Sütüm mü azalıyor acaba

Poncukfan

Allah bana yeter
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2019
301
191
30
Kızlar doğum yapalı 2 ay oldu sütüm hep çok geliyordu üstüme falan akıyordu 3 gündür ise hiç akmıyor kıyafetine ıslaklık yok bu neyin belirtisi sütümün azaldığını mı yoksa sütüm akması mı normal değil açıklık getirirseniz sevinirim

Kızlar doğum yapalı 2 ay oldu sütüm hep çok geliyordu üstüme falan akıyordu 3 gündür ise hiç akmıyor kıyafetine ıslaklık yok bu neyin belirtisi sütümün azaldığını mı yoksa sütüm akması mı normal değil açıklık getirirseniz sevinirim
ikiside normal..eğer bebeğinin kilo alımı iyiyse sütü kafana hiç ama hiç takma...acaba acaba diye diye birsürü kadın boşyere mama veriyor çocuğuna..ciddi bir takım rahatsızlıklar yoksa her annenin sütü bebeğine yeter

Bu memeler terbiye olmaya başlamış demektir ve çok da normaldir. İlk başlarda kontrolsüzce gelen süt artık bebeğin ihtiyaçlarına ve talebine göre gelmeye başlıyor demektir. Sütünüz yetiyordur, telaş yapmayın. Bebeğiniz her istediğinde emzirmeye devam edin.

Merhaba 5 aylık oğlum var aynı şekilde anlattığınız gibi geliyor gidiyor .Bu bir sorun değil kafanıza takmayın.Yavrunuzu bol bol emzirin :)

X