Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

birgün herkes turabici olacak o kadar

bibi ya

Katılalım biz seneye, azcık kilo veririz

Allah rızası için 2 kişi elensin bu hafta..Şu mertle müge bi gitsin ya..
Bu ne beceriksizliktir arkadai..Sinir oldum izlerken..Ne demeye almışlar bunları yahu..

Bu ne beceriksizliktir arkadai..Sinir oldum izlerken..Ne demeye almışlar bunları yahu..

Heyecan sıfır,rezalet bu yıl...Nasıl bu kadar beceriksiz ve gıcık adamı toplamayı becermiş bilmiyorum.

Tolinnn tolinn...

Heyecan sıfır,rezalet bu yıl...Nasıl bu kadar beceriksiz ve gıcık adamı toplamayı becermiş bilmiyorum.

Tolinnn tolinn...

Valla sinir geldi ustume..orada olsam bogucam o ikisini..ama kabahat takimda..butun gucluleri yollarsan bu noktaya gelirsin iste.

Tolinnn tolinn...

Ben önceden izlemezdim kocam sağolsun geçen onada dedim sayende sinir hastası oldum diye bu gıcıklar yüzünden

Abi keser döner sap döner nedir ya ? Keser derken de kendini gösteriyo,sap kim ki ?

Turabide biyere kadar kazanabilir napabilirki tek başına gerisi fısss

hep ünlülerin kazanmasına ben de sinir oluyorum

Çok sıkıcı olmaya başladı, hep ünlüler kazanıyor...

Gönüllüler 4 kişi kalacak, ünlüler 8 kişi. Gönüllüler hiç kazanamaz artık...

Ne canı az la bunların.Ben üniversitedeyken 4 aydan fazla görmedim anamı bubamı,bunlar 2 ay olmadı bile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…