Sürtünme yolu ile hamile kalmak

Sürtünme yolu ile hamile kalmak

• evet

• hayır

Oylama sonuçları oy kullanıldıktan sonra görülebilir.

merveee111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Mart 2017
20
4
Nişanlım ile bir birliktelik yaşadık. O boşaldıktan sonra sildi ve vajinama sürtündü. Bunun üzerinden iki gün geçti. Hamile kalma ihtimalim nedir? Onu yapmadan önce düşüncektin gibi yorumlar istemiyorum anlayış gösterecek insanlardan yanıtlar istiyorum lütfen.

Sürtünmeye bile gerek yok aslinda. spermli eliyle sana dokunsa bile hamile kalabilirsin teknik olarak ..
Hamile kalmak istemiyorsan dogru duzgun korun.
Spermi sildikten sonra sürtünme durumu yaşandı ve böyle bir amacımız yoktu o anın heyecanı ile bir hata yaptık.İkimizde bu hatanın farkındayız.

Olmazzzzz kalamzsn yani cok dusukk

Nişanlım ile bir birliktelik yaşadık. O boşaldıktan sonra sildi ve vajinama sürtündü. Bunun üzerinden iki gün geçti. Hamile kalma ihtimalim nedir? Onu yapmadan önce düşüncektin gibi yorumlar istemiyorum anlayış gösterecek insanlardan yanıtlar istiyorum lütfen.
Onu yapmadan once dusunecektım yorumu ıstemıyorsan buraya yzmıcaksın arkadasım kac yasındasınkı cocugun ansıl olup olmayacagını bılmıyorsun daha ortaokulda ogretıyorlar cocugun nasıl oldugunu nasıl yapıldıgını burda bu konuyu acman bıle hata evlı olsan anlarımda bısanlınla bunu yasaman gayet manyıksızken korunmadan bunu yapman daha mantıksız kusura bakma ama senın o yorumu ıstemıyrm bu yorumu ıstemıyorum deme luksun yok farzedelım hamılesın ne olcak ben o kısmını merak edıyorum

İhtimal bile yok diyebilirim normal bir evlilikte bile aylar sürüyor hamile kalman hiçbir sorun yokken bu söylediğin şeyle imkansıza yakın endişe etme.

Onu yapmadan once dusunecektım yorumu ıstemıyorsan buraya yzmıcaksın arkadasım kac yasındasınkı cocugun ansıl olup olmayacagını bılmıyorsun daha ortaokulda ogretıyorlar cocugun nasıl oldugunu nasıl yapıldıgını burda bu konuyu acman bıle hata evlı olsan anlarımda bısanlınla bunu yasaman gayet manyıksızken korunmadan bunu yapman daha mantıksız kusura bakma ama senın o yorumu ıstemıyrm bu yorumu ıstemıyorum deme luksun yok farzedelım hamılesın ne olcak ben o kısmını merak edıyorum
Nişanlım diyorsam evlenme aşamasındayız demektir tabikide çocuğumu doğurucam ben hamile olup olmadığımı daha kesin bir şey olmadan birine sormaktan çekindiğim için buradayım eğer hamile olursamda bebeğimi aldıracak değilim burası sadece uzman insanların soru sorduğu bir yer değil ben buraya bir şey danışırken sorduğum konuda zaten mükemmel bilgiye sahip olsam sormazdım ve yazımı okuyup yorum yap mantıksız diye

Surtunme diye bir iliski sekli yoktur:)

Ama muhtemelen bu sekilde hamile kalmazsin... yani esinin spermleri mucize sekilde hizli olmali senin de tam ovulasyon donemine denk gelmeli feln filan da... zor is o

Kimse kimseye ilişki durumu hakkında bilgi vermek zorunda değildir. Herkesin kendi hayatı kendi kararı. Birilerinin, evli değilsin niye yapıyorsun tarzı yorumları kendini bilmezlikten başka birşey değildir.

Bu arada konu sahibi, bu şekilde hamile kalman çok zor. Ama dikkat et ve bir korunma yöntemi belirle. Kafanda soru işareti kalmaz en azından.

Kimse kimseye ilişki durumu hakkında bilgi vermek zorunda değildir. Herkesin kendi hayatı kendi kararı. Birilerinin, evli değilsin niye yapıyorsun tarzı yorumları kendini bilmezlikten başka birşey değildir.

Bu arada konu sahibi, bu şekilde hamile kalman çok zor. Ama dikkat et ve bir korunma yöntemi belirle. Kafanda soru işareti kalmaz en azından.
Teşekkür ederim yanıtın için bu planladığımız bir şey değildi birden gelişti ve sonradan pişman olduk. Asıl sorunumuz bebeğimiz olursa insanlara bunu anlatmak açıklamak olduğundan hamile olmayı ummuyorum açıkçası beni rahatlattınız teşekkür ederim tekrardan.

imkansız gb, bişey.. Millet hamile kalabilmek için yumurtlama takvimini hesaplıyor o da yetmiyor o dönemlerde çocuk çalışmalarına başlayıp yoğunlaşıyor ve çoğu kez de hamile kalamıyor.. O yüzden hiç gerilmene gerek yok dikkat et zaten nişanlınsa azcık sabır evlenince her şeyi yaşarsınız

imkansız gb, bişey.. Millet hamile kalabilmek için yumurtlama takvimini hesaplıyor o da yetmiyor o dönemlerde çocuk çalışmalarına başlayıp yoğunlaşıyor ve çoğu kez de hamile kalamıyor.. O yüzden hiç gerilmene gerek yok dikkat et zaten nişanlınsa azcık sabır evlenince her şeyi yaşarsınız
Yanıtın için teşekkür ederim umarım dediğin gibi olur

Biz tüp bebekle beceremiyoruz millet iki taşın üstünde hamile kalıyor valla hi çok hayret ediyorum gerçekten hamile olabilirsin oluyor yani böyle garip durumlar Allah hepimize ayrı dert veriyor biri olacak diye korkuyor öbürü olmayacak diye :KK43:

Biz tüp bebekle beceremiyoruz millet iki taşın üstünde hamile kalıyor valla hi çok hayret ediyorum gerçekten hamile olabilirsin oluyor yani böyle garip durumlar Allah hepimize ayrı dert veriyor biri olacak diye korkuyor öbürü olmayacak diye :KK43:
Umarım olmaz dediğim şeyin bu olması beni de üzüyor ne günlere kaldım yaptığım bir hata yüzünden umarım sağlıklı bir evladınız olur yanıtınız için teşekkürler

öff sanane ya ahlak zabıtası mısın kız bişi sormuş cevap verirsen verirsin vermezsen saçma sapan yorum yapma sinir oluyorum böylelerine

Umarım olmaz dediğim şeyin bu olması beni de üzüyor ne günlere kaldım yaptığım bir hata yüzünden umarım sağlıklı bir evladınız olur yanıtınız için teşekkürler
Şaka bir yana gülelim diye öyle yazdım aslind qgercek fikrimi sorarsan boşuna evhamlaniyorsun ınan o kadar düşük bir ihtimal ki bu anlattiklqrinla hamilebkalmak bence korkma bişey olmayacak gerçekten. Teşekkür ederim güzel dileklerinde icin

X