da size tecrübe olsun madem ,seneye daha plan programlı gidersiniz ..geçmiş olsun ..

evet canım dediğin gibi acı bir tecrübe oldu :KK43:

resimlerden de çok kaliteli bir yermiş gibi durmuyor canım ya sitesi bile dandik denebilecek düzeyde
neyse tecrübe olmustur en azından :26:

resimlerden de çok kaliteli bir yermiş gibi durmuyor canım ya sitesi bile dandik denebilecek düzeyde
neyse tecrübe olmustur en azından :26:

dediğin doğru canım ama tur şirketi öyle inandırıcı konuşuyorki dersiniz süper bir yer
bizde 5 yıldızlı bir otel gbi beklemiyorduk ama bu kadarda berbat olacağını tahmin edemedik
böyle bir hotele 5 gecesine 1000 tl verince insanın içine oturuyor haliyle
pansiyon bile daha iyidir
birde bir hotelde çok rus olmamasına dikkat etmek gerekiyor
resmen kaliteyi düşürüyorlar
adamlar o pis şeyleri nasıl yiyorlar göreceksiniz
bunlar nasıl insan dedim ya

Anlattıklarınız şaka gibi ya.

Ben tatile gitmeden önce beğendiğim otel için nette ne kadar yorum varsa araştırır okur, öyle kararımı veririm.

Sizin adınıza çok üzüldüm, ortalama senede 1 kere tatile gidiyor, tat almamanız üzdü beni.

Bizimde geçen sene gittiğimiz otel rezildi. Bellacasaya gitmiştik bodrumda. Odalar çok pisti. Buzdolabı bozuk televizyon bozuk içecek su yok. Havuz pis. 5 gün boyunca oda bir kere bile temizlenmedi. Yemekler de kötüydü. Allahtan otelde çok az durduk hep dışardaydık. yoksa tatilimiz rezil olacaktı. Bir tek uyumaya gittik otele.

Zaten geçen sene eylül ayındada kapanmış otel olaylarla.

Arkadaşlar merhaba,
Başlıktanda anlaşılacağı gibi Syedra Club Kızılot Hotele (diğer ismi Life Club Kızılot Hotel) asla gitmeyinnn. Eğer yazmazsam içimde kalacağından paylaşmak istedim. Biz yandık başkaları yanmasın. Neyse kısaca anlatayım. Geçen sene ameliyat olduğum için tatile gidememiştik, tüm kış tatil hayalleri ile geçti. E orta halli insanlarız, eşimle hem cebimizi yormayacak hemde güzelce vakit geçirebileceğimiz otelleri araştırmaya başladık. Sonunda sürekli internette reklamları dönen Syedra Club Kızılot Hoteli bulduk. O sıradada kampanyaları devam ediyordu, parasını peşin ödeyerek rezervasyonumuzu yaptırdık. Sevinçle gittiğimiz yer daha ilk anda tam bir fiyaskoya dönüştü. Çünkü resimlerde gördüğümüz hotel ile gerçeği arasında dağlar kadar fark vardı. İçeri girdiğimizde sonradan otelin müdürü olduğunu öğrendiğimiz Suat isimli adam bizi atletle karşıladı.!!! Evet evet atletle.. Şok olduk. Odamıza yerleşmemiz ise öğle saatlerini geçti, bu sırada biz lobide nuhtan kalma kir pas içindeki koltuklarda beklemek zorunda kaldık. Oda ise lobidende beterdi. Pansiyon odaları bile yanında daha kaliteli kalır öyle diyeyim. Yatakta yatamıyorsunuz yatak her yerinize batıyor. Lanet olsun parasını ödedik artık odayada katlanırız diye düşündük. Biraz dinlendikten sonra akşam yemeği için odadan çıktık. Hotel restorantına geldiğimizde ne görelim 4 çeşit yemek ve yenecek gibi değil, tam rezillik hem pis hemde ne olduğunu anlamadığınız bayatlamış kokmuş yemekler. Kaldığımız süre içinde yemek yiyemedik. Dışardan yemek yemeye karar verdik. Ancak otelin çevresinde restorant lokanta hiç bir şey yok. Tam bir mahrumiyet yeri. Denizi sorarsanız internet sayfalarında özel kum plaj yaptırdıkları yazıyor ama hiç alakası yok. Taştan denize giremiyorsunuz. Üstelik şezlongların minderi yok, şemsiye ise hiç yok. Paslanmış üç beş şemsiye için herkes birbiri ile kavga ediyor. Şemsiyesizlikten eşimin vücudu yandı ve 4 gün dışarı çıkamadı. Resimlerde çocuklar için mini club oyun parkı vardı ama biz maalesef otel içinde göremedik. Resimlerde hep fotoshop uygulanmış. Havuzu ise tam bir rezalet. Çocuk havuzu ile yetişkin havuzu yanyana. Çocuklarını mayosuz havuza sokan ruslar yüzünden havuzada giremedik. Çünkü çocukları havuza sürekli büyük tuvaletlerini yaptılar ve havuzlar yanyana ve su birbirine geçtiği için girmek mümkün değildi. İşin en garip yanı ise o pisliği havuzdan sadece bir kürekle temizlemeleriydi. Daha yazacak çok şey var ama yazdıkça moralim bozuluyor. Param onlara haram olsun. Böyle hotel işletmeciliği olmaz olsun. Giden paramamı yanayım eğlenemediğimizemi yanayım sağlımızdan olduğumuzamı yanayım bilemiyorum. Kısacası Syedra Club Kızılot Hotele gitmeyin çok üzülürsünüz. :KK14::KK14::KK14::KK14:

