Survivör hakkında =(

Seninki macera seven, sosyal olmayı seven biri demekki, her sosyalleşmek istediğinde olay çıkarcaksan yandı adam valla, BBG falan katılcam dese adamı öldürcen herhaldekaydirigubbakcemile3

sen hep onun aynında olmak istiyorsan gösterirsin kendini kıvılcım. yoksa o isterse zaten gider sen nedersen de. karşılıklı bu işler. istediğni göstericeksin. he yok istemiyorsan istemediğini göstericeksin biz böyle gördü büyüklerimizden. düşüncenin fikrinin zikrinin arkasında ol cnm onlar gibi davran nmara yapma kesinlikle idaallerinden sakın ha vaz geçme.
herzaman ki gibi yine öyle yaptım zaten canım ama bu seferde kavga çıktı işte yine..herşeye muhalefetsin diyo..istsemde numara yapamıuorum zaten,kısaknsam yada kızsam direk beli ederim..fazlasıda böyle kavgalara sebep oluor ne yapacağımı şaşırdım valla..herşeye izin versen de olmuyor böyle sıksan da olmuyor..ne yapacağımı şaşırdım..

güveniyorum aslında ama madem güvniyorum peki bu aşırı kıskançlık niye ozaman bilmiyrum..dmek istediğini anladım canım..kasma kendini lduğun gibi ol diyorsun =)..bazen frenlemem gereksede olduğun gibi olmak en iyisi haklısın..

canım sevgilinin iyi olması sanırım biraz da senden kaynaklanıyor..kıskanç değilim demişsin .. gerçekten de çok şanslısın.. bende şu yönden şanslıyım sanırım,bukadar kıskanç olmama rağmen hala bana katlanan bir sevgilim var,yani şimdilik=) daha nekadar katlanır bilemem..=)
eskiden belli etmezdim ,aslında bukadar da değildim..ozamanlar benimde bidediğimi iki etmezdi ama artık kavgalar çoğaldı tabi hep benim yüzümden..imrenilcek bir ilişkimiz vardı ama benim bu kıskançlıklarım artık ilşkimi mahvetmeye başladı..
canım sen nası beceriyosun peki kıskanmamayı..nasıl tutuyorsun kendini..

pardon ama ne var bunda?
katılmak istemiş başvurmuş, insanın hayatında bir kere yaşayabileceği ekstrem deneyimlerden biri bu.
adam benimle evlenir misine katılmak istememiş ki sonuçta.
bambaşka bir macera yaşamak istemiş, heveslenmiş.
yani çok kızılacak, bizim ilişkimize ne olucak diye karalar bağlamanız gerekmez ki.
gider, yarışı, eğlenir gelir.
hatta yarışma bitip dönünce yayınlanmaya başlanır, oturup bileikte seyredersiniz.
bence süper birşey..

Ne güzel bi derdin var senin.sositososito
Kıskanıyosun sen onu bütün derdinde bu aslında dimiii..alkisalkisalkis

esmeraldacım haklısın belki büyütülcek birşey değil ama böyle saçma sapan planlarla eliyor karşıma dururp duruken sinir oluyorum ya..saçma sapan şeylere merak salıyor..birgün pat diye yüreğime inicek valla...hem bak bayanlarla erkekler yarışcakmış bana kanaryalılar la fenerliler demişti..bak şimdi ya!!!
janselcim evet canım kıskanıyorum hemde çok..tek sorunumd abu evet ama inan bu basite indirgenicek birsorundeğil..kıskanan kişiye okadar acı veriyor ki anlatamam ..hele birde abartırsan hayattan zevk alamaz hale bile gelebiliyorsun =(

vallahi kıskanmakta haklısın yunanlılarla olan yarışmada 1. olan derya kuzenimin yakın arkadaşı.kadın erkek birlikte uyuyorlarmış orda sevgili olanlar olmuş ve aklına gelecek her halt yaşanıyormuş.çekimler başlamasaydı sana bunu yazıp canını sıkmazdım ama madem başlamış sorun yok

Ben erkek arkadaşının yaptığını onaylamak veya onaylamamaktan ya da senin kıskanç olup olmamandan ziyade olayın başka tarafıyla ilgileniyorum...

Neden senin rızan , onayın alınmadan hatta ve hatta sen istememene rağmen seni takmıyor ...

ılişkilerde insan sevdiğinin /kocasının/karısının fikrine önem vermezse , onu ezip geçerse ne kadar iyi bir ilişki olur; ya da aynı şeyi sen ona desen ve o istemediği halde başvursan

o ne yapar???

Konu kıskanma/ kıskanmama, başvurma , kabul edilme/ edilmeme," ne var bunda büyütecek alt tarafı yarışma!" vs mevzusu değil arkadaşlar, bir düşünün sizin eşiniz /sevgiliniz sizin fikrinize

hiç önem vermese , kendi bildiğini yapsa ,( hele hele 3 -4 aylık bir yarışma, hani 1- 2 gün olur neyse) siz sakin kalır mıydınız ??? Ya da kalmak mı gerek !CADIARZU

Hayır ! Aksine ben asla kalmazdım , kalamazdım demiyorum dikkat edin , KALMAZDIM bilerek ...

ılişki veya evlilik ortak fikir ve düşüncelerle yürür.. Benim kendime göre haklı gerekçelerle onaylamadığım bir şeyi yapacaksa, hayatından beni çıkarsın daha iyi :1closedeyes:

DıPNOT: Yarışmaya seçilip seçilmemesi , bu durumda benim için aynı şeydir.. Sonuçta o beni ezip geçmiş başvurmuştur , benim için önemli olan da budur !!!!

Son düzenleme:
canım benım anlamdıgım için sadece kadınlar için neden gitsin har taraf bayan kaynıo neden özellikle kadın için oraya gitsin diye düşünüp ilk önce kendini rahatlatmalısın.. ben olsam izin verirdim çünkü çok heves etmiş diye düşünür hevesini kırmak istemezdim bu benım kendi düşüncem..bende gerçekten çok isteseydim erkek arkadasımda benı gönderirdi eminim buna.. orada neladar kalıcaklar felan diye düşünüp özlemek için üzülüyorsan haklısın canım gerçekten özlenir ama bukadar da yapmadıgımı bırakmadım diyorsun yaa bence birbirnizi bukadar kıracak üzecek bi konu degil bence..

Konu Hiçbir Başlığa Uymayanlara taşınmıştır..

Lütfen konuları içeriklerine göre uygun başlıklar altında açalım..a.s

X