sürtünme ile uzun temas oldu hamilelik olabilirmi

IMG_20230721_134638.jpg

reglim 3 gün gecikti sabah uyanınca test yaptım negatif çıktı bi kaç saat sonra baktığımda kurumuştu kenarı sarımsı olmuş çok dikkatli ışıkta kör olana kadar bakınca gri çizgi gözüküyor

Yok. Kor olana kadar bakmana gerek kalmaz regl 3 gun gecikince. 1 gun gecmisti kipkirmiziydi benim ikinci cizgi. Surtunerek kim hamile kaliyo allah askina var mi ya biri. Sehir efsanesi
haklısınız insanlar ne kadar çok uğraşıyor ama tam ilişkiye girmeden bile ihtimal çok az da varmış hani insan acaba diyo

haklısınız insanlar ne kadar çok uğraşıyor ama tam ilişkiye girmeden bile ihtimal çok az da varmış hani insan acaba diyo
Ben hic gormedim duymadim tanimadim burda da okumadim surtunmeyle hamile kalani. Prezervatifle kalan var spiralle kalan var tuplerini baglatip dis gebelik olan bile var ama surtunmeyle hic duymadim

arkadaşlar acil cevap verir misiniz geçen gün regl oldum normalde olduğum gibiydi dün yemekten sonra midem o kadar çok ağrımaya başladı ki midem de bulanıyordu yatağa düştüm bugün bir şey yiyip içtiğimde hafif ağrımaya devam etti bu akşam baktım reglim kesilmiş gelmiyo 3-4 saattir hiçbir şey ve midem çok hareketli mide ağrısı gaz ishal hepsi var bana noluyo bilmiyorum:KK43:

arkadaşlar acil cevap verir misiniz geçen gün regl oldum normalde olduğum gibiydi dün yemekten sonra midem o kadar çok ağrımaya başladı ki midem de bulanıyordu yatağa düştüm bugün bir şey yiyip içtiğimde hafif ağrımaya devam etti bu akşam baktım reglim kesilmiş gelmiyo 3-4 saattir hiçbir şey ve midem çok hareketli mide ağrısı gaz ishal hepsi var bana noluyo bilmiyorum:KK43:
stres etkilemiş olabilir

X