sürtünme ile hamile kalınır mı

ah bu olaydan önce benim yaklaşımım da aynı senin gibiydi bu tür şeylerde insan ne oldum degil ne olacağım demeliymis belki haklısın belki değilsin onu bilmem ama umarım kınadıgın bir seyi yapıp benimle aynı seyleri hissetmezsin bir gün

Sorun biriyle bir şeyler yaşaman değil hissettiklerini bile söyleyemediğin biriyle bir şeyler yaşaman. 37 yaşında kadınmışsın ne vücudunu tanıyorsun, ne fizyolojinden haberin var. Normal bir gelişim mi sizce bu?

Sorun biriyle bir şeyler yaşaman değil hissettiklerini bile söyleyemediğin biriyle bir şeyler yaşaman. 37 yaşında kadınmışsın ne vücudunu tanıyorsun, ne fizyolojinden haberin var. Normal bir gelişim mi sizce bu?
37 yaşında değilim tabiki dikkat etmedim bile hangi tarihi işaretlediğimin farkında degildim 19 yasındayım bir çok konuyu yorumu okudum bu konu hakkında ama anlayıs gösterirsiniz ki sadece psikolojik olarak iyi hissetmek adına tekrar burda insanlara sormak istedim

Aleeev alacaksınız mazallah

iyi günler, adet bitiminden bir gün sonra korunmalı bir ilişkim oldu. Uygulamadan da kontrol ediyorum risksiz bir gündü .Kondom ile korunuyorduk sadece partnerim bir ara kontrol etti yırtıldı sandım deyip iyice baktı ve bir şey yok dedi. Eğer böyle bir şey olsa fark ederdi değil mi? Hamile kalma olasılığım var mıdır sizce. Beklenen adetime de 10 gün kaldı test yapmalı mıyım? Bir de bugün ovulasyon dönemim bitiyor ve göğüslerimin ucuna bastırınca hafif bir acı oluyor ama çok hafif, normalde de olurdu adet dönemlerine yaklaşıldıkça normaldir değil mi?

iyi günler, adet bitiminden bir gün sonra korunmalı bir ilişkim oldu. Uygulamadan da kontrol ediyorum risksiz bir gündü .Kondom ile korunuyorduk sadece partnerim bir ara kontrol etti yırtıldı sandım deyip iyice baktı ve bir şey yok dedi. Eğer böyle bir şey olsa fark ederdi değil mi? Hamile kalma olasılığım var mıdır sizce. Beklenen adetime de 10 gün kaldı test yapmalı mıyım? Bir de bugün ovulasyon dönemim bitiyor ve göğüslerimin ucuna bastırınca hafif bir acı oluyor ama çok hafif, normalde de olurdu adet dönemlerine yaklaşıldıkça normaldir değil mi?
Bana böyle saçma şeyler sormayın

Ya kınamak istemiyorum ama kardeşim kusura bakma da partnerim diyosun insan bunu ancak kocasıyla yapar belki cahilsindir ama çok yanlış ya partner ne saçma yahu cinsellik bu önüne gelenle yapılmaz eşle yapılır Allahım sen affet

X