Sürtünme yolu ile hamile kalmak

Sürtünme yolu ile hamile kalmak

• evet

• hayır

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
Nişanlım ile bir birliktelik yaşadık. O boşaldıktan sonra sildi ve vajinama sürtündü. Bunun üzerinden iki gün geçti. Hamile kalma ihtimalim nedir? Onu yapmadan önce düşüncektin gibi yorumlar istemiyorum anlayış gösterecek insanlardan yanıtlar istiyorum lütfen.
Kalmazsiz yani çok düşük bı ihtimal yumurtlama gününe denk gelecekte sperm yumurtayla bulusacakta falan filan ama yinede imkansız değil eğer çok korkun varsa ertesi gün hapı diye bişey var 72 saat içinde onu ictigin zaman hamilelik ihtimali ortadan kalkıyor

20 yaşında reşit birisin. Yaşadığın normal. Ama hatalisin, cinsel ilişki aşamasına gelip korunmamak çok büyük bir hata. Korunmasız her ilişkide hamile kalma olasılığı vardır. Seninki tam bir ilişki değil, ama, yine de ne olur ne olmaz, boşalma aşamasına geliniyorsa mutlaka korunmalisiniz. Yoksa kafayı yersin düşünmekten.

Su duruma hamile olduğunu sanmıyorum. Dediğim gibi ihtimal var ama çok çok çok çok düşük.
Teşekkür ederim yanıtın için

Kalmazsiz yani çok düşük bı ihtimal yumurtlama gününe denk gelecekte sperm yumurtayla bulusacakta falan filan ama yinede imkansız değil eğer çok korkun varsa ertesi gün hapı diye bişey var 72 saat içinde onu ictigin zaman hamilelik ihtimali ortadan kalkıyor
Teşekkür ederim ama 72 saat geçti üzerinden sanırım bu saatten sonra alamam

Nişanlım ile bir birliktelik yaşadık. O boşaldıktan sonra sildi ve vajinama sürtündü. Bunun üzerinden iki gün geçti. Hamile kalma ihtimalim nedir? Onu yapmadan önce düşüncektin gibi yorumlar istemiyorum anlayış gösterecek insanlardan yanıtlar istiyorum lütfen.
İhtimal var tabi cok sacma bisey yapmış nişanlıniz

Ihtimal yok bence bebek olmasi için sperm yumurtaya ulaşmalı anlattıgın sekilde bu imkansız gibi görünüyor

Aslında elinde bir ertesi gun hapi bulunsa böyle durum yaşadıgında icersin kafan rahat olur bir dahaki sefere daha dikkatli ol canım vakti zamanı gelince evlat sahibi olursunuz inşallah :KK66:

Nişanlım ile bir birliktelik yaşadık. O boşaldıktan sonra sildi ve vajinama sürtündü. Bunun üzerinden iki gün geçti. Hamile kalma ihtimalim nedir? Onu yapmadan önce düşüncektin gibi yorumlar istemiyorum anlayış gösterecek insanlardan yanıtlar istiyorum lütfen.[/QUOTE
Hic olmaz denecek kadar azdır. Biz o kdr cok deniyoruz ki o bile tutmuyo :KK70: s
çok cok düsuk bir ihtimal canim olacagini zannetmiyorum.

X