Bebek Beslenmesi Sutten kurtulma

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Duyguediz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2017
31
4
35
Arkadaslar benm oglum ameliyat sonrasi ne memeden ne biberondan nede ek gida icine koydugum anne sutunu istemiyor. Ne yaptiysam icmiyor. Dr ilac verdi sali gecesi ictim normalde sutu sagip dokuyordum hala cok geliyor cnku. Dunden beri hic sagmadm ama yumru olmaya ve acimaya basladi.. Az sagsam olur mu? Biraz rahatlatsam.ilaci bosuna icmis olmayim da

bence doktorunuza danışın.
ilaç ne ilacı ki?
bir de oğlunuz küçükse daha süte geri dönebilir, bu arada sağıp buzluğa atsanız, neden döküyorsunuz?

bence doktorunuza danışın.
ilaç ne ilacı ki?
bir de oğlunuz küçükse daha süte geri dönebilir, bu arada sağıp buzluğa atsanız, neden döküyorsunuz?
Dr tarafndan verildi zatn ilac kendi kafama gore kullanmiyrm. Yaklasik 3 aydir sagip dokuyorum kesinlikle almiyr ilk zamn yemegin icinde veeiyordum ama onuda reddediyr artk buda bana yuk oluyot sagmak zaman eziyet icse seve seve cekilir ama suan bosa. Saklamiyrm cnku icmiyr birde benm sutlerimde ureme cikiyor hastane calisaniym kontrol ettirdim vucudum penisilin direnci uretiyr o yuzden saklayamiyrm

Bebeğiniz ne kadarlık? Eğer küçükse biraz daha sabredin, sağıp buzlukta biriktirin.
Anne sütünden yoğurt yapılabilir, öyle değerlendirebilirsiniz.
Ek gıdanın içinde meyve ile sut karıştırsanız da anlıyor mu mesela?

Ama illaki kesecekseniz, doktorunuza danışın. Bir iğne yapılıyor kesmeye yardımcı.
Rahatlatacak kadar hepsini boşaltmadan sagabilirsiniz.

Sütü dökmeyip başka ihtiyacı olan bir bebeğe versemiz. Yakınlarınızda vardor belki sütü az gelen bir anne.

9 aylik 2 zorlu ameliyat gecirdi ve sutu reddetti.. Sagip saklayamiyorum bakteri uruyor.. 200 pakete takin cope attm bir okadarda doktum bulunmaz nimet ama kullanilmazsa cop oluyor benm sut

9 aylik 2 zorlu ameliyat gecirdi ve sutu reddetti.. Sagip saklayamiyorum bakteri uruyor.. 200 pakete takin cope attm bir okadarda doktum bulunmaz nimet ama kullanilmazsa cop oluyor benm sut
Çok geçmiş olsun yavrunuza...
Tamamen boşaltmadan rahatlatacak kadar sağıp doktorun verdiği ilacı kullanmaya devam edin, zamanla azalacaktır.
Sağma konusunda kimisi sağdıkca gelir diye düşünüyor ki doğru aslında, ama dediğiniz kadar çoksa sütünüz mastit ihtimali artar. Bana rahatlatacak kadar sağmak mantıklı geliyor. Tamamen sağmazsanız üretimi azalacağı için süre biraz uzar ama biter.

İyi bir doktora gidin ilaçlar var bunun için bende kullanmıştım zamanında ise yaramıştı. Evde kendi kendinize yapabileceğiniz bişey değil bu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…