Göz Makyajı suya dayanıklı rımel ve göz kalmei

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kivilcim

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
2.390
19
Suya dayanıklı akmayan denizde ve havuzda vs rımel ve göz kalemi kullanan varmı? hangi markada bulabilirim...

canım üzgünüm öyle bir rimel yok. akmayan rimeller bile çok uzun süre suda kalınca göz altlarını mor gösterir. anca kafanı suya sokmayacaksın. ama çıksa süper olur tabi.bende bekliyorum yani :)

canım üzgünüm öyle bir rimel yok. akmayan rimeller bile çok uzun süre suda kalınca göz altlarını mor gösterir. anca kafanı suya sokmayacaksın. ama çıksa süper olur tabi.bende bekliyorum yani :)

hadi yaa göz kalemide mi yok peki..nette araştırdım göz kalemleri ama kullanan birisinden yorumları almak istedim..maybelline nin suya dayanıklı rımeli için iyi diyorlardı onu kullanan yok mu?

canım ben orfılame da bı rımel vardı mavı suya dayanıklı denız oncesınde surup denıze gırıyodum cıkmıyodu ve cok hosta duruyodu ama kalem ıcın bı onerım olamıcak

canım ben orfılame da bı rımel vardı mavı suya dayanıklı denız oncesınde surup denıze gırıyodum cıkmıyodu ve cok hosta duruyodu ama kalem ıcın bı onerım olamıcak
hangi rımeliydi acaba canım kataloğunu inceleyim netten..yvesrocherde bi kalem buldum asansörlü olanlardan suya dayanıklı olduğu yazıyor onu denicem sanırım..

hangi rımeliydi acaba canım kataloğunu inceleyim netten..yvesrocherde bi kalem buldum asansörlü olanlardan suya dayanıklı olduğu yazıyor onu denicem sanırım..

canımm adını hatırlamıyorum zaten bıtane suya dayanıklı var ayrıca max fctorunkıde guzel begenıyorum . kolay cıkmıyo. pastelın yenı bı kalemını buldum 8 tl cıvarında fıyatı surdum cok yorgundum uyuyakalmısım ne bı aksam ne bı bulasma hıcbısey olmamıs oda aklında olsun yalnız o kalem bıraz yumusak yaglı yanı. acmadan once buzdolabına koyup ole acıcaksın canım benım

denızede havuzada rımelle göz kalemı ıle gırmem ama
Manhattın ürünlerı çok ıyı
akma olmuyor kesınlıkle

kullandığım göz kalemım

rımelde bunlar

sağol canım kesinlikle denicem..

max factorun goz kalemlerindede akma olmuyor

demek ki varmış çok sevindim :)) sağolun kızlar

Bence denizde, havuzda kalem ve rimel kullanmamak lazım.Mikrop kaparsınız korkarım ki.

pastelin renkli rimelleri denizde havuzda asla çıkmıyor,renk renk kullanabilirsiniz, siyahı da var. kalem olarak hangisi suda dayanıklı bilmiyorum, fikri olan ?

avonun suya dayanıklı bı rımelı var mor kaplı .. herzaman yıkarken gozumun altına akardı rımellerım o avonunkı hıc akmadı

ACİL YARDIM
Arasında kaldığım rimeller
-Alix avien 3 in 1(hem kıvırsın hem uzatsın hem hacim versin istediğim için aklım bunda)
-Alix avien DNA (bunun için çok güzel yorumlar yapmışlar)
-Maybelline sarı (bunada öyle yorumlar yapmışlar ki kullanıp memnun kalmamış olsan yine kullanmaya başlarsın)
Sonuç olarak aklım 3 ın 1 de ama kullanıcı yorumlarıyla fikrim değişebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…