Süt alarjisi tatlı&yemek önerileri

guldennnnnn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2024
229
44
31
Bebeği süt alarjisi olan anneler hem alarji yapmayan hem de gaz yapmayan yemek ve tatlı neler yiyorsunuz . Çok açım ve tatlı isteğim hiç emzirdiğim için geçmiyor karnım doymuyor diyet listelerinin hepsi ya gaz yapan yiyecekler yada doyurmayan atıştırmalıklar var

sıvı yağlı kurabiyeler yapabilirsiniz, içinde süt ürünü bulunmayan şerbetli tatlılar olabilir. Su ile yapılan kek tarifleri de var içerisine çeşitli meyveler ekleyerek deneyebilirsiniz

Ben çayla yapılan bir kek vardı onu yapıyordum, züber in atıştırmalıkları vardı sütsüz onları yiyordum. Hurmanın arasına kakao koyuyordum kahve yanı yemelik. Başta zor oluyor ama sonra bünye alışıyor. Ben kızım 4 aylıken başladım 1 yaşına gelene kadar yaptım. 1 yaş gibi geçti kızımın alerjisi

Kakaoda sütle ilgili herhangi bir katkı maddesi yok mu şüpheli diye duymuştum . Siz yediğinizde herhangi bir şey olmuyor muydu

Kakaoda sütle ilgili herhangi bir katkı maddesi yok mu şüpheli diye duymuştum . Siz yediğinizde herhangi bir şey olmuyor muydu
Ham kakao da her hangi bir katkı yok,çikolata için duymuşsunuzdur belki onu,züberin çikolataları dışında yemiyordum( onlarda belirtiyor zaten süt ürünü olup olmadığını)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…