Survivor'ın 2016 kadrosu belli oldu

themis1990

canım oğlum mertim
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2012
30.176
38.361
34
fft18_mf7245616.Jpeg

Survivor All Star mücadelesi kaldığı yerden devam ederken, Survivor yeni sezonu için hazırlıklar son hız devam ediyor. Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor'ın 2016 kadrosundaki isimler yeni sezona olan merakı şimdiden arttırdı. İşte Survivor 2016 listesinin çok konuşulacak o isimleri...

Survivor 2016 listesi, Survivor 2016 kadrosu. Survivor All Star mücadelesi kaldığı yerden devam ederken, Survivor yeni sezonu için hazırlıklar son hız devam ediyor. Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın yaptığı Survivor'ın 2016 kadrosundaki isimler yeni sezona olan merakı şimdiden arttırdı.

Survivor 2016 listesi çok konuşulacak isimleriyle belli oldu. Peki, kimler bu listenin içerisinde? Acun Ilıcalı'nın reyting rekortmeni yarışma programı Survivor All Star'da birincilik mücadelesi hergeçen gün artarken Survivor yeni sezonu için çalışmalar başladı. Ses getirecek isimleri özveriyle seçen Acun Ilıcalı, Survivor yeni sezonu için pek çok sürpriz ismi belirledi. Survivor All Star için seçtiği isimlerle reytingleri zorlayan Acun Ilıcalı'nın yeni sezonda ekrana getireceği isimler, arasında spor ve televizyon dünyasından bir çok isim bulunuyor. İşte, 2016 Survivor kadrosunda bulunması beklenen isimler.

2016 SURVİVOR KADROSU

Fenerbahçe'nin eski kaptanı Alex de Souza survivor 2016'da yarışması bekleniyor. Şeref meselesi dizisi bittikten sonra Amerika'ya giden ünlü oyuncu Kerem Bursin'nin de Survivor 2016'da yarışması bekleniyor. Bu Tarz Benim yarışması ile adını duyuran Ayşegül Melisa Doğan Survivor 2016 kadrosu listesi yarışacak. Sunucu ve oyuncu Dilara Gönder, Ünlü Sanatçı Gökhan Tepe, Ütopya'da yarışmacı olan İnci Satır, Ünlü Oyuncu Kenan Emirzalıoğlu benzerliğiyle dikkatleri çeken İsmail, Seda sayan ile Sinan Engin'in oğulları Oğulcan Engin, Şarkıcı Özgün, bir çok dizide oynayan Güzel Oyuncu Selin Şekerci, Türkiye'yi temsilen Güney Kore'de gerçekleşen Uluslararası Erkek Güzellik Yarışması Manhunt International'da dünya birincisi seçilen Tolgahan Sayışman, Güzel Anadolu Efes'in pon pon kızlarından biri olan Tuğba İldiz, Şeref Meselesi'ndeki performansıyla adından söz ettiren Yasemin Allen'de Survivor yeni sezonunda yer alması beklenen diğer isimler.

Fenerbahçe'nin eski kaptanı Alex de Souza survivor 2016'da yarışması bekleniyor
http://www.posta.com.tr/magazin/Gal...u-belli-oldu.htm?ArticleID=301330&PageIndex=5

Son düzenleyen: Moderatör:
Artık şu survivorun b.ku çıktı ya.
All star'ı da yaptın tadında bırak artık Acun.
baydın aynı formatlarla..

Alex de gelirse gözümden düşer. :KK11:

Yok kız halbuki hiç sevmem. Turabide farklı bir sey vardı sevdiriyordu kendini nebilim :KK48:
Alexten baska kimler olacak belli olmamış mı onlar?
yazdım kız bak linke tıkla orada foto galeri var liste yapmışlar ama bana çoğu inandırıcı gelmedi

kerem bursin,gökhan tepe,tolgahan sayışmanın ne işi var orada

Haberde foto galeri var

kerem bursin,tolgahan sayışman,yasemin allen,oğulcan engin,selin şekerci,ismail filiz,gökhan tepe

ayşegül melisa doğan,dilara gönder,özgün,ütopya inci katılacak kesinleşti diyor çoğunu inandırıcı bulmadım ben

Ben de inanamadım valla. Tolgahanın dizisi var marta kadar biter mi bilmem. Kerem bürsin de reddetti diye haber cıkmıştı. En kesin gördüğüm oğulcan.

Ben de inanamadım valla. Tolgahanın dizisi var marta kadar biter mi bilmem. Kerem bürsin de reddetti diye haber cıkmıştı. En kesin gördüğüm oğulcan.
aynen canım yarısı neyse de çoğu hiç inanılıcak gibi değil

işsizler gider oğulcan
ütopya inci

ayşegül,
dilara gibi

ama tolgahan,gökhan,kerem,selin şekerci,yasemin allen sanmıyorum ki gitsin

Ay kız keşke saç saça baş başa girseler 2side edepsiz yaw ikisinide izlemediysen önceden izlediğinde anlarsın :110:
ayşegülü ezbere biliyorum ilk sezon bu benim tarzımın hiç bir bölümü kaçırmadığımdan ötürü

ne kadar çirkefleşebileceğine defalarca şahit oldum
inciyi çat pat biliyorum ütopyayı pek izlemedim

acun diskafiliye eder çok ileriye giderlerse

ayşegülü ezbere biliyorum ilk sezon bu benim tarzımın hiç bir bölümü kaçırmadığımdan ötürü

ne kadar çirkefleşebileceğine defalarca şahit oldum
inciyi çat pat biliyorum ütopyayı pek izlemedim

acun diskafiliye eder çok ileriye giderlerse

İncide çok fena böyle pis ağızlı kadınları hiç sevmem bakalım nasıl olucak :KK53:

Hiç hiç sanmıyorum ben bunların birçoğunun geleceğini :KK70:
Tolgahan, kerem hele hiç hiç inandırıcı değil.
Ayşegül denen kızı da niye aldıkları belli :KK70:

X