Survivor 2014 ünlüler-gönüllüler izleyenlerin paylaşım alanı :)

[video]http://www.acunn.com/video/survivor/survivor-1-bolum-tanitim/5636[/video]

beni böyle sev vardı arada survivora baktım
turabi cok sinir bir tip ya gıcık bişeye benziyor:KK9:

İzlemiyormusunuz hanimlar :)

izlemez olur muyuz twetimmmmm :KK52::KK52:
haftada 2 günmüş ya geçen sene 3 gündü :18:
Geçen sene ekipler daha güçlüydü sanırım. Direkte ancak 15 dk kalabilidler ya geçen sene 1 saatı aşkın bir süreydi
bu arda gönüllüleri tutuyorum :KK37:
Ünlülüerdende sereneya gıcık oluyorum

Normalde de pek izlemiyorum ama Tolga Karel nerede olursa olsun gözümü tırmalıyor. O adamda inanılmaz itici bir elektrik var.

kizlar tesadüfen bu konuya rastladigim iyi oldu bu gönüllülerden ünlülere gecen akin i feci sekilde bi oyuncuya benzetiyorum sanki önceden bi dizide yada programda gördüm?

sanırım gönüllülerin parlayan ismi turabi olacak.kendini bişey sanıyo sürekli dalaşıyo birilerine

parlayacak ama tez zamanda elerler gibime geliyor:KK34:

serenay bana da itici geliyor futbolculuk yapıyor bildiğim kadarıyla bir de emre altuğun son klibinden oynamış
balon ünlülerden ünlü bile sayılmaz ya neyse:KK1:

kizlar tesadüfen bu konuya rastladigim iyi oldu bu gönüllülerden ünlülere gecen akin i feci sekilde bi oyuncuya benzetiyorum sanki önceden bi dizide yada programda gördüm?

yanılmadın canım oyuncu zaten akın ben en son alemin kralından hatırlıyorum

Canim adanalida oynadi baska yerlerdede oynadi ama hatirlayamiyorum tam

Turabi denen şahıs hep bir kendini gösterme çabasında ön plana çıkmak için kendini parçalıyor.

ünlüler takımında 2 ünlü var diğerlerini kimsenin tanıdığını sanmıyorum, gönüllülerden ünlülere gönderilen Akın Saatçi ünlülerden daha ünlü kaçtane dizide oynadı:KK53:

turabi akın 2 yüzlü yüzüme başka arkadamdan başka konuşuyor dedi ben şok oldum kaldım :KK53:
aslında o çocuğun yüzüne başka arkasından başka konuştu kıskanç şey nolcak :KK53:

X