Sütümü nasıl kesebilirim

busramra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Ağustos 2024
3
0
29
Kızlar merhabalar 🙂
Benim 20 aylık bebeğim bir hafta olucak emmeyi bıraktı. Zorladım ama almak istemedi üç gün hiç emmeyince bende bidahaki günler hiç vermedim. Ama sütüm hala geliyor aktığını hissediyorum gün içinde kıyafetlerimde lekeler oluyo. Kimi asma yaprağı lahana yaprağı falan dedi memelere kimi Beyaz sabun rendeleyip sür dedi ama bilmiyorum ne yapmalıyım bana da sıkıntı yapiyo orda süt olması yaşayan var mı bunu kendiliğinden gitti mi yoksa sütünüz.

Her 3-5 günde bir, gün Sağlıklı emzirme seanslarından birini keserek emzirme azaltılabilir . Başlangıçta yazışmalar daha az gerilim olduğu için gün ortasındaki seanslardan kesilmeye başlanmalı. Sabah ve akşam emzirmeleri daha sonra kesilmeli. Son olarak akşam yatarken ve gece boyunca emzirmeleri sonlandırılmalıdır.
Google dedi

Benim kendiliğinden gitti daha doğrusu ilk beni çok zorladı artık neredeyse mastit olacaktım ve hiç bir şekilde süt kendi gitmiyordu ılık duş alıp sütümü sağdım ve bir sonraki gün böyle bir sıkıntım olmadı şu an çok daha iyi

Bizim bugün 2. Günümüz ama öncesinde gündüz emmeyi kesmiştim. ilk kademe kademe azalttım şimdi gece de bitti hafif dolu gibi ama tamamen geri gideceğini düşünüyorum. Siz bir anda mı kestiniz?

X