Survivör hakkında =(

kivilcim

Guru
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2007
2.390
19
kızlar Acun ılıcalının sunduğu bir prıogram vardı survivör biliyorsuuzdur..türklerle yunanlıla yarışıyor du..o program tekrar başlıcakmış..erkek arkadşım tuttutrmş ona katılacakmış..ya çıkacaından değil ama ben böyle konularda çokpipirikliym..sanki ona mı çıkıcak diybilirsinz ama diyelim ki çıktı =(..ya bu yarışma nekadar sürüordu birde nezaman başlıcakmış ..he birde kimler yarışacak bu seferki bölümde bilgisi olav varsa söylyebilir mi? başurusunu yapmış birde takmış kafaya katılıca diyor..acaba diorum yine yabancılalamı yarışılcak da o bukadar taktı anlamadım ya deli etti beni..

ilginç gerçekten:ecrin_bebek:

neden bu istek ben baya sürüyo diye hatırlıyorum evet yabancılarlar yarışılıyodu sankim

ama neden panikldin kabul ettilermi her başvuranı almıyolardır ki..

kadınlar erkekler yarışıcakmış ayrı adalarda olcakmış ..
muhtemelen onun çekimleri oluyodur şimdi erkek arkadaşın geç bile kalmıştır.. acun gitti diye biliyorum ben onun çekimlerine..

kadınlar erkekler yarışıcakmış ayrı adalarda olcakmış ..
muhtemelen onun çekimleri oluyodur şimdi erkek arkadaşın geç bile kalmıştır.. acun gitti diye biliyorum ben onun çekimlerine..

bana kanaryalılarla fenerliler demişti bide...yalancı ya...geç kalsın daha iyi..çıkacağından değilama bukadar istemesi niye onu anlamadım..of çok mu abartıyorum yapmadığımı bırakmadım ona..

bana kanaryalılarla fenerliler demişti bide...yalancı ya...geç kalsın daha iyi..çıkacağından değilama bukadar istemesi niye onu anlamadım..of çok mu abartıyorum yapmadığımı bırakmadım ona..

sen al bi davaylan onun alnında tefal yazısı çıkar ..:eek:klava:

aaa bu erkeklerde hergün yeni bişi çıkarıyolar yaaa katılıp da napcakmış ne derdi varmış rahat battı galiba,hergün cins cins şeylerle geliyolar bende olsam izin vermezdim haklısın tavrında:eek:klava:

başvurusunu yapmş.dedim ki eğer kabul etseler gidicemisin gidicem dedi...
1 saatir onun kavgasını yapıyoruz..yapmadğımı bırakmadım...ya alınmıyacağını biliyorum ama başvrması ve eğer kabul edilirse gideceğini söylemesi bile yetti..

Son düzenleme:
sende takmıyomuş gibi yap tamam aşkım banada selam yollarsın de

sonra bende bi program uydur bende başvurdum ikimizde kzanırız inşallah bakalım tepkisi ne olcak

ay ne cinsler ya rahat batıo kabul edilmez canım takma üstüne gidince inat yapıodur belki:eek:klava:

bir tek sorununuz bumu?????????

şuan da bu canım...basit gibi geldi biliyorum ama ben olayı farklı yönlere çektim..farklı şeyler düşünmeye başladım..işte orada bayanlar var onlarla yarışıcaksın o yüzden gitmek istiyorsun gibi..birde çok uzun sürüyor bu yarışma okadar gün görüşmcez bunu nasıl göze alıyor..bu yüzden taktım da taktımmm..

sende takmıyomuş gibi yap tamam aşkım banada selam yollarsın de

sonra bende bi program uydur bende başvurdum ikimizde kzanırız inşallah bakalım tepkisi ne olcak

ay ne cinsler ya rahat batıo kabul edilmez canım takma üstüne gidince inat yapıodur belki:eek:klava:

artık çok geç canım yaa senağlama

evet iyi fikir:eek:

neden geç olsun yahu bende senden özendim de tepkimi abarttım kusura bakma dersinsüprizzzzz

yok canım benim ben geç diye ona demedim..arkadaş takmıyormuş gibi yap yazmıştı da ona yazdım...yani artık kıyamet çoktan koptu..hem çekimler de başlamış zaten biraz rahatladım ama sizce neden katılmak istedi kzlar ya bana anlatın bi ..bu yarışlmada kadınlar erkekler aynı yerde mi yarışıyo
:eek:klava:

yok canım benim ben geç diye ona demedim..arkadaş takmıyormuş gibi yap yazmıştı da ona yazdım...yani artık kıyamet çoktan koptu..hem çekimler de başlamış zaten biraz rahatladım ama sizce neden katılmak istedi kzlar ya bana anlatın bi ..bu yarışlmada kadınlar erkekler aynı yerde mi yarışıyo
:eek:klava:

canım çekimlerde birliktedirler uyuma filan ayrıdır heralde:uhm:

sitesinden baksana kızyerimseniben

hem belki değişiklik diye istedi hem sormadın mı neden istiyosun diye ne dediCADIARZU

sen üstüne gittiysen baskıdan gitmicekse bile inadına demiş olabilirmi sence

aklıma bu takıldı:teselli:

tamam işte çekimler başlamışsa sende büyütme artık nasılsa yırtsada kendini

katılamaz.. hem kızları soruyosun hem macera istedi belki kız istese 50 sarışına gider :eek:

Bence sen de git sevgiline "Datlum ben de Esra Erolla İzdivaç'a katılcam" de :jeyyar:

Valla benim eşim katılsa desteklerdim, maceraya bak ya, insanın hayatında böyle bi fırsat kaç defa ele geçer ki
Bence sende başvur

kızlar çıkacağından değil de ...ne bilim ya böyle istemesi filan sinirimi bozdu işte..
ay çok üstüne gittim çok valla şuan konuşmuyoruz..şarjıda bitti maça gitti ay eteklerim tutuştuu :çok üzgünüm:
kızdım bağırdım çaırdım şimdi köpekler gibipişmanım..keşke sizinde yazdığınız gibi rahat olsaydım iyi git selam söyle filan deseydim..
ya bu varmısın yokmusuna da başvurdu ona da sinir olmuştum ama sesimiçıkarmadım..hep bana der ki ya şöyle yüklü bir para çıksada çalışmaktan kurtulsam filan diyordu..şimdi kızgınlığım geçince ona verdim ama iş işten geçti..of maddi durumu iyi olmasa neyse dicem ama maddi durumuda iyi..amann kafam karıştı -tatlicadiarzu-

X