bence şikayet edin. rezalet bir şey.:KK53:

yalnız resimlerde feci fotoshop var:KK53:
p1pg.jpg

uk0o.jpg

ayyy canımmm şok oldum görünce bu hotelin yan tarafındaki yeni yapılmış olan Sultan of Dreams Hotel & Spa ya gittik biz..
hatta pazar günü geldik.....bizim otelde yeni açılmış resimleri bilgisayar çizimiydi , baştan çok tedirgin gittik üstelik biz 5 geceye 2500 tl ödedik...ama çok güzeldi çok beğendik....biz de turla gittik...üzüldüm yaa valla şaşırdım kaldım insanlar artık üçkağıtcı olmuş..

gerçekten insanlık, vicdan, hepsi gitmiş insanlarda...

bende vip dükkandan alışveriş yaptım hala siparişim gelmedi....üstelik müş. hizmetleri geliş tarihiningeçmesine rağmen gelecek vs. dedi ama hala yok...üstüne birbardak su içeceğim sanırım....

2 sene öncede yatak odası aldım bir gardolap ve şifonyere 2350 tl verdim...aldığım günden beri dökülüyor...
firmadan gelen adam kullanıcı hatası diyor....bir şifonyeri bile kullanmayı bilmiyoruz sanki:..helal etmiyorum bende...

Anlattıklarınız hakikaten mide bulandırıcı...
Ben de tavsiye olmayınca asla gitmiyorum tatil köyüne ya da ötele.
Geçmiş olsun. :KK34:

