Anket sütünüzü başka bebeğe verir misiniz

cesurkiz39

Nirvana
Kayıtlı Üye
1 Şubat 2007
5.419
1.588
39
diyelim doğum yaptınız bir başka bebeğe kendi sütünüzü verir miydiniz süt anne omak istermiydiniz

Bende veriridim.anneciği yoksa ve ihtiyacı varsa düşünmezdim bile.ikisine de yetmeye çalışırdım.:ecrin_bebek:

henüz anne değilim ama eminim ki bir dakika bile düşünmezdim.

çünkü ben ikiz yeğenlerimin 900'er gram doğup, annelerinin sütü gelmediği ve mamada alerji yaptığı için açlıktan ağladıklarını görüyordum hep. onlar gelir benim gözümün önüne; bir damlasını bile heba etmem onun için anne sütünün.

şimdi ihtiyaç halinde eminim herkes verirdi ama sanırım arkadaşın demek istedigi sadece süt anne olmak için emzirirmiydiniz yanılmıyorsam.. isterdim ama yapmadım

Ben verdim ablamın çocuğunu emzirdim ama 4 kere çünkü benimde ikizlerim var, ablamın sütü yoktu, emziremedi, hem yeğenim hem süt oğlum

dayımın minik kızına verdim baya emdi beni süt annesiyim çok hoş bi duygu ama eşinizde izin almanız gerekiyormus dini açıdan çünkü evlenemez falan filan olayları var girmim konuya çok sürer:))

Bende verdim ağbimin kızına ve belki ilginç gelicek size erkek kardeşime. :)

Konu güzel aslında ama anket niteliğinde açılmadığı için kilitlemek durumundayım. Lütfen anket niteliğinde şıklarıyla beraber tekrar açınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…