Anket Suyun Tadı Var mıdır?

Suyun Tadı Var mıdır?

• Evet

OY: 35 70,0%
  • Bazen var, bazen yok

OY: 8 16,0%
  • Hayır

OY: 1 2,0%
  • Şöyle aydınlatayım konuyu:

OY: 6 12,0%
  • İlgilenmiyorum / Fikrim yok

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    50
  • Anket Kapalı .
Suyun tadi kişinin niyetine bağlıdır..
ıçersindeki moleküller dahi içenin enerjine göre şekil alıyor...
Suyu al karşına de ki sen ne kötüsün tadın ne biçim haşa,kır kalbini,iç bakalım tadı nasıl da kötü..
Tam tersi ,al bardağı sev onu,ne güzelsin ne cicisin ne balsın sen de,ahhh,bir iç lıkır lıkır,göreceksin şerbetten tatlı:)
kıssadan hisse: Sen iyisen suyun da ekmeğin de tatlıdır
Sen tatminsizsen,kötümsersen suyun çamurdan farksızdır

Heyhat su gibi AZıZ ol diye boşuna dememişler..
Susuz yaşanabilir mi yaa
ay işte yine susadım

Eğer o suyu tadan ağız ekşiyse, su bal tadında bile olsa; dil onu ekşi hisseder.
Eğer o suyu tadan ağız tatlıysa, su tatsız bile olsa; damağa enfes bir su tadı gelir:)

Fikrim budur; saygılar sunarım, öhömmm!

ewet vardır.. biz hep satın su içiyoruz..marka değişince tad da değişiyor ve ağız birine alışınca diğerleri kötü geliyor.. ayrıca suyun sertliği diye bişi var.. sert suların içimi de güzel olmuyor... içindeki mineral madde oranlarına göre tadı kesinlikle değişiyor...

evet çok doğru ben katılıyorum sana.a.s.

bence tadi vardir kessinlikle cünkü su hayattir susuz kac gün yasanilabilirki hele suyu doya doya kana kana icmek gibisi varmi be

a.s. a.s. a.s.

suyun tadı sadece Hayat'ta var bence, hiç içemiyorum suyun tadı olunca, çok kötü oluyo.

bazen var bazen yok diyorum, ama olmamalı diyorum.

suyun tadı var elbette...eğer tadı ağıza yoğun olarak geliyorsa pek hoş olmuyor ama tamamen tatsız olursa da ne içtiğini anlamıyorsun 1 bardak daha içmek istiyorsun... son olarak eriklinin suyunu seviyorum :içelim:

suyu seviyorum tadı var
özellikle susadığımda daha iyi anlıyorum tadını delikafadulden

tabi ki var mesala marka değişince tad da değişiyo

ama soruyu diğer anlamda soruyosan bu da içen kişiye göre değişir

sonuç her iki şekilde de tad vardır.....

olmazmı
ama susadığın zaman dünyanın en güzel nimeti ama
dağdan kendi kendine süzülen suyun tadıda bir başka güzel bahar geldi şimdi heryerden akıyordur dağlarda offffffffff off

suyu çook sevdığımdenmıdır
nedır özellkle yazın adana sıcağında onu buuz qıbı ıçınce baldan tatlı qelıyor bana

suyun tadi vardır tabiki, içerdiği madde oranlarına göre (sertliğine göre) değişir :)

var kızlar olmaz olur mu.bi marka var içtiğim ,başka su getirseler hemen anlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…