ne denirki böyle inşalara .... rezil olmuş tatiliniz yazık olmuş paranıza..Allh yardımcınız olsun inşallah bu can sıkıcı durumu tez zamanda gülerek hatırlarsınız...
balayı için gideceğimiz yeri heyecan ve telaştan eşimle bakamadık..ablam ve arkadaşım internetten araştırmışlar ve çok güzel görünen bir yer bulduklarını hemen yer ayırtalım mı dediler bizde ayırtın dedik :KK16: :KK16: ... ikiside reklam ajansında üst yönetimde oldukları için sürekli otellerlede çalışıyorlar (çalıştıkları otellerle bu tarz durumlarda yüz göz olmayı sevmedikleri için başka otel baktılar)..gitmeden önce anlatıyorlar balayı süitlerinde çift için en güzel oda seçilir, o gün o oda süslenir, sepet içinde içecekler,çikolatalar,meyveler hediye edilir vs :21: ... bizde bir gaza geldik heyecanla gittik.. resepsiyonist bize biraz beklememizi odamızın hazırlandığını söyledi..bizde heyecanla bekliyoruz... hhazırlandı ,çantalarımız alındı odaya çıkarıldık... kuru otların olduğu küçük tepeye bakan yarım olarak başka bir otelin göründüğü bir odaya çıktık..içeri bir girdik süslendi denilen oda zakkumlarla süslenmiş ve belli yeni toplanmış zakkumlar içi karınca doluydu ve her yere saçıldığı için tüm odayı karıncalar bastı... telefon arızalı görevli çağıramadık,resepsiyona gittik görevli bulamadık klima da tv de çalışmıyor,çarşaflar rezalet durumda.. yer havlusuyla bütün odayı temizledim..odayı havalandırdık eşim tvyi ve klimayı tamir etti..yani ilk gün odada tamir ve temizlik yaptık akua parklı diye kocaman gösterilen havuz resmen çocuk havuzu ve pis.. denize 50mt. denildi en az 500mt vardır.. ne havuza nede denize girebildik.. yemekler iğrençti..gitmeden önce işlerimiz yüzünden 3 günlük iznimiz var diye üzülürken dönerken Allaha şükür iyiki 3günlükmüş iznimiz dedik :KK1: ..bizde paramızla rezil olanlardanız...
ozaman sinir olduğumuz bu olayı ikram beklerken karınca dolu odayla karşılatık diye şimdi biz gülerek anlatıyoruz.. :KK1: :KK1: :KK1: .

çok geçmiş olsun arkadaşım konuyu tesadüf bu oteli incelerken buldum allah razı olsun senden
eşimde bu otele gidelim diye tutturdu fiyatı uygun dıye çok tşk konuyu açtığın için çok geçmiş olsun sanada çok üzldüm bende maddi durumlardan dolayı tatile gidemeyenlerdedım uygun güzl bi otel bulmaya çalışıyorum

Belki burada anlatılan otel ile mukayese edilmez ancak 5 yıldızlı otellerde bilee gösterilen resimlerle birebir aynı olmuyor.

Geçen yıl Antalya Kumluca'da ki Şah Inn Paradise Tatil Köyü'ne gittik. Günlük kişi başı 250 TL civarıydı. Oradan bile pek memnun kalmadım.
Çünkü en başta yemeklerde genelde dondurulmuş gıda kullanıyorlar.
Bizim gittiğimizde lokantada onlarca her yerde uçuşan sinekler vardı.
Kendimizi Almanya'nın bir Türk bölgesine gittiğimizi sandık.
İki katlı binalardan oluşuyor ama genelde yapılar eskimiş.
İnternet berbattı.
Havuzu harika ancak denizi taşlı..
Audi'den aşağı arabayla giderseniz moraliniz bozulabilir.
Haklarını yemeyelim, giriş saatini öğleden önce verselerde sabahın en erken saatinde gelseniz bile oda dışında tüm faaliyetlerden faydalandırmaları güzeldi.

Sonuç olarak hep şu fikir aklımdan çıkmıyor. Günlüğü şuan 350 TL olan bir otelde bile sorun yaşarken 3-4 günlüğünü bu fiyattan aşağı satan bir otelin öncelikle yemeklerinin özelliklede et yemeklerinin normal et olacağına aklım kesmiyor. Bir zamanlar sanırım arena ya da deşifre gibi bir programda domuz etlerini marine edip insanlara normal helal etmiş gibi yedirdikleri de aklıma gelince buralardan hep uzak durmaya çalışıyorum.

7 gün tatil yapmaktansa 3 gün tatil yapıp seçkin bir yeri tercih ediyorum. ancak oralara bile tam güvenim yok.